pouya1234

توضیحات دسته در وردپرس

11 پست در این موضوع قرار دارد

با سلام

این تاپیک رو قبلا ثبت کرده بودم اما پاسخی جامعی دریافت نکردم و دوباره اینجا ثبتش می کنم.

ببینید من در زمان ساخت دسته title و description و keyword دادم.اما یک دسته فقط یک url هست + title و description و keyword

نوشته ای داخلش خود این url نیست مگر اینکه نوشته های دیگری بهش نسبت داد.برای اضافه کردن نوشته به همین url باید چکار کنم؟

ببینید بزارید یک نمونه معرفی کنم.

http://www.lastsecon...یه/تور_آنتالیا/

این دسته بندی تور آنتالیا این وب سایت هست.ببینید در آخر صفحه یک متن اومده که اصلا با

description این صفحه متفاوت است.برای همه دسته بندی های این وب سایت به همین صورت است.انگار هر دسته بندی یک html دارد که میتوان به آن متنی هم اضافه کرد.

من همچین چیزی میخوام امکانش هست به نظرتون؟ممنون

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

سپاس

این افزونه رو نصب کردم اما نتونستم ازش استفاده کنم.خودتون وقت دارید فارسی بهم توضیح بدید؟

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

چیز خاصی نداره. شما تو بخش دسته ها و در فیلد توضیح باید متن مورد نظرتون رو بنویسید فقط مزیتی که داره اینه که شما می تونید از html و به تبع آن از تصویر، ویدیو و ... هم استفاده کنید.

چه مشکلی دارید؟

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

چیز خاصی نداره. شما تو بخش دسته ها و در فیلد توضیح باید متن مورد نظرتون رو بنویسید فقط مزیتی که داره اینه که شما می تونید از html و به تبع آن از تصویر، ویدیو و ... هم استفاده کنید.

چه مشکلی دارید؟

من افزونه رو نصب کردم و بعد یک متن html داخل

description دسته قراردادم اما تغییری نکرد.من افزونه سئو هم دارم.یعنی هر دسته

description خودشو داره اما من

description قرار میدم تو قسمت افزونه سئو.

در کل کار نکرد.

راه دیگری نیست که بشه html به دسته اضافه کرد؟

آخه

description محدودیت کاراکتر 160 تایی داره

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

ببینید به صورت پیش فرض توضیحات دسته در قالب نمایش داده نمیشن، شما باید کد مربوط به توضیحات دسته رو در صفحاتی که می خواید توضیحات نمایش داده شه اضافه کنید.

ضمنا این افزونه (ظاهرا) محدودیت کارکتر نداره یا بیشتر از 160 کارکتر هست. می تونید تو تصاویر نمونه افزونه ببینید.

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

من تو یک سات گردشگری از قالب صحیفه استفاده کردم شبیه این چیزی که میخواهید میشه دراورد باهاش

http://www.gardeshg...antalya-tour

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

سلام این سایت اختصاصی هست پیشنهاد میکنم از دسکرپشن این سایت الگو برداری کن

کاراپ

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

ببینید میتونید هم از یک سئوکار کمک بگیرید برای سایتتون هم از سایت زیر الگو برداری کنید

http://sitetour.ir/

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

اضافه کردن دسکرپشن اگر از وردپرس استفاده میکنید در بخش url  و نامک مربوط به دسته بندی انجام میشه

من قبل از کار با وردپرس همین مشکل را در طراحی های سایتم داشتم یک نمونه را در اینجا ببینید مرکزآهن

ولی الان با طراحی سایت جدیدم با استفاده از وردپرس و استفاده صحیح از نامک و url title این مشکل حل شده. میتونید در اینجا مشاهده کنید قیمت میلگرد ذوب آهن اصفهان در بورس

موفق و پایدار باشید

ویرایش شده در توسط jbahram223
0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری