رفتن به مطلب

فارسی سازی کلمات در افزونه portfolio

پست های پیشنهاد شده

سلام . خیلی مخلصیم

چند تا مشکل دارم ممنون میشم کمکم کنید

اول اینکه تو افزونه نمونه کارای portfolio موقغ نمایش نمونه کار چطور اون کلمات more info و view larger رو فارسی کنم ؟؟

دوم هم تو قسمت تعرفه قیمت ها هم همین مشکلو دارم که form رو چجوری فارسی کنم .

آخرین سوالمم اینه که وقتی از فهرست مگامنو استفاده میکنم سایت به صورت صفحه سفید بالا میاد !

یک دنیا ممنون میشیم کمکم کنید خیلی ضروریه

لینک به ارسال

سلام

برای فارسی‌سازی می‌تونید از افزونه Loco Translate یا از نرم‌افزار poedit، البته زمانی این دو مورد فایده داره که اون بخش‌ها کد مرتبط برای ترجمه شدن رو داشته باشه ...

در مورد آخر هم بیشتر توضیح بدید، استفاده کردن از مگا منو ... یا آدرس آنلاین بدید

لینک به ارسال

سلام

برای فارسی‌سازی می‌تونید از افزونه Loco Translate یا از نرم‌افزار poedit، البته زمانی این دو مورد فایده داره که اون بخش‌ها کد مرتبط برای ترجمه شدن رو داشته باشه ...

در مورد آخر هم بیشتر توضیح بدید، استفاده کردن از مگا منو ... یا آدرس آنلاین بدید

متشکرم از پاسخگوییتون . متاسفانه هیچ کدام از افزونه ها کار نکردند .

ببینید http://www.shzdesign.ir/ مثلا اون قسمت نمونه کار که وقتی موس میاد روش دو تا دکمه مشاهده و ادامه میاد من میخوام اون کلمات رو تغییر بدم . یا در جعبه قیمت ها اون کلمه فرم رو میخوام تغییر بدم .

ممنون میشم کمکم کنید

لینک به ارسال

ببینید

برای ترجمه کردن یه قالب یا باید مستقیم در قالب فارسی نوشت که این روش تقریبا منقرض شده

راه دوم استفاده از poedit است که در این صورت وقتی یک کلمه ترجمه شده، حتما اون متن با این نرم افزار قابل ویرایش است

لینک به ارسال

ببینید

برای ترجمه کردن یه قالب یا باید مستقیم در قالب فارسی نوشت که این روش تقریبا منقرض شده

راه دوم استفاده از poedit است که در این صورت وقتی یک کلمه ترجمه شده، حتما اون متن با این نرم افزار قابل ویرایش است

ی موضوع عجیب هست اصن این موضوع . نه در کل دایرکتوری همچین کلماتی هست نه بوسیله این نرم افزار !! از چند تا متخصص هم خواستم بررسی کنند باز هم هیچی

لینک به ارسال
  • 2 هفته بعد...

سلام حال شما ، حتما از نور خدا این اطلاعات میاره ! :)

لینک دانلود بذارید تا بررسی کنم .

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...