رفتن به مطلب

مشکل پلاگین watermark

پست های پیشنهاد شده

سلام

من هاست سرور رو عوض کردم حالا عکس که میخوام آپلود کنم ارور زیر رو میده :

Fatal error: Call to undefined function imagecreatefromjpeg() in /home/abcom/public_html/wp-content/plugins/watermark/wm_functions.php on line 65

مقدار عددی perms رو در این مسیر پشتیبانی گفت که 777 بزارم . اما مشکل حل نشد. لطفا" راهنمایی کنید

با سپاس

لینک به ارسال

سلام

به انجمن خوش اومدین دوست عزیز

از پشتیبانی تون بپرسید آیا تابع imagecreatefromjpeg روی سرور فعال هست؟

لینک به ارسال

سلام ممنون دوست عزیز

سرور مجازی گرفتم اگه امکانش هست تو یاهو چت کنیم تا توضیحات کامل رو بدم

آیدی من bardia.ariaei هست

ممنون

لینک به ارسال

سلام ممنون دوست عزیز

سرور مجازی گرفتم اگه امکانش هست تو یاهو چت کنیم تا توضیحات کامل رو بدم

آیدی من bardia.ariaei هست

ممنون

بازدید سایت رو هم میخوام ببینم این ارور رو میده:

Fatal error: Call to undefined function mb_strlen() in /home/abcom/public_html/slimstat/_lib/config.php on line 131

لینک به ارسال

متاسفانه توی مسنجرها آنلاین نیستم.

هر دو تابع باید روی سرور فعال بشن.

کدوم نسخه از php روی سرور شما فعاله؟

لینک به ارسال

سلام

دوست عزیز من اطلاعی ندارم سایت هم باز نمیشه اگه امکانش هست یه تک زنگ به من بزنید من با شما تماس میگیرم و توضیحات کامل رو میدم

آیدی اسکایپ : bardia.ariaei

همراه: ******

ممنون

ویرایش شده توسط Morteza
لینک به ارسال

دوست عزیز

متاسفانه امکانش رو ندارم.

انجمن برای سوال و جواب و رفع مشکل هست.

برای رفع مشکل همینجا باید ادامه بدید.

لینک به ارسال

درود

من طراحی سایت اصلا" بلد نیستم . فقط مقاله میزاشتم و سرور مجازی گرفتم .حالا سایت باز نمیشه cpanel هم نمیتونم وارد بشم پشتیبانی گفت که اروری که میده همون مسیر رو از سی پنل برو و

مقدار عددی perms رو به 777 تغییر بده این کار رو دیروز انجام دادم اما نشد حالا چه کار کنم؟

کاش اتاق گفتگو داشتید.اینجا تا به نتیجه برسیم زمان میبره ممنون میشم راهنمایی کنید

لینک به ارسال

خطایی که داره میده از عدم شناسایی تابع هست و به سطح دسترسی مربوط نیست.

باید کتابخانه GD رو روی php نصب کنید.

http://php.net/manual/en/image.installation.php
http://assets.webassist.com/how-tos/gd_library_ht.pdf

همچنین باید تابع mb_strlen رو هم فعال کنید:

http://www.php.net/manual/en/mbstring.installation.php

لینک به ارسال

در آدرس هایی که دادم یکسری دستوران مربوط به نصب و فعال کردن موراد موردنیاز در سایت شماست. باید از طریق ssh نصب کنید که دیگه در تخصص این انجمن نیست.

بهتره در انجمن های هاستینگ مطرح بشه مثل webhostingtalk.ir

لینک به ارسال

من که فکر میکنم که فعلا" مشکل هاست باشه. متاسفانه سیستم تیکت پشتیبانی که میگن خرابه .تلفن هم جواب نمیدن 1 هفته هم طول کشید تا بک آپ گرفتن و هاست 11 گیگ رو انتقال دادند.تا فردا هم منتظر جواب از پشتیبانی میمونم. چون فعلا" اصلا" سایت باز نمیشه که ارور ها رو بررسی کنیم

ممنون دوست عزیز

لینک به ارسال

سلام

مشکل باز نشدن سایت از سرور بود الان سایت باز میشه اما عکس آپلود نمیشه و بازدید سایت هم ارور میده نمیتونم ببینم. سرور مجازی دارم و دسترسی کامل به روت اما قبلا" به من گفتند که مسیری که ارور میده از سی پنل برم و عددی که با عنوان perms هست رو به 777 تغییر بدم اما نشد از وقتی که هاست رو انتقال دادم این مشکل بوجود آمده لطفا" راهنمایی کنید

یه سوال دیگه هم داشتم. من میخوام ووردپرس و بعضی از افزونه ها رو آپدیت کنم .یه بار این کار رو کردم اما کل سایت بهم ریخت .چون بعضی از افزونه ها تفییراتی توش شده و زمانی که آپدیت میشه بهم میریزه .چه کار کنم که هم افزونه ها آپدیت بشه و هم وردپرس رو آپدیت کنم اما ظاهر سایتم بهم نریزه و همچنین امکان عضویت بزارم و انجمن هم بزارم

ممنون

لینک به ارسال

آدرس سایتتون رو میتونید بدید؟

در مورد سوال دوم هم بروز کردن افزونه و خود وردپرس نباید سایت رو بهم بریزه مگر اینکه شما توی افزونه ها قبل از بروز کردن تغییری داده باشید. مثلا در استایلشون دست برده باشید.

لینک به ارسال

آدرس سایت:

http://2ba2.com

یه بار آپدیت کردم و عکس کوچیکای صفحه اصلی بهم ریخت و آر اس اس هم تو سایت کلوب آپدیت نمیشد همه چیز خراب شده بود

لینک بازدید سایت هم این هست که ارور میده

http://2ba2.com/slimstat

لینک به ارسال

الان اوکی هست، اون دو تا مشکل هم همونطور که قبلا گفتم از فعال نبودن دو تابع در php که باید نصب بشن.

لینک به ارسال

چطوری باید نصب کنم؟

چطوری آپدیت کنم که مشکلی به وجود نیاد؟

از قالب و طراحی و پوسته سایت فقط چه طوری بک آپ بگیرم که اگه یه زمانی مشکلی بوجود اومد بتونم حل کنم؟

روز اولی که سرور رو انتقال دادم سایت باز نمیشد و یه اروری مثل همینا میداد که پشتیبانی 1 مین درستش کرد

ولی تیکت زدم جواب نمیدن تلفن هم جواب نمیدن فقط یه بار گفت که تو سی پنل باید بری و تمام فایل های آپلود رو عدد perms رو به 777 تبدیل کنی

ویرایش شده توسط bardia001
لینک به ارسال

دوست عزیز ممنون پشتیبانی بالاخره جواب داد و مشکل حل نشد

حالا برای آپدیت سایت چه کار کنم؟ این موضوع روببندیم و موضوع جدید باز کنم؟

ممنون

لینک به ارسال

مشکل حل شد یا نشد؟

برای موضوع جدید تاپیک جدید باز کنید.

لینک به ارسال

درود

بله پشتیبانی سایت جواب تیکت رو دادند:

درود بر شما

یک ساعت آینده چک نموده و نتیجه را اعلام نمایید

با تشکر

و مشکل حل شد .من سوال کردم که مشکل از کجا بوده .اما هنوز جوابی ندادند احتمالا" مشکل از هاست یا سرور بوده . از راهنمایی شما هم ممنونم . با اجازه من این بحث رو میبندم و موضوع جدید باز میکنم

با تشکر

ویرایش شده توسط bardia001
لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...