رفتن به مطلب

مشکل کپی رایت سایت راست چین و مارکت وردپرس

SinaPeyk

پست های پیشنهاد شده

دوستان نظرتون چیه از مدیران این دو سایت دعوت کنیم توی بحث شرکت کنن ؟

سلام

البته من که فکر نمیکنم بیان!

لینک به ارسال
اونا به فکر پیش رفت هستن اینجا هم یکی میاد میگه بیاید رایگان منتشر کنید اخه مردم حسابی رایگان منتشر نشه هم مگه شما فرهنگ خرید دارید که برید بخرید ؟

اوّل از همه میخوام که لهنتون رو درست کنید! قرار نیست توی بحث ها کسی جوش بیاره و فحاشی کنه!

___

بعدشم فرهنگ خریدم نداشته باشیم مجبوریم بخریم! چون چاره ی دیگه نداریم (اگر امکانات خوب میخوایم

=================================

آیا واقعا انصافه که هزینه های آنچنانی رو از مردم بگیریم اونم وسه یه سایت ؟

نه اصلاً بی انصافی نیست!

دوست عزیز این همه قالب رایگان ، این همه هاست رایگان ، وردپرس هم خودش رایگان ، افزونه هاش رایگان!

مگه مجبورید قالب درجه یک با افزونه های درجه یک با هاست های پرسرعت بخواین؟

اگر توانایی خرید کالای خوب رو ندارید به کالا های معمولی اکتفا کنید و کم کم بالا بیاید ، اگرم نمیتونین اصلاً برید وبلاگ بسازید ، وبلاگ های موفّقی توی کشور داریم که از هزاران هزار سایت با قالب های دزدی هم دارن موفّق تر عمل میکنن.

اون کسی که داره میده 300، شهر رو بهم نریخته؟ بازار رو بهم نریخته؟ کار و کاسبی بقیه رو کساد نکرده؟

اگر یه همچین کاری که بشه اوّل مغازه دار ها میرن مغازش رو آتیش میزنن بعد مردم بهش میگن دزد و حروم خوار و ... (نمیرن بخرن) بعدشم که دولت پدرش رو در میاره به خاطر ارزون فروشی یا عناوین دیگه

این برنامه نویس ها هستن که هرچقدر ازشون دزدی بشه خم به ابروی کسی نمیاد :)

حتّی آهنگ ها هم اگر کپی رایتشون رعایت نشه سایتشون فیلتر میشه ها! یه آلبومی که 5 هزار تومن هست اگر توی سایت واسه دانلود بذاری کلّی اخطاریه و فیلتر و فلان و فلان بعدم دادگاهم میتونه طرف رو بکشه ، حالا قالب های چند میلیونی رو انگار نه انگار...

ولی خب خواهشاً بحث رو راجع به خارج کشور نکشونین ، چون ما روابط خارجیمون افتضاح هست و در حوزه کپی رایت خارج نمیتونیم عمل کنیم.

بهتره راه های لایسنس رو آموزش بدیم (که بفهمیم واقعاً کپی رایت ارزش داره تو ایران یا نه) و همینطور راهنمای بشه برای افرادی مثل من که بدونن راه قانونی چیه و خب اینطور بحثا دیگه پیش نیاد (هرچند سایت های دزد هم باید فیلتر بشن به خاطر قیمت کم کالاهاشون)

دوستان نظرتون چیه از مدیران این دو سایت دعوت کنیم توی بحث شرکت کنن ؟

بحث این 2 سایت نیستن ، این 2 سایتم زحمات زیادی برای دنیای مجازی ایران کشیدند قبلاً

مهم اینکه بتونیم از دولت حمایت برای برنامه نویس ها بگیریم.

• امتیاز 2
لینک به ارسال

یک راه کمک گرفتن از دولت هم اینه که ما خودمون که نمی تونیم بریم وسط مجلس حرف بزنیم بریم با نمایندگانمون صحبت کنیم که در مجلس مطرح کنن.

