رفتن به مطلب

دامنه و تاثیرش در پیشرفت سایت

پست های پیشنهاد شده

بنظرتون دامنه های کام در جذب میزان بازدید یا مثلا رتبه بندی گوگلو الکسا بهتر از ای ار هستن؟

یا در این موارد فرقی ندارن؟

چون کمتر سایتی دیده میشه که با دامنه ای ار بتونه سایت مهم و پر ترافیکی بشه

لطفا یکم توضیح بدید ممنون

لینک به ارسال

سلام

از نظر من هیچ فرقی برای سئو نداره و سئو چه روی دات کام باشه چه ای ار هیچ مهم نیست ...

ولی بهتره که به حوزه کاری سایت تون هم توجه کنین و با توجه به اون دامنه بگیرید ...

البته یه چیز دیگه ای هم که این وسط ممکنه مطرح بشه بحث اعتبار سایت و صاحب اون هست . مثلا شما وقتی یک سایت هاستینگ روی پسوند com می بینید بهش اطمینان میکنین یا info - tk - ...

در کل پسوند دامنه های معروف به سئو کاری نداره . (البته بعضی دامنه های رایگان مثل co.cc رو فاکتور بگیرید)

لینک به ارسال

به نظر من چون دامنه ir ایرانی و ناشناخته است،نمیتونه بازدید کننده ی خارجی برای سایت جذب کنه ولی دامنه .com یه دامنه جهانیه و بازدید کننده های مختلفی رو از سراسر جهان وارد سایت میکنه

لینک به ارسال

به نظر من چون دامنه ir ایرانی و ناشناخته است،نمیتونه بازدید کننده ی خارجی برای سایت جذب کنه ولی دامنه .com یه دامنه جهانیه و بازدید کننده های مختلفی رو از سراسر جهان وارد سایت میکنه

اون به شناخته شدن سایت و اعتبار و شهرت ؛ مربوط میشه ... به سئوی سایت چندان مربوط نیست .. !

نمونه اش هم رنک 4 هزار سایت پرس تی وی در امریکا (presstv.ir)

لینک به ارسال

من هم گفتم شناخته بودن و شهرت رو مطرح کردم و حرفی هم از سئو نزدم.!

لینک به ارسال

بن نظر من هم هیچ فرقی ندارد که چه دامینی برای سایت انتخاب کنید مهم سئو است که باید با تمام وجود انجام شود.

ویرایش شده توسط dnojir
لینک به ارسال

سلام

البته این رو بگم که دامنه های ir خیلی خیلی بد رنک میگیرن نسبت به com

این ثابت شدست و کافیه یه سری به انجمن های بزرگ بزنید و ببینید که در موردش بحث شده

البته بازم بگم شاید این تاثیر به چشم نیاد اما انسان و ربات خیلی با هم فرق دارن

لینک به ارسال

با تشکر از جناب کسری .

بله دامنه های ir ارزش پاينتری دارن و حتی چند جا شندیم گوگل در مواردی برای این دامنه تبعیض قائل میشه .

لینک به ارسال

با تشکر از جناب کسری .

بله دامنه های ir ارزش پاينتری دارن و حتی چند جا شندیم گوگل در مواردی برای این دامنه تبعیض قائل میشه .

اگر مدرک دارید اثبات کنید ؛ وگرنه حرف خود را پس بگیرید !

من خودم کلی تو کار سئو بودم و هستم ؛ از این چیزا ندیدم ...

دامنه ای ار هیچ مشکلی نداره . شایعه پراکنی نکنید ! :|

لینک به ارسال

لطفا لحن سخن رو کمی نرم تر کنید...

از اونجایی که گوگل اینقدر به ایرانی ها احترام میزاره، اینکارش هم بدور از منطق نیست که تبعیض قائل بشه برای این کشور و دامنه ملیش...

لینک به ارسال

حقیقتاً نمیتونم ثابت کنم اما بطور محسوس قابل مشاهده هست .

(این رو هم در نظر بگیرید هیچ گربه ای برای رضای خدا موش نمیگیرد ، توی ایران بلاگفا با نظر دولت کار میکند حالا گوگل رو خودت بخون)

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...