رفتن به مطلب

افزونه 3 پسته

پست های پیشنهاد شده

سلام

من یه افزونه ای می خواستم که تو صفحه single.php بتونم 1 پست بالای پست اصلی و 1 پست پایین پست اصلی قرار بدم، در واقع می خوام برای هر پست در صفحه خودش، 2 محصول سفارشی پایین و بالاش قرار بدم.

اگر افزونه و یا راه حلی دارید ممنون می شم توضیح بدید.

مرسی

لینک به ارسال

من چنین افزونه ای ندیدم و معمولا این جور خدمات روی قالب سوارند

با تغییر عدد یک در cat=1 و قرار دادن این کد در قبل و بعد از حلقه ی اصلی می تونید چنین چیزی را بسازید

<?php $recent = new WP_Query("cat=1&post_show=1"); while($recent->have_posts()) : $recent->the_post();?>
<h2><a href="<?php the_permalink(); ?>"><?php the_title(); ?></a></h2>
<div class="class-post" id="id<?php echo the_ID();?>">
<?php the_content( __( '<p>Read the rest of this entry »</p>', 'ar2' ) ); ?>
</div>
<?php endwhile;
?>

لینک به ارسال

سلام

میتونید از تگ <div></div> استفاده کنید و کلاس تعریف کنید و استایل بدید.

لینک به ارسال

من می خواهم بین یک پست در صفحه single.php دو محصول مرتبط با پست معرفی کنم! مثلا ویندوز هست، راه کار ویندوز و خرید ویندوز قرار بدم! برای آفیس همینطور و.... موضوعات هم یکی هست ! نرم افزار هست !

لینک به ارسال

این شاید بهتون کمک کنه

http://wordpress.org/extend/plugins/easy-adsense-lite/

البته با توجه به اینکه شما باید تمام تبلیغات را به هر حال بسازید به نظرم بهتره بجای تبلیغات یک تمپلیت از هر گروه تبلیغ بسازید و هر دسته از محصولاتتون رو تحت اون تمپلیت فراخوانی کنید

لینک به ارسال

این شاید بهتون کمک کنه

http://wordpress.org...y-adsense-lite/

البته با توجه به اینکه شما باید تمام تبلیغات را به هر حال بسازید به نظرم بهتره بجای تبلیغات یک تمپلیت از هر گروه تبلیغ بسازید و هر دسته از محصولاتتون رو تحت اون تمپلیت فراخوانی کنید

این افزونه بالا و پایین مطلب تبلیغ میاره، که با کد هم خودم می تونم قرار بدم، می خوام تبلیغات سفارشی بشه و برای هر پست بر اساس تیتر و یا تگ یه تبلیغ قرار بگیره.

مرسی

لینک به ارسال

شما میتونید از افزونه ساده wpads استفاده کنید.

چند تبلیغ پیش فرض با آی دی های از قبل تعیین شده بسازید و بعد اونها رو با کدهای موردنظر پر کنید.

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...