سعید شعبانی

مشکل پست مرتبط با دو دسته

5 پست در این موضوع قرار دارد

زمانی که دو دسته را برای یک مطلب انتخاب می کنم در بخش پست های مرتبط هیچ پستی را نشان نمی دهد مشکل کجاست و چگونه حل می شود؟

کد بخش پست مرتبط

<h3><?php _e( 'More from this category', 'woothemes' ); ?></h3>
<?php
$cats = strip_tags( get_the_category_list( ',' ) );
$cats = explode( ',', $cats );
if( !empty( $cats ) ){
$cat_ids = array();
foreach ( $cats as $cat ) {
$term_data = get_term_by( 'name', $cat, 'category' );
$cat_ids[] = $term_data->term_id;
}
}
//print_r($cat_ids);
$cats = implode( ',', $cat_ids );
$more_posts = query_posts( array(
'posts_per_page' => $woo_options['woo_more_from_count'],
'post__not_in' => array( get_the_id() ),
'category__and' => $cat_ids )
);
if ( have_posts() ) :?>
<ol>
<?php
while ( have_posts() ) : the_post(); $count++; ?>
<li><a href="<?php the_permalink(); ?>" title="<?php the_title(); ?>">
<?php the_title(); ?>
</a></li>
<?php
endwhile;
?>
</ol>

<?php
endif;
wp_reset_query();
?>

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

کدتون ایرادی نداره تست کردم ولی درخواستش به صورتی که اگر دو دسته را انتخاب کنید تمام پست هایی رو احضار می کنه که هر دو دسته بندی رو داشته باشند و این یعنی نزدیک ترین مطلب به مطلب اولیه

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

خوب پس مشکل از کجاست؟ لینک زیر را ببینید در بخش بیشتر بدانید پایین پست هیچ مطلب مرتبطی وجود ندارد!

http://dnoj.ir/?p=1415

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

این کد رو تست کنید:

<ul>
<?php
$backup = $post;
$tags = wp_get_post_tags($post->ID);
$tagIDs = array();
if ($tags) {
$tagcount = count($tags);
for ($i = 0; $i < $tagcount; $i++) {
$tagIDs[$i] = $tags[$i]->term_id;
}
$args=array(
'tag__in' => $tagIDs,
'post__not_in' => array($post->ID),
'showposts'=>10,
'caller_get_posts'=>1
);
query_posts($args);
if( have_posts() ) {
while (have_posts()) : the_post(); ?>
<li><a href="<?php the_permalink() ?>" rel="bookmark" title="<?php the_title(); ?>" target="_blank"><?php the_title(); ?></a></li>
<?php endwhile;
} else { ?>
<li>مطلب مرتبطی برای این موضوع وجود ندارد.</li>
<?php }
}
$post = $backup;
wp_reset_query();
?>
</ul>

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری

• مطالب مشابه

• توسط mehrshadm
      سلام. من خیلی مبتدی هستم و سایتمو هم تازه ایجاد کردم.
      من قصد دارم هر دسته رو متصل کنم به برگه ای خاص. یعنی طوریکه با انتخاب برگه ی مورد نظر، نوشته های اون دسته ای که براش تعیین کردم نشون داده بشه.
      جستجویی هم که در این مورد انجام دادم با چیزی مثل کدنویسی امکانپذیره که من ازش چیزی سر در نیاوردم و طبق متنهای اموزشی انجام دادم موفقیت امیز نبود.
      میخواستم بدونم افزونه ای برای این کار نیست که بشه راحت تر اینکارو انجام داد؟ یا اینکه طریقه انجام با اون کوئری رو ساده تر میشه توضیح داد؟
      سپاس
    • توسط mrasoul
      با عرض سلام لطفا این آدرس را ببینید .
      این لینک
      این یه پست آموزشی است که داخل آن آموزش ها به ترتیب شماره گذاری شده است و روی هر آموزش که کلیک میکنی ویدئو مربوط به اون آموزش باز میشه .
      آیا کل این ویدئو ها همه داخل یک پست قرار داره یا برای هر ویدئو پستی مجزا ساخته و فقط در قسمت فهرست آموزش لینکشو قرار داده؟
      امیدوارم منظورمو درست رسونده باشم .
    • توسط aryanz
      دوستان سلام
      من یک مشکلی دارم که ممنون می‌شم اگه راهنمایی کنید.
      موضوع اینه:
      از کد زیر برای نمایش دسته‌های فرزند یک دسته‌ی مادر استفاده می‌کنم. یعنی مثلا اگر روی دسته‌ی «الف» کلیک بشه، یک منو زیر منوهای مادر باز می‌شه که توش دسته‌های فرزند «الف» رو نشون می‌ده:
      <?php if (is_category()) { $this_category = get_category($cat); $ids_category = get_category($cat); } if(get_category_children($ids_category->cat_ID)){ echo '<div class="cat-child">'; $this_category = wp_list_categories('orderby=id&depth=1&title_li=&use_desc_for_title=0&child_of='.$this_category->cat_ID."&echo=0"); if(get_category_children($ids_category->cat_ID)){ if ($this_category) { echo $this_category; } } echo '</div>'; ?> </ul> <?php } ?> کد بالا به خوبی کار می‌کنه. 
      اما مشکل من اینه که وقتی روی یکی از دسته‌های فرزند کلیک می‌شه، این نوار منوی دسته‌های فرزند دیکه نشون داده نمی‌شه. در واقع دنبال راه حلی هستم که وقتی روی یکی از دسته‌های فرزند کلیک می‌شه، منوی دسته‌های هم رده‌ی اون همچنان نمایش داده بشه.
      توی تصویر پیوست شده هم سعی کردم توضیحم رو کامل کنم

