رفتن به مطلب

نمایش پست های دسته های خاص به عنوان دسته دیگر

پست های پیشنهاد شده

درود دوستان ممکنه عنوان کمی گنگ باشه ، متاسفانه جمله دیگری برای شرح مناسب ترش به ذهنم نرسید .

اما پرسش :

دوستان اهل فن ، بنده چندین دسته دارم و دوست دارم ، هر کدام از پست هایی که در این دسته دارم رو در یک دسته خاص ( برای مثال ویژه ) به نمایش بگزارم .

میدونم با کوئری میشه ، اما من نمیخوام فقط خود پست نمایش داده بشه ، من میخوام هر زمان که توی ویرایش و یا ارسال اون پست تیک دسته بندی ( ویژه ) زده شد ، پست به صورت کامل ( ظاهر و باطن ) بره و در کتگوری ( ویژه ) نمایش داده بشه .

یعنی اینکه من دیگه نیام و دوباره برای اون دسته خاص یک کوئری بنویسم و براش استایل تعریف بکنم ، بلکه از استایل دسته پیش فرض استفاده بکنه و در کتگوری جدید نیز نمایش داده بشه .

آیا راهی برای انجام این کار هستش ؟

با سپاس فراوان .

لینک به ارسال

سلام ، درست متوجّه نشدم ، خب وقتی توی دسته بندی ویژه نمایش داده بشه از استایل دسته بندی ها دیگه استفاده میکنه

ولی اگر با توجّه به این جمله:

یعنی اینکه من دیگه نیام و دوباره برای اون دسته خاص یک کوئری بنویسم و براش استایل تعریف بکنم ، بلکه از استایل دسته پیش فرض استفاده بکنه و در کتگوری جدید نیز نمایش داده بشه .

منظورتون این باشه که برای هر دسته ای یه استایل خاص داشته باشه میتونید از in_category استفاده کنید (توضیحات در انجمن وجود داره)

میدونم با کوئری میشه ، اما من نمیخوام فقط خود پست نمایش داده بشه ، من میخوام هر زمان که توی ویرایش و یا ارسال اون پست تیک دسته بندی ( ویژه ) زده شد ، پست به صورت کامل ( ظاهر و باطن ) بره و در کتگوری ( ویژه ) نمایش داده بشه .

خب اگر با کوئری تعریف کنید توی اون دسته نمایش داده میشه ، نیازی به تعریف کوئری جدید نیست ، امّا اگر منظورتون اینکه بعد از ویرایش دوباره اوّل بیاد پستتون توی انجمن چندین بار تکرار شده ، بازم نیاز به توضیحات بیشتر هست بگید تا توضیح بدم

____

اگرم منظورتون رو درست متوجّه نشدم دقیق تر توضیح بدید.

دسته بندی ویژه هم از استایل پیشفرض دسته بندی های دیگه استفاده میکنه تفاوتی نداره.

لینک به ارسال

درود بر شما علی جان با سپاس از پاسخ گویی شما

منظورتون این باشه که برای هر دسته ای یه استایل خاص داشته باشه میتونید از in_category استفاده کنید

بله منظورم همین هستش علی جان ، هر دسته من یک استایل مخصوص به خودش داره و میخوام در دسته جدید هم استایل هر دسته به همون شکل یاقی بمونه

اگر پیوند مربوطه رو بتونید در اختیارم بگذارید ممنون میشم .

ویرایش شده توسط ariux
لینک به ارسال
درود بر شما علی جان با سپاس از پاسخ گویی شما

بله منظورم همین هستش علی جان ، هر دسته من یک استایل مخصوص به خودش داره و میخوام در دسته جدید هم استایل هر دسته به همون شکل یاقی بمونه

اگر پیوند مربوطه رو بتونید در اختیارم بگذارید ممنون میشم .

عذر خواهم به دلیل بیماری چند روزی غیبت داشتم

در دسته جدید استایل دسته قبلی رو داشته باشه دقیقا یعنی چی؟ میتونید با استفاده از in_category( array(2,3) ) چندین دسته رو تحت تأثیر این شرط قرار بدید

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...