ahmadsoft

فارسی سازی کلمات در افزونه portfolio

13 پست در این موضوع قرار دارد

سلام . خیلی مخلصیم

چند تا مشکل دارم ممنون میشم کمکم کنید

اول اینکه تو افزونه نمونه کارای portfolio موقغ نمایش نمونه کار چطور اون کلمات more info و view larger رو فارسی کنم ؟؟

دوم هم تو قسمت تعرفه قیمت ها هم همین مشکلو دارم که form رو چجوری فارسی کنم .

آخرین سوالمم اینه که وقتی از فهرست مگامنو استفاده میکنم سایت به صورت صفحه سفید بالا میاد !

یک دنیا ممنون میشیم کمکم کنید خیلی ضروریه

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

سلام

برای فارسی‌سازی می‌تونید از افزونه Loco Translate یا از نرم‌افزار poedit، البته زمانی این دو مورد فایده داره که اون بخش‌ها کد مرتبط برای ترجمه شدن رو داشته باشه ...

در مورد آخر هم بیشتر توضیح بدید، استفاده کردن از مگا منو ... یا آدرس آنلاین بدید

2

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

سلام

برای فارسی‌سازی می‌تونید از افزونه Loco Translate یا از نرم‌افزار poedit، البته زمانی این دو مورد فایده داره که اون بخش‌ها کد مرتبط برای ترجمه شدن رو داشته باشه ...

در مورد آخر هم بیشتر توضیح بدید، استفاده کردن از مگا منو ... یا آدرس آنلاین بدید

متشکرم از پاسخگوییتون . متاسفانه هیچ کدام از افزونه ها کار نکردند .

ببینید http://www.shzdesign.ir/ مثلا اون قسمت نمونه کار که وقتی موس میاد روش دو تا دکمه مشاهده و ادامه میاد من میخوام اون کلمات رو تغییر بدم . یا در جعبه قیمت ها اون کلمه فرم رو میخوام تغییر بدم .

ممنون میشم کمکم کنید

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

دقیقا بفرمایید چرا افزونه و نرم‌افزار مشکل شما رو برطرف نکرد؟

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

دقیقا بفرمایید چرا افزونه و نرم‌افزار مشکل شما رو برطرف نکرد؟

مشکل اینجاست در هر دور برنامه اصولا این کلمات یافت نمیشن ! خط به خط گشتم ولی هیچی به هیچی

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

ببینید

برای ترجمه کردن یه قالب یا باید مستقیم در قالب فارسی نوشت که این روش تقریبا منقرض شده

راه دوم استفاده از poedit است که در این صورت وقتی یک کلمه ترجمه شده، حتما اون متن با این نرم افزار قابل ویرایش است

1

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

ببینید

برای ترجمه کردن یه قالب یا باید مستقیم در قالب فارسی نوشت که این روش تقریبا منقرض شده

راه دوم استفاده از poedit است که در این صورت وقتی یک کلمه ترجمه شده، حتما اون متن با این نرم افزار قابل ویرایش است

ی موضوع عجیب هست اصن این موضوع . نه در کل دایرکتوری همچین کلماتی هست نه بوسیله این نرم افزار !! از چند تا متخصص هم خواستم بررسی کنند باز هم هیچی

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

سلام حال شما ، حتما از نور خدا این اطلاعات میاره ! :)

لینک دانلود بذارید تا بررسی کنم .

1

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

سلام حال شما ، حتما از نور خدا این اطلاعات میاره ! :)

لینک دانلود بذارید تا بررسی کنم .

خدارو شکر بالاخره یکی پیدا شد. مرسی

http://zagrosweb.ir

مرسی

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

پس لینک دانلود افزونه کجاست !

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری

• مطالب مشابه

• توسط msb
      سلام
      من میخاستم از افزونه
      career portfolio
      لپاستفاده کنم ولی زبان فارسی رو ساپورت نمیکنه وکلمات در هم ریخته میاره
      ممنون میشم اگر فارسی شده این افزونه و یا چیزی سبیه به این رو معرفی کنید
      اینکم آدرسش در وردپرس
      https://wordpress.org/plugins/portfolio-wp/
    • توسط UnBelievable
      سلام
      من یه قالب خبری برای یه سایت وردپرسی میخوام که شبیه به قالب FarsNews و یا قالب "صبح امید" باشه ! (اگه کسی میشناسه معرفی کنه چون شدیدا بهش نیاز دارم و پیدا نکردم چیزی !! )
      اما باز هم این قالب ها یک سری از اون امکاناتی که مد نظر من هست رو ندارن !
      میخوام یه باکس گالری تصویر و ویدیو برای Portfolio به حالت اسلایدشو توی بعضی از سایت ها نمایش داده بشه ! مثل اسکرین شات پیوست شده در همین پست !

نمونه این اسلایدر هم توی قالب "جریده" هست ! به وسیله افزونه میشه اینکار رو انجام داد ؟ اگر نمیشه کد این اسلایدشوی تصویر رو میتونیم توی index.php قرار بدیم ؟ کسی کدش رو داره و میتونه راهنمایی کنه ؟

پیشاپیش تشکر :- )

• توسط koroush
      با سلام خدمت شما
      برای وردپرس افزونه هایی هست که پست های محبوب را بر اساس بازدید و یا نظرات در سایدبار نشون میده.
      آیا میشه پست تایپ نمونه کار یا portfolio رو هم قابلیت نمونه کار های محبوب بهش داد؟
      کدی یا افزونه ای داره؟
      با احترام
    • توسط shayan
      سلام دوستان
      من یه سایتی طراحی کردم که شامل بخشی هست به نام نمونه کار ها
      نوع کد نویسی اون بخش به شکل portfolio طراحی شده که از پلاگین جیکوئری mixitup استفاده کردم
      حالا میخوام یه post type برای این قسمت اجرا بشه که از اون طریق بشه نمونه کار ها رو اضافه کرد
      و همچنین تصاویر شاخص هر کدومشون مجموعا تشکیل دهنده صفحه اصلی نمونه کار ها باشه
      و یه سوال اینکه آیا با وجود اینکه میخوام از post type استفاده کنم نیازی هست برای اطلاعات هر نمونه کارم custom fields هم تعریف کنم؟
      ممنون میشم کمکم کنید چون اولین تجربه کارم با post type هست و آشنایی چندانی باهاش ندارم
      سپاس
    • توسط koroush
      با سلام خدمت شما
      آیا روشی وجود داره به این شکل که وقتی بنده پستی ارسال کردم تعدادی از برچسب های از پیش تعیین شده به صورت خودکار به پست من اضافه بشه بدون اینکه اونها رو در قسمت برچسب ها تایپ کنم؟
      بنده می خوام برای نوع پست نمونه کار این کار رو صورت بدم.
      ممنون میشم دوستان راهنمایی نمایند.
      با احترام