ویرایش شده توسط Ghaem
  • امتیاز 1
لینک به ارسال

سلام

بهتر نیست یه فروم به این بزرگی یه فروشگاه داشته باشه که محصولات ایرانی رو برای فروش قراربده عوض این جورسایتا من خودم تو این سایت قالب برای فروش دارم که خودم طراحی کردم ولی از مدیریت این سایت ها و برخوردشون راضی نیستم

بنظرم ما عقب موندیم از غافله

• امتیاز 1
لینک به ارسال

سلام

بهتر نیست یه فروم به این بزرگی یه فروشگاه داشته باشه که محصولات ایرانی رو برای فروش قراربده عوض این جورسایتا من خودم تو این سایت قالب برای فروش دارم که خودم طراحی کردم ولی از مدیریت این سایت ها و برخوردشون راضی نیستم

بنظرم ما عقب موندیم از غافله

به زودی...

wpbazar.com

• امتیاز 2
لینک به ارسال

اوّل از همه میخوام که لهنتون رو درست کنید! قرار نیست توی بحث ها کسی جوش بیاره و فحاشی کنه!

___

بعدشم فرهنگ خریدم نداشته باشیم مجبوریم بخریم! چون چاره ی دیگه نداریم (اگر امکانات خوب میخوایم

نه اصلاً بی انصافی نیست!

دوست عزیز این همه قالب رایگان ، این همه هاست رایگان ، وردپرس هم خودش رایگان ، افزونه هاش رایگان!

مگه مجبورید قالب درجه یک با افزونه های درجه یک با هاست های پرسرعت بخواین؟

اگر توانایی خرید کالای خوب رو ندارید به کالا های معمولی اکتفا کنید و کم کم بالا بیاید ، اگرم نمیتونین اصلاً برید وبلاگ بسازید ، وبلاگ های موفّقی توی کشور داریم که از هزاران هزار سایت با قالب های دزدی هم دارن موفّق تر عمل میکنن.

اگر یه همچین کاری که بشه اوّل مغازه دار ها میرن مغازش رو آتیش میزنن بعد مردم بهش میگن دزد و حروم خوار و ... (نمیرن بخرن) بعدشم که دولت پدرش رو در میاره به خاطر ارزون فروشی یا عناوین دیگه

این برنامه نویس ها هستن که هرچقدر ازشون دزدی بشه خم به ابروی کسی نمیاد :)

حتّی آهنگ ها هم اگر کپی رایتشون رعایت نشه سایتشون فیلتر میشه ها! یه آلبومی که 5 هزار تومن هست اگر توی سایت واسه دانلود بذاری کلّی اخطاریه و فیلتر و فلان و فلان بعدم دادگاهم میتونه طرف رو بکشه ، حالا قالب های چند میلیونی رو انگار نه انگار...

ولی خب خواهشاً بحث رو راجع به خارج کشور نکشونین ، چون ما روابط خارجیمون افتضاح هست و در حوزه کپی رایت خارج نمیتونیم عمل کنیم.

بهتره راه های لایسنس رو آموزش بدیم (که بفهمیم واقعاً کپی رایت ارزش داره تو ایران یا نه) و همینطور راهنمای بشه برای افرادی مثل من که بدونن راه قانونی چیه و خب اینطور بحثا دیگه پیش نیاد (هرچند سایت های دزد هم باید فیلتر بشن به خاطر قیمت کم کالاهاشون)

بحث این 2 سایت نیستن ، این 2 سایتم زحمات زیادی برای دنیای مجازی ایران کشیدند قبلاً

سلام دوست عزیز فرمایشات شما کاملا مورد قبوله

و از فرمایشات شما کاملا حمایت میکنم مخصوصا از خط آخرش که فرمودید

• امتیاز 2
لینک به ارسال
یک راه کمک گرفتن از دولت هم اینه که ما خودمون که نمی تونیم بریم وسط مجلس حرف بزنیم بریم با نمایندگانمون صحبت کنیم که در مجلس مطرح کنن.

بله قبلاً من گفتم ، ولی مثل اینکه خودمون از حرف من حمایت نمیکنیم :)

من میگم یه کمپین باید راه بیفته ، توی همایش آدرسش به عنوان به زودی تبلیغات بشه ، بعد از اون من به شخصه با نماینده چندین شهر میتونم مکاتبه بکنم برای اینکه در مجلس مطرح کنن.

میدونم که کار بعیدی هست ، ولی بالآخره باید یه موجی راه بیفته ، شاید اگر الآن ما این موج رو راه بندازیم تا 10 سال آینده به یه جایی برسه (شایدم زودتر شایدم دیر تر)

ولی بهتر از اینکه بشینیم اینجا و با خودمون بحث کنیم ، بحث چه فایده ای داره وقتی نتیجه ای دنبالش نباشه؟

• امتیاز 4
لینک به ارسال

با کمپین موافقم ولی از سمت دولت هیچ کاری نمیشه انجام داد

چون قانون خاصی برای موارد اینچنینی وجود نداره بهتره تو فکر فرهنگ سازی باشیم

برای فرهنگ سازی هم از چند ماه قبل یکسری کارها رو شروع کردیم

دوستانی که مایل به همکاری هستن و توانش رو دارن فقط تا بعد همایش صبر کنن اطلاعات تکمیلی رو قرار میدیم

• امتیاز 8
لینک به ارسال
با کمپین موافقم ولی از سمت دولت هیچ کاری نمیشه انجام داد چون قانون خاصی برای موارد اینچنینی وجود نداره بهتره تو فکر فرهنگ سازی باشیم برای فرهنگ سازی هم از چند ماه قبل یکسری کارها رو شروع کردیم دوستانی که مایل به همکاری هستن و توانش رو دارن فقط تا بعد همایش صبر کنن اطلاعات تکمیلی رو قرار میدیم

ما میدونیم مرتضی جان کاری نمیشه کرد با این وضع قوانین ، ولی خب میشه 4 تا نامه رو که داد ، البتّه چه فرهنگ سازی چه قانون سازی باید اوّل کمپین راه بیفته.

بهتره آدرسش رو از همین الآن معلوم کنین تا از آدرسش توی همایش رو نمایی بشه ، بعد میتونید روی ساختارش کار کنید و تکمیلش کنید.

• امتیاز 3
لینک به ارسال

محتوای سایت بصورت اطلاع رسانی، توضیحی خواهد بود.

عضویت هم خواهد داشت تا عضوها به عنوان حامی این حرکت باشن.

سایت رو هم طی همین روزها حداقل با یک صفحه اولیه توضیحاتی بالا میاریم.

اینکه توی همایش بشه صحبتش رو استارت کرد رو فردا مشخص می کنیم.

چون برنامه ریزی ساعتی همایش تکمیل شده.

• امتیاز 6
لینک به ارسال

برنامه فروشگاه "بازار وردپرس" برای بعد همایش هست.

قطعا هم هدفش همین خواهد بود و برای رشد و توسعه محصولات داخلی برنامه ریزی میشه.

همراه با اون چندسرویس دیگه هم قرار هست راه اندازی بشه.

همایش شروع کار هست :)

سلام.توضیحات تکمیلی در مورد این رو می دید؟ من دارم قالب سازی یاد می گیرم دلم می خواد کسب درآمد هم بکنم اما از این تاپیک معلومه این سایت های متفرقه آخر عاقبت نداره.

چه جوری انجام می دید اینکار رو ؟ کی می خواید انجام بدید؟ زمانی تعیین کردید؟؟

لینک به ارسال

سلام

نمیشه انتظار داشت با یک کمپین این سایت ها حذف بشن!

کدوم از ما ویندوزمون که حداقل مورد برای اثبات رعایت حقوق دیگران است ارجینال هست! حتی شما مدیران؟

طراحان ایرانی ما باید وارد بازار جهانی بشن در ایران فکر نمیکنم بشه کلمه ارجینال رو هجی کرد چه برسه اجرا!

بهتره طراحان به جای تکروی یک گروه تشکیل بدن و شروع به پروژه های بزرگ کنن! مثلا چند قالب شبیه به صحیفه کامل و حرفه ای بسازن! ولی هویت دار و ایرانیزه شده! برای دنیا نه ایران!

مثلا قالبی به عنوان خلیج فارس! که کمکم مورد حمایت دولتم بتونن قرار بگیرن!

شروع بازارچه دیگر کارساز نیست! به جاش سایتی برای شروع همکاری حرفه ای ها برای ساخت پروژه های بزرگ تاسیس کنید!

لینک به ارسال

قرار نیست کسی رو حذف کنیم

داستان بازار هم فقط ما نیستیم شما صبر کنید ببینید چه گروه هایی توش خواهند اومد ;)

در مورد کپی رایت هم برنامه جامعی وجود داره

همه چیز به نوبت میره جلو....

• امتیاز 2
لینک به ارسال

نمیدونم شاید!

اما با توجه به فعالیت های که من در این انجمن دیدم فکر نمیکنم!

