رفتن به مطلب

دریم ویور

پست های پیشنهاد شده

سلام

با دریم ویور چطوری میشه قالب سه ستونه ایجاد کرد ؟ توی نمونه های اسکلت بندی خودش فقط یه ستونه هست

لینک به ارسال

ببینید کلااین نرم افزار و موارد مشابه جهت آسانتر کردن کدنویسی هستن. نه اینکه بیاد خود پوسته جنریت کنه.

البته یکسری add-on و extension داره ولی کلا برای کدنویسی هست.

لینک به ارسال

نرم افزاری سراغ دارید که بتونه از اول پوسته را هرجور خواستیم درست کنه ؟

اگر نه برای یادگیری طراحی سایت کتبی می توانید معرفی کنید ؟

لینک به ارسال

فکر کنم با آرتیستر میشه اینطور کارها رو کرد

گویا یکسری الگوهایی داره که میتونید اینطور چیزها رو باهاش پیاده کنید

البته خودم باهاش کار نکردم فقط شنیده ها رو گفتم

لینک به ارسال

منم با همین نرم افزار کار کردم اما بازم حرفه ای نمیشه و باید کد نویسی بلد باشم

لینک به ارسال

در حقیقت همه اینها به همین شکل هستن و هیچکدوم خروجی کامل ندارن. اگر برنامه کاملی بود دیگه بازار طراحی وب جمع میشد ;)

لینک به ارسال

ای گل گفتی داش مرتضی .

اگه برنامه نویسی فوتوشاپ بود من الان توی هالیوود انیمیشن میساختم .

برای ساخت یک قالب سه ستونه شما به سه تا ستون احتیاج دارید .

راه ساده و قدیمیش استفاده از تیبل هست .

<table>
<tr>
<td>ستون اول</td>
<td>ستون دوم</td>
<td>ستون سوم</td>
</tr>
</table>

راه جدیدش هم استفاده از ویژگی float توی سی اس اس هست .

لینک به ارسال

نرم افزاری سراغ دارید که بتونه از اول پوسته را هرجور خواستیم درست کنه ؟

اگر نه برای یادگیری طراحی سایت کتبی می توانید معرفی کنید ؟

شاید webuilder کارتون را راه بندازه. تنها نرم افزاری هست که من دیدم می تونه import کنه قالبهای وردپرس رو . مثل دریم ویور هم قابلیت نمایش کد و صفحه نمایشگر را باهم داره .

لینک به ارسال

آقا جواد لطف کنید سایت سازنده نرم افزاری که گفتید رو بذارید.ممنون

من این نرم افزار را سری نرم افزارهای king نصب کردم. پسوندش هم 2011 هست. حتما تو اینترنت سرچ کنید پیدا میشه برای دانلود . :)

لینک به ارسال

در حقیقت همه اینها به همین شکل هستن و هیچکدوم خروجی کامل ندارن. اگر برنامه کاملی بود دیگه بازار طراحی وب جمع میشد ;)

البته آقا مرتضی یک زمانی هم خواهد رسید که خیلی از مواردی که ما می خواهیم تنها با چند کلیک انجام خواهد شد. همانطور که یک زمانی اصلا فکرش را هم نمی کردیم سیستم مدیریت محتوایی بوجود بیاد.

و سایتها داینامیک شوند. البته یک نکته اصل هست و انهم اول کدها بوجود میاند بعد نرم افزارها و سیستم ها. پس همیشه نرم افزار از کسانی که علم خود را بروز می کنند عقب هست. دانش بشری همین هست. شاید یک زمانی بیاید که سایتهای که الان ما می بینیم کلا از رده خارج شوند و سایتهای هوشمند جای آنرا بگیرند.

شما حساب کنید ما الان برای پسورد حتما یک رمز نوشتنی اختصاص می دهیم. یعنی تا آخر همین منوال خواهد بود ؟!

من فکر می کنم سایتها نیز همانند رباتها هوشمند خواهند شد. یعنی با اثر انگشت یا با تصویر چشم و صورت سایت باز خواهد شد و ما به جای عدد انگشت را روی ورودی رمز خواهیم گذاشت.

من به جای دوستان بودم حتما در این خصوص کار می کردم.

حساب کنید یک سایت هوشمند که با آدم ارتباط برقرار کنه. چی میشه. دیگه طرف از پای اینترنت بلند نمیشه. :lol::)

ایده از ما حرکت از شما دوستان وردپرسی ;)

لینک به ارسال

حساب کنید یک سایت هوشمند که با آدم ارتباط برقرار کنه. چی میشه. دیگه طرف از پای اینترنت بلند نمیشه.

البته تاپیک رو نباید از بحث خارج کنم فقط برای این مورد باید بگم که نسل بعدی وب قرار هست به همین سمت بره و برنامه ریزی های اون انجام شده.html5 یک شروع برای این نوع سایتها بوده.

لینک به ارسال

در تکمیل حرفهای آقا مرتضی بگم همیشه به یک برنامه نویس احتیاج هست .

بهتره یاد آوری کنم برنامه رو برنامه نویس مینویسه نه یک برنامه دیگه .

روندهای تکراری اگر لازم باشه برنامه ها میتونن خوب اجراش کنن مثل همین آرتیستر که این اواخر پرطرفدار شده اما یک ایده نو فقط از یک ذهن خلاق در میاد نه از یک برنامه !

لینک به ارسال

دوستان من جواب نگرفتم

برای یادگیری برنامه نویسی و طراحی سایت ایا کتبی سراغ دارید ؟

لینک به ارسال

دوستان من جواب نگرفتم

برای یادگیری برنامه نویسی و طراحی سایت ایا کتبی سراغ دارید ؟

هرچی دلتون بخواد داریم!

کافیه یکی رو بگیرید و شروع کنید...

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...