رفتن به مطلب

سوال در مورد افزونه visual composer

پست های پیشنهاد شده

سلام و سخته نباشید به همه

در مورد افزونه visual composer چند سوال دارم

ابا این سیستم امکان ویرایش قالب های دیگه رو هم داره؟

قالب مد نظر من هم nexus میباشد

ایا با این سیستم میشه قالب هایی طراحی کرد و خروجی گرفت و در سایت دیگری استفاده کرد بدون وجود این افزونه؟

و این که تو این نسخه هایی که سایت های دیگه مثل http://expres.ir/ داره میفروشه دیگه اون قسمت که میگه برای فعال سازی KEY خریداری شده رو وارد کنید رو دیگه نداره؟

همچنین ایا خریداریش از همون سایت به قیمت 20 تومن اصلا کاره درستیه؟و مورد تایید شما عزیزان هست؟

اصلا به نظرتون بخرمش یا فرقی نمیکنه با نسخه های رایگان؟اخه نسخه های رایگانش هم تو اینترنت هست

لینک به ارسال

سلام و سخته نباشید به همه

در مورد افزونه visual composer چند سوال دارم

ابا این سیستم امکان ویرایش قالب های دیگه رو هم داره؟

قالب مد نظر من هم nexus میباشد

ایا با این سیستم میشه قالب هایی طراحی کرد و خروجی گرفت و در سایت دیگری استفاده کرد بدون وجود این افزونه؟

و این که تو این نسخه هایی که سایت های دیگه مثل http://expres.ir/ داره میفروشه دیگه اون قسمت که میگه برای فعال سازی KEY خریداری شده رو وارد کنید رو دیگه نداره؟

همچنین ایا خریداریش از همون سایت به قیمت 20 تومن اصلا کاره درستیه؟و مورد تایید شما عزیزان هست؟

اصلا به نظرتون بخرمش یا فرقی نمیکنه با نسخه های رایگان؟اخه نسخه های رایگانش هم تو اینترنت هست

سلام افزونه خیلی خوبی هست!

با این افزونه امکان طراحی قالب برای افرادی که اصلا کد نویسی بلد نیستن مهیاست! و به نظرم هر وبسایتی باید همچین افزونه کاملی رو داشته باشه!

کلا از سایت های معتبر سعی کنید خرید انجام بدید ! بخصوص *** > به این خاطر که فروشنده مجبور حتی به خاطر جلب نظر دیگر خریداران پشتیبانی خوبی از افزونه داشته باشه ! چون نظرات در معرض دید عموم است و فروشنده بر اون تسلطی نداره! (نمیتونه نظری رو حذف کنه پس مجبوره جواب بده ) ;)

ویرایش شده توسط Morteza
تبلیغ نکنید!
لینک به ارسال

فقط افزونه رو از سایت مرجعش که codecanyon هست خریداری کنید.

با واسط های خرید آنلاین میتونید براحتی انجام بدید.

اصلا و به هیچ وجه از سایتهای ایرانی خرید نکنید.

موفق باشید

لینک به ارسال

یعنی پست من رو نخوندید و جواب دادید؟

من 5 سوال داشتم و یکی این بود که بخرم یا نه

سوالای دیگه رو جواب بدید دیگه

لینک به ارسال

یعنی پست من رو نخوندید و جواب دادید؟

من 5 سوال داشتم و یکی این بود که بخرم یا نه

سوالای دیگه رو جواب بدید دیگه

بستگی به نیاز شما داره !

من که دارم و خیلی برام مفید هست! حدودا کل قالبو باهاش طراحی کردم!

اگه نیاز دارید حتما بخرید! افزونه خوبی هست!

لینک به ارسال

دوستان چرا اینقدر بی ربط جواب میدید؟

سوال هام ایناست

1.

ایا

با این سیستم میشه قالب هایی طراحی کرد و خروجی گرفت و در سایت دیگری استفاده کرد بدون وجود این افزونه؟

2.

و این که تو این نسخه هایی که سایت های دیگه مثل

http://expres.ir/

داره میفروشه

دیگه اون قسمت که میگه برای فعال سازی KEY خریداری شده رو وارد کنید رو دیگه نداره؟یعنی کی اصلی بهم میدن یا نال شدست؟

3.

انظرتون بخرمش یا فرقی نمیکنه با نسخه های رایگان؟اخه نسخه های رایگانش هم تو اینترنت هست و فرقی میکنه با نسخه رایگان؟

خداییش این جواب هایی که دادید کودومش به سوال من ربط داشت و همش اخرین سوال رو جواب میدید

لینک به ارسال

اول بهتر توهین نکنید! همه توضیحات کاملا گویاست!

1. خیر فکر میکنم باید قالب اولیه و ثانویه این افزونه را داشته باشند!

2. بهتره افزونه دارای KEY باشه چون در هر ورژن باگ ها رفع و ویژگی های بیشتر به این افزونه اضافه می شود!

3. بازم میگم وابسته به نیاز شماست! شاید شما یک قالب دارید که با کد نویسی طراح تمامی امکانت مد نظر را طراحی نموده ! دیگه نیازی به افزونه نیست!

لینک به ارسال

بجز سوال اولتون که ندیدم بقیه سوالات رو توی همون متن که نوشته بودم جواب داده شده!

ویژوال ادیتورها اون چیزی که شما فکر می کنید نیستن. برای ایجاد یکسری صفحات بصورت دراگ و دروپ هستن که خروجی ها ممکنه روی یکسری از پوسته ها بهم بریزه.

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...