با مثال عرض میکنم ! من در انجمن جوملا هم عضوم ولی فعالیت این انجمن باید بگم بیش از 100 برابر این انجمن است و مدیران به هر تاپیک چندین بار و از چند زاویه پاسخ می دهند! اما در این انجمن یک تاپیک ممکن است حدودا بین 1 ساعت تا یک هفته بی پاسخ باشد! :angry:

لینک به ارسال
نمیدونم شاید! اما با توجه به فعالیت های که من در این انجمن دیدم فکر نمیکنم! با مثال عرض میکنم ! من در انجمن جوملا هم عضوم ولی فعالیت این انجمن باید بگم بیش از 100 برابر این انجمن است و مدیران به هر تاپیک چندین بار و از چند زاویه پاسخ می دهند! اما در این انجمن یک تاپیک ممکن است حدودا بین 1 ساعت تا یک هفته بی پاسخ باشد! :angry:

این مشکل بی پاسخ موندن چندین و چند دلیل داره که بار ها بحث شده ، بعدشم انجمن جوملا رو با اینجا مقایسه میکنید؟ :|

شما تاپیک های بی پاسخ رو برید نگاه کنید ببینید از هر 100 تاش چند تاش سؤال رو درست ، غیر تکراری و کامل و واضح توضیح دادند ، اگر موردی بود یه جا مطرح کنید تا پاسخشون بدیم.

لطفاً بحث بی پاسخ موندن هم توی این تاپیک ادامه ندید ، تاپیک های مربوطه هست برای این بحث ، جهت توضیح کوتاه این ها رو گفتم.

موفّق باشید.

• امتیاز 2
لینک به ارسال

این مشکل بی پاسخ موندن چندین و چند دلیل داره که بار ها بحث شده ، بعدشم انجمن جوملا رو با اینجا مقایسه میکنید؟ :|

شما تاپیک های بی پاسخ رو برید نگاه کنید ببینید از هر 100 تاش چند تاش سؤال رو درست ، غیر تکراری و کامل و واضح توضیح دادند ، اگر موردی بود یه جا مطرح کنید تا پاسخشون بدیم.

لطفاً بحث بی پاسخ موندن هم توی این تاپیک ادامه ندید ، تاپیک های مربوطه هست برای این بحث ، جهت توضیح کوتاه این ها رو گفتم.

موفّق باشید.

متشکر دیگه در این تاپیک در این مورد بحثی نمیکنم اما هر وقت تونستید تعداد کلمه up در تاپیک های من رو یه سرچ کنید بین یک روز تا حدود یک هفته هست یا حتی بی پاسخ یا پاسخ های که نبود بهتر بود هستند! ! ;)
لینک به ارسال

مسئله این که نصف تاپیکا بی‌جواب میمونه، سوالات بسیار بدی هست که پرسیده میشه، یه نگاه به کیفیت پرسش خودتون بندازید، کاملاً متوجه منظورم میشید، ما انتظار داریم یکی بیاد از add_action و wp_schedule_event سوال بپرسه که با جان و دل جوابشو بدیم، اون وقت 90% سوالا فقط شده کپی برداری از این و اون سایت که آقا این سایت چی داره منم میخوام یا اون سایت چی داره منم میخوام.

=============

بحث سوالات کاربرا رو توی یه تاپیک دیگه مطرح کنید.

• امتیاز 6
لینک به ارسال

باید این مسائل کپی رایت حل بشه . نه تنها تو فضای مجازی اینطوره بلکه تو واقعیت ها کپی رایت رعایت نمیشه ..

لینک به ارسال
  • 1 ماه بعد...

ببخشید تاپیک قدیمی بالا میارم ولی یه سوال پیش اومد

hcp90 گفت که باید از طراح اجازه بگیریم

@hcp90

حالا شما از طراح این قالب اجازه گرفتید ؟

http://marketwp.ir/products/%D9%BE%D9%88%D8%B3%D8%AA%D9%87-%D8%AD%D8%B1%D9%81%D9%87-%D8%A7%DB%8C-%D9%85%D9%88%D8%B2%DB%8C%DA%A9-musichub/

لینک به ارسال

این که مراجع گفتند امریکا یک حگم کلیه و اینی که شما می گید بله اگه اطمینان دارید که مسلمونه جایز نیست..

