رفتن به مطلب

مشکل عجیب در EDD : نیازمند ارتقای دیتابیس قبلی

پست های پیشنهاد شده

سلام

یک مشکلی برای من پیش اومده در EDD اونم اینه که بعد از اینکه آپدیت کردم افزونه رو این پیغام اومد :

easy Digital Downloads نیازمند ارتقای دیتابیس قبلی است؛ برای به‌روزرسانی روی این لینک کلیک کنید

hf2upzkeqliwsclg9l2z.jpg

بعد از اینکه روی لینک کلیک می کنم می نویسه که این پروسه ممکنه چند دقیقه طول بکشه و بعد به صفحه جدید منتقل خواهید شد

اما به ثانیه نمی کشه که صفحه عوض میشه و وارد قسمت آموزشی این افزونه میشه که همین حالا شروع کنید رو داره و...

و این پیغام همچنان اون بالا باقیه

مشکل از چیه ؟

لینک به ارسال
  • 4 هفته بعد...

سلام.

به انجمن خوش اومدین

با نسخه اخر وردپرس هم این مشکل رو دارید؟

لینک به ارسال
  • 1 سال بعد...

سلام این مشکل بنده نیز هستش .

در ضمن از وقتی این خطا میاد مشتری بعد از پرداخت هزینه به صفحه ای منتقل میشود منوط بر اینت ک پرداخت نا موفق بود در حالی که پرداخت انجام شده است.

لینک به ارسال
  • 2 هفته بعد...

سلام

متن کامل خطا رو قرار بدید. و هم اینکه میتونید به یک نخسه قبلتر منتقل کنید.

لینک به ارسال
  • 2 سال بعد...
  • 2 سال بعد...

متاسفاته افزونه edd کار نمی کنه و خطای ((هیچ برگه‌ای برای پرداخت انتخاب نشده است. برای انتخاب به پیکربندی بروید.)) پیکربندی هم که میرم چیزی نیست.چون آپدیت کردم احتمالا به خوبی دیتابیس ارتقا پیدا نکرده((Easy Digital Downloads نیازمند ارتقای دیتابیس قبلی است؛ برای به‌روزرسانی رویاین لینک کلیک کنید.)) ممنون میشم راهنمایی فرمایید

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...