• توسط mehdiilbeigi
      سلام
      دوستان من یک دسته مادر خاص دارم مثلا شبکه های تلوزیونی با زیرمجمعه هایی مثل شبکه سه و شبکه 2 و ...
      حالا می خوام توی پستم زیرمجموعه های دسته شبکه های تلوزیونی رو که تیکش و زدم نمایش بده و با , جدا کنه.
      ممنون می شم راهنمایی کنید.
    • توسط miraziz
      با سلام. دوستان در صفحه ی اول وب سایت من تصاویر بند انگشتی نسان داده نمیشه. ولی وقتی به ادامه ی مطلب می روم آن تصاویر هستند. خودم با جستجو خواستم که کد has_post_thumbnail را بیافزایم ولی خطای php می داد.
      ممنون میشم راهنمایی کنی
      کد های فایل content.php

<?php /** * @package Scrawl */ ?> <article id="post-<?php the_ID(); ?>" <?php post_class(); ?>> <header class="entry-header"> <?php if ( 'link' == get_post_format() ) : ?> <?php the_title( sprintf( '<h1 class="entry-title"><a href="%s" rel="bookmark">', esc_url( scrawl_get_link_url() ) ), '</a></h1>' ); ?> <?php else : ?> <?php the_title( sprintf( '<h1 class="entry-title"><a href="%s" rel="bookmark">', esc_url( get_permalink() ) ), '</a></h1>' ); ?> <?php endif; ?> </header><!-- .entry-header --> <?php if ( is_search() ) : // Only display Excerpts for Search ?> <div class="entry-summary"> <?php the_excerpt(); ?> </div><!-- .entry-summary --> <?php else : ?> <div class="entry-content"> <?php the_content( __( 'Continue reading <span class="meta-nav">&rarr;</span>', 'scrawl' ) ); ?> <?php wp_link_pages( array( 'before' => '<div class="page-links">' . __( 'Pages:', 'scrawl' ), 'after' => '</div>', ) ); ?> </div><!-- .entry-content --> <?php endif; ?> <?php if ( 'post' == get_post_type() ) : ?> <div class="entry-meta clear"> <?php scrawl_posted_on(); ?> <span class="secondary-entry-meta"> <?php if ( is_sticky() ) : ?> <span class="entry-format"><a href="<?php the_permalink(); ?>" title="<?php esc_attr_e( 'Featured', 'scrawl' ); ?>"><span class="screen-reader-text"><?php esc_attr_e( 'Featured', 'scrawl' ); ?></span></a></span> <?php else : ?> <?php scrawl_post_format(); ?> <?php endif; ?> <?php if ( ! post_password_required() && ( comments_open() || get_comments_number() ) ) { echo '<span class="comments-link">'; comments_popup_link( __( '0', 'scrawl' ), __( '1', 'scrawl' ), __( '%', 'scrawl' ) ); echo '</span>'; } ?> <?php edit_post_link( '<span class="screen-reader-text" title="' . __( 'Edit', 'scrawl' ) . '">' . __( 'Edit', 'scrawl' ) . '</span>', '<span class="edit-link">', '</span>' ); ?> </span> </div><!-- .entry-meta --> <?php endif; ?> </article><!-- #post-## -->
      .
      کدهای فایل index.php

<?php /** * The main template file. * * This is the most generic template file in a WordPress theme * and one of the two required files for a theme (the other being style.css). * It is used to display a page when nothing more specific matches a query. * E.g., it puts together the home page when no home.php file exists. * Learn more: http://codex.wordpress.org/Template_Hierarchy * * @package Scrawl */ get_header(); ?> <div id="primary" class="content-area"> <main id="main" class="site-main" role="main"> <?php if ( have_posts() ) : ?> <?php /* Start the Loop */ ?> <?php while ( have_posts() ) : the_post(); ?> <?php /* Include the Post-Format-specific template for the content. * If you want to override this in a child theme, then include a file * called content-___.php (where ___ is the Post Format name) and that will be used instead. */ get_template_part( 'content', get_post_format() ); ?> <?php endwhile; ?> <?php the_posts_navigation(); ?> <?php else : ?> <?php get_template_part( 'content', 'none' ); ?> <?php endif; ?> </main><!-- #main --> </div><!-- #primary --> <?php get_footer(); ?>