دوستان گرامی ببینید ، بنده خودم در یک سایت که اون پایین میبینیدش (امضام رو میگم) :rolleyes: فعالیت میکنم. حرف احسان و اونایی که میگن این کار دزدیه کاملا درسته. آقا شما تحریمی که تحریمی ، آیا تحریم بودن به من و شما اجازه میده دزدی کنیم یا ایمان و مسلمونیمون رو زیر پا بذاریم؟؟ یکم واقع بین باشید ! آیا واقا این حق رو به ما میده؟ یه جمله از رهبر کبیر انقلاب رو میدونم (آیت الله خمینی رحمتة الله) : بهشون گفتن شما رو تحریم میکنیم! پاسخ دادن که مهم نیست ما روزه میگیریم. نگفتن اشکال نداره ما راه دزدی رو پیدا میکنیم. ما مسلمانیم و یادتون باشه که پیامبر اسلام (ص) میگن اگه علم در ثریا باشه مردانی از سرزمین پارس به اون دست پیدا میکنن. خودتون رو دست کم نگیرید. من واقعا فکر میکردم که من فقط دارم حق فارسی سازی و ترجمه رو دریافت میکنم. (یعنی راستش یه چیزایی میدونستم راجب کپی رایت و اینا اما بازم میگفتم خب من که دارم فقط حق ترجمه و اینا رو دریافت میکنم و ضرری به کسی نمیرسه) دقت کنید اگه شما این قالب ها رو از سایت هایی مثل سایتی که من در اون فعالیت دارم خریداری کنید ، حق فارسی سازی مارو پرداخت کردید اما این نکته رو هم فراموش نکنید که ما در هر فروش یک فروش از طراح قالب کم کردیم و این کار درستی نیست. بازم بگم این دوستانی که میگن ما تحریمیم تحریمیم (واقعا از یک ایرانی این بعیده و این حرف واقعا خنده داره) خب تحریمی که تحریمی مگه ایرانی نیستی مگه ایمان نداری . ببخشید من قصد جسارت به هیچ دوست عزیزی رو نداشتم و فقط نظرم رو بیان کردم. (راجب کاری که اشتباست حتی اگه مراجع هم اون کار رو صحیح بدونن باز هم شما نباید تبعیت کنی و باید مرجعت رو عوض کنی)

من تصمیم گرفتم دیگه با هیچ سایتی در این زمینه فعالیت نداشته باشم. فردا هم امضام رو بر میدارم که دوستان همه این مطلب رو خودنده باشن.

مرسی احسان . دوستان از همه تشکر میکنم که شرکت کردن در این موضوع

• امتیاز 4
لینک به ارسال

وقت نکردم همه مطالب رو بخونم ، ولی 2-3 صفحه از تاپیک ها رو خوندم

فرمایشات موافقان و مخافان کپی رایت محصولات خارجی جالب بود .

نظر من اینه :

حدیثی از امیرمؤمنان علی(ع) است:

«آنچه برای خود می پسندی، برای دیگران هم بپسند و آنچه برای خود نمی پسندی برای دیگران نپسند؛ با دیگران چنان رفتار کن که دوست داری با تو رفتار شود».

کلاً این تاپیک تلنگر خوبی بود .

چون به توانایی خودم اطمینان دارم از این به بعد امکان نداره از دسترنج دیگران (پولی ها) استفاده رایگان بکنم

البته یکسری موارد مثل ویندوز و نرم افزارها هست ، که بدلیل وضعیت مالی نامناسب فعلاً نمی تونم اورجینالشون کنم

ولی حداقل در زمینه وردپرس این کار رو انجام میدم (منظورم عدم استفاده از افزونه ها و پوسته های پولی هست)

یه نکته مهم دیگه :

تمام بندهای قوانین دینی بر اساس عقل هستن ، پس وقتی عقلت میگه این کار اشتباهه (استفاده از دسترنج یک شخص) دیگه نیازی نیست بری سراغ رساله

استفاده از دسترنج یک شخص دیگه در حالی که راضی نیست ، اشتباه محض هست - مهم نیست طرف دین و مذهبش چیه !!!

مهم اینه که طرف برای اون کار زحمت کشیده

یه نکته دیگه یادم افتاد ، پول هایی که از این روش بدست میان ، در مسیرهایی که دلمون نیست (مثل بیمارستان) خرج میشه

با تشکر از همه دوستان برای نظراتشون

ویرایش شده توسط Enter64
  • امتیاز 6
لینک به ارسال

ببخشید که این پست بازم بالاست. بنظرم بالا باشه بهتره که بقیه دوستان هم موضوع رو بودنن. همین الان یه قالب رو از مارکت خریدم (طبق گفته ی کاربران کلی از قالب ها فقط با گوگل ترنسلیت ترجمه شده ، بدون هیچ ویرایش) واقعا این موضوع درست بود. افتضاحه این وضع یه قالب با 1447 متن و تمام متنها با ترنسلیت ترجمه شده بدون کوچیکترین ویرایش. دقت کنید سایت مارکت وردپرس نماد اعتماد الکترونیک هم داره. (نماد اعتماد الکترونیک به سایتی که قالب نال میفروشه ، کلاه برداری میکنه از کاربران و...) واقعا این سایتا چطور نماد اعتماد الکترونیک دریافت میکنن!!!!

لینک به ارسال

ببخشید که این پست بازم بالاست. بنظرم بالا باشه بهتره که بقیه دوستان هم موضوع رو بودنن. همین الان یه قالب رو از مارکت خریدم (طبق گفته ی کاربران کلی از قالب ها فقط با گوگل ترنسلیت ترجمه شده ، بدون هیچ ویرایش) واقعا این موضوع درست بود. افتضاحه این وضع یه قالب با 1447 متن و تمام متنها با ترنسلیت ترجمه شده بدون کوچیکترین ویرایش. دقت کنید سایت مارکت وردپرس نماد اعتماد الکترونیک هم داره. (نماد اعتماد الکترونیک به سایتی که قالب نال میفروشه ، کلاه برداری میکنه از کاربران و...) واقعا این سایتا چطور نماد اعتماد الکترونیک دریافت میکنن!!!!

بعد جالب اینجاس که بعد از 3 ماه هیچ پاسخی برای دریافت نماد دریافت نکردم !

ایمیل هم که بهشون ارسال میکنم پاسخی نمیدن !

ما دزدیم ما کلاهبراریم

اونا مشکلی ندارن ! :|

• امتیاز 3
لینک به ارسال
  • 4 هفته بعد...

چند سال پیش ارتش آمریکا به بهانه هایی ک همیشه تو دست و بالشون هست دور تا دور روستایی رو گرفتن و نذاشتن حتی غذا و آب وارد روستا بشه. همه اهالی روستا مردن و بعد مدتی این قضیه لو رفت.

احتمالاً این دوستانی که بی هیچ منطقی حرام حرام میکنن و حتی حرف مراجعی که این واژه رو ازشون کش رفتن هم نمیپذیرن، اگر تو اون روستا بودن و یکی می خواست از آذوقه ارتشی ها چیزی برداره تا کودکی رو نجات بده مثل جلبک می اومدن جلو و میگفتن اینکارو نکن. حرامه حرامه حرامه ...

من می دونم چرا ناراحتید! خدا شاهده اگر مارکتی داشتید هرکاری می کردین بگین استفاده از این قالب ها مشکلی نداره ولی چون ندارین و حسودین نمی تونین موفقیت بقیه رو ببیند.

طرف میگه من بعضی چیزا رو خریدم ولی نتونستم برای مثال ویندوز رو بخرم و دارم از نسخه کرک شده استفاده میکنم. زررررررشک. شما یا باید چیزی رو قبول داشته باشی یا خیر.

شما ک از ویندوز کرک استفاده می کنی شاید داری به برنامه نویس ایرانی که با سیستم عامل ور رفته و آش شله قلم کاری ساخته آسیب میزنی.

همین دوستان وقتی آی فون دستشون می گیرن احساس نمی کنن حرومه؟ اگر حرف شما درست باشه اپل محصولاتشو ایران نمی فروشه و اصلاً راضی نیست محصولاتش اینجا باشه. پس هر چی محصول اپل دارید رو خواهشاً توی مایکروویو بذارید تا بسوزه و جناب اپل خوشحال بشه.

در ضمن من نه قالب طراحی می کنم و نه فارسی. چون اصلاً تخصصش رو ندارم که اگر داشتم حتماً می کردم. من دارم برای سایتم از همین قالب های به قول شما نال شده، که به نظر من نال هم نیستن (دلیل دارم برای این حرفم) برای وب سایتم استفاده می کنم و نمیدونم اگر این مارکت ها نبودن باید چند میلیون میدادم تا شما قالبی که خریدم (اون هم اگر میشد بخرم، چون حساب پی پال من با 80 دلار که براش توی سایت ها خارجی جون کنده بودم، بلاک شد) رو برام فارسی کنین.

و در آخر شما دوست عزیز خیلی دو رو هستی. چرا خودت داری از آی پی بورد نال شده استفاده میکنی؟ یه خورده از این حروم حرومیایی که می کنی به خودت هم بگو.

غیرت داشته باشین و فقط به منافع خودتون فکر نکنین بد نیست...

لینک به ارسال
  • Morteza این مورد را قفل کرد موضوع
مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • اضافه کردن...