رفتن به مطلب

عدم دسترسی به یک گزینه در پیشخوان

پست های پیشنهاد شده

سلام. دوستان من یه گزینه داخل پیشخوانم داشتم که یک برنامه نویس برام با افزونه نوشته بود. تقریبا 9 یا 10 ماه پیش. تا امروز همه چی خوب کار می کرد اما امروز یه دفعه وارد پیشخوان شدم میبینم اصلا اون گزینه از پیشخوانم حذف شده. حالا من لینک این گزینه رو از قبل یه جا نگه داشته بودم. لینک رو که دستی سرچ میکنم ارور "شما مجوز کافی برای دسترسی به‌این برگه را ندارید." رو میده. داخل لیست افزونه ها هم این افزونه لفزونه فعاله. چه کنم؟

لینک به ارسال

نه اینطور نشده. چون نوع مسئولیتم رو مدیر زده. حتی یه کاربر جدید که نقش مدیریتی هم بهش دادم ساختم اما اون گزینه افزونه رو نمیاره

اینم اضافه کنم که یه جورایی این افزونه داره کار میکنه. چون خروجی این افزونه داره در محیط سایتم نمایش داده میشه

لینک به ارسال

دوستان حل شد. خیلی جالب بود.

در capability یا سطح دسترسی گزینه پیشخوان افزونه ، edit post تعریف شده بود که قاعدتا نباید مشکلی بر می خورد. اما من به admin تغییر دادم و درست شد. نمی دونم چرا edit post با مشکل مواجه شده

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...