nasr

بالا آمدن سایتی دیگر با وارد کردن دامنه سایت خودم

6 پست در این موضوع قرار دارد

باسلام ، من وقتی آدرس سایتم را میزنم سایت آپلود بجایش باز میکنه / اینهم سایتم / ممنون میشم اگه راهنمایی کنید مشکل از کجاست.

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

سلام سایت http://delvareco.ir/ باز می شود.

2

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

برادر سایت من اقتصادی است بجای سایت من سایت آپلود را بالا میاره که این اصلا سایت من نیست ، احتمال داره سایتم هک شده باشه؟

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

دلیل اینکه برای خودم بالا نمیاره و بجاش سایتی دیگه میاره ، چه کار کنم تا مشکلش حل بشه؟

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

با سلام من مشکلم حل شد ، جوابش هم پایین قرار میدم شاید کاربرانی دیگر مثل مشکل من براشون پیش بیاد و با انجام دادن راه حل های زیر وقت گرانبهاشون به هدر نره:

1- من وقتی دیدم روی کامپیوتر پیش خودم سایتم بالا نمیاد و دیگران میتونند سایت من را ببینند، اومدم ویندوز عوض کردم اما دوباره خطای server not found در فایرفاکس را برام داد :( و در ادامه قسمت دوم کار را که در پایین می آورم برای رفع این خطا انجام دادم و سایتم بالا آورد :) .

2-مشکل شما از تنطیمات اینترنت است شما برید فسمت change adaptor setting بعد روی نت خود کلیک کنید بعد پروپرتیس کنید ipv۴ رو بزنید قسمت دوم که مربوط به dns server هست کلیک کنید و اولین جای را 8.8.8.8 و دومین جای رو 8.۸.4.۴ بگذارید بعد دیگر فایرفاکس درست می شود . منبع مطلب

این نکته مهم را هم بگم که شاید اگه من ویندوز را عوض نکرده بودم و قسمت دوم کار را فقط انجام میدادم سایتم بالا می آورد.

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری