رفتن به مطلب

مشورت : FeedBurner گوگل یا افزونه وردپرس برای خبرنامه ؟

پست های پیشنهاد شده

با سلام خدمت دوستان

خبرنامه سایت من Feedburner گوگل هست ، حالا مزایایی که داره به نظرم :

1. تضمین اینباکس شدن

معایب :

1.قالب ایمیل خیلی بد و ناخوانا برای کاربران

2. عدم راست چین کردن فارسی در خبرنامه ها

3.عدم چک کردن این که چند نفر کلیک کردن روی خبرنامه (این هستا در ایران فیلتر میشه و مجبوریم غیر فعال کنیم)

4.ثبت نام سخت (اول ایمیلشو میده بعد پاپ آپ باز میشه با سرعت کند در ایران و کپچای سخت وارد میشه )

5.نداشتن امکانات شخصی سازی برای عضویت و لغو عضویت.

6. و ...

حالا با این اوصاف میخوام از شما ها مشورت بگیرم کدوم رو استفاده میکنید ؟ کدوم رو ترجیح میدین ؟

آیا ارزششو داره با این همه محدودیت و فقط بخاطر اعتبار گوگل از خبرنامه خیلی محدود استفاده کرد ؟

و اینم عرض کنم روی سرور مجازی هستم و محدودیت ایمیل ندارم و سرور اختصاصی هم دست خودمه، ایمیل های ارسالی از سرور هم اینباکس میشن

و سوال بعدی : بهترین و حرفه ای ترین افزونه خبرنامه برای وردپرس چی رو پیشنهاد میدین ؟

ممنونم

لینک به ارسال

سلام

به نظرم استاده از افزونه نسبت به فیدبرنر مناسبتر باشه .

توی مطلب افزونه خبرنامه فارسی وردپرس می تونید توضیحاتی راجع به افزونه کار امد و قدرتمند MailPoet مطالعه کنید که میتونه هر نیازی رو رفع کنه .

لینک به ارسال

سلام

به نظرم استاده از افزونه نسبت به فیدبرنر مناسبتر باشه .

توی مطلب افزونه خبرنامه فارسی وردپرس می تونید توضیحاتی راجع به افزونه کار امد و قدرتمند MailPoet مطالعه کنید که میتونه هر نیازی رو رفع کنه .

ممنونم از لطفتون. مطمئن هستید که این بهترین افزونه خبرنامه هست ؟ من قبلا با چندتاش آشنا بودم خیلی حرفه ای تر ازین بودن یکی مثل MyMail

لینک به ارسال
ممنونم از لطفتون. مطمئن هستید که این بهترین افزونه خبرنامه هست ؟ من قبلا با چندتاش آشنا بودم خیلی حرفه ای تر ازین بودن یکی مثل MyMail

مطمئنن یکی از بهترین افزونه های خبرنامه MailPoet هست و احتمال اینکه افزونه هایی باشن که همرده و یا قابلیتهای کمی بیشتری داشته باشن هست .

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...