• اطلاعیه ها

• Saeed Fard

پوشش زنده وردکمپ ۲۰۱۸ اروپا توسط وردپرس پارسی   23/03/97

اگر کاربر وردپرس هستید حتما تا به حال اسم وردکمپ رو شنیدید، کمپ و دورهمی بزرگ توسعه‌دهنده‌ها و کاربران وردپرس که سالانه در کشورهای مختلف برگزار میشه تحت عنوان وردکمپ هستش که از سمت مراجع اصلی وردپرس حمایت و برگزار می‌شه.   این‌ بار در سال 2018 وردکمپ اروپا در شهر بلگراد کشور صربستان در حال برگزاری هستش، این رویداد طی سه روز 24 تا 26 تیر ماه (June 14-16) برگزار میشه، در این رویداد مصطفی صوفی از وردپرس پارسی و به نمایندگی تمامی کاربران وردپرس فارسی حضور داره. وردپرس پارسی رویداد وردکمپ 2018 اروپا رو به صورت زنده توسط مصطفی پوشش می‌ده و در صورت علاقه‌مندی به این مراسم می‌تونید از طریق وردپرس پارسی دنبالش کنید.در حال حاضر یک روز از این مراسم گذشته که گزارش اون در قسمت پوشش زنده قرار گرفته. برای دنبال کردن مراسم وردکمپ اروپا به صورت لحظه‌ای به صفحه پوشش زنده در قسمت زیر مراجعه کنید. همینطور در آینده منتظر خبر برگزاری اولین وردکمپ در ایران توسط وردپرس‌پارسی باشید. https://wp-parsi.com/wceu-2018

لینک خبر در وردپرس پارسی : https://wp-parsi.com/wceu-2018-live  
mahanm93

قرار دادن کد جاوا اسکریپت در یک صفحه وردپرس

6 پست در این موضوع قرار دارد

سلام و خسته نباشید

من میخوام از