عمارگراف

تغییر کوئری مطالب با استفاده از جی کوئری

1 پست در این موضوع قرار دارد

سلام

وقتتون بخیر

به یه مسئله ای برخوردم.

میخوام ببینم امکانش هست که کوئری مطالب رو با استفاده از جی کوئری تغییر بدم؟

ببینید به طور مثال کوئری فعلی به این شکله :

<?php query_posts('post_type=post'); ?>

میخوام به این شکل تبدیلش کنم :

<?php query_posts('post_type=page'); ?>

اما میخوام این اتفاق بدون رفرش شدن صفحه بیوفته. در واقع میخوام وقتی کاربر یه checkbox رو تیک میزنه این کد اجرا بشه.

بخش جی کوئری رو به این صورت نوشتم که محتوای اون بخشی که کوئری داخلش هست رو تغییر بده اما کار نمیکنه.

$( "#quer").html("<?php query_posts('post_type=post'); ?>");

وقتی محتوا رو با یه کلمه یا رشته معمولی جایگزین میکنم کار میکنه. اما وقتی کد php میذارم کار نمیکنه.یه جورایی انگار برای نمایش خروجی php حتما نیاز به رفرش هست و جایگزینی کافی نیست.

ممنون میشم راهنمایی بفرمایید

این آدرس سایت :

http://scdco.co/gallery/

1

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری

• مطالب مشابه

• توسط sina-monfared
      سلام 
      در بخش دسته بندی محصولات؛ امکان استفاده از ابزار های ویرایش مربوط به این قسمت حذف شده است که در تصویر مشخص کرده ام.
      ممنون میشم راهنمایی بفرمایید.

• توسط mr.meysam
      سلام
      وقت بخیر
      من روی وردپرس از قالب گود نیوز استفاده میکنم ولی امروز متوجه شدم که از هر تصویر حدود 18 تا سایز دیگه هم میسازه 
      چطور میتونم جلوی این کارو بگیرم؟
      حالا چطور میتونم اینا رو حذف کنم؟
      سایز هایی که میسازه اینا هستن
      120*76
       150*150
      180*120
      190*122
      220*140
      265*168
      274*173
      278*202
      284*180
      300*168
      308*192
      373*270
      45*35
      475*342
      567*365
      610*365
      90*60
      95*64
      سلام من سایتم چندوقته بالا نمیاد الان که از پشتیبان سایت پرسیدم گفت این مشکلای زیر وجود دارن کسی میتونه حلش کنه؟
      PHP Fatal error: Uncaught Error: Call to undefined function mysql_escape_string() in /home/chahgavi/public_html/wp-content/themes/barad/functions.php:60 Stack trace: #0 /home/chahgavi/public_html/wp-settings.php(426): include() #1 /home/chahgavi/public_html/wp-config.php(90): require_once('/home/chahgavi/...') #2 /home/chahgavi/public_html/wp-load.php(37): require_once('/home/chahgavi/...') #3 /home/chahgavi/public_html/wp-blog-header.php(13): require_once('/home/chahgavi/...') #4 /home/chahgavi/public_html/index.php(17): require('/home/chahgavi/...') #5 {main} thrown in /home/chahgavi/public_html/wp-content/themes/barad/functions.php on line 60  
    • توسط amirdehghani
      سلام ببخشید من داخل سایت ام query monitor نصب کردم بعد بهم ارور slow query میده  میگه دو تا slow query داری 
      الان باید چیکار کنم که درست بشن با افزونه میشه درستش کرد یا باید کد های query رو تغییر بدم 
      لطفا کمک کنید خیلی مهمه تا امشب باید درستش کنم تحویل بدم
    • توسط soma
      سلام 
      سوال من درباره تغییر کد زیر هست که در پنل ادمین وردپرس در پست تایپ به صورت ajax هست و من میخوام این دستور رو بتونم به صورت امن در بخش forentend  قالبم اجرا کنم 
      $url = wp_nonce_url(admin_url('admin-ajax.php?action=my_post_meta&posttypename_id=' . $post->ID), 'my_post_meta'); echo 'my html cod '; وقتی این لینک اعمال میشه در پنل دایرکت ادمین ، اون پست تایپ دارای یک چک باکس هست که با این لینک کنترل میشه و on  و off میشه  ( در بخش لیست نوشته ها ) 
      این کد کاملا در بخش forentend هم کار میکنه ولی فکر نمیکنم خیلی از لحاظ امنیت به این شکل استفاده اش درست باشه چون در سورکد کاملا admin-ajax.php و مسیر ادمین مشخص هست . 
      همچنین میخوام که این دستور فقط برای رول خاصی اجرا بشه.
      چطور باید تغییرش بدم این کد رو که هم امن باشه و هم به درستی عملیات اجرا بشه 
      لطفا با نمونه کد راهنمایی کنید 
      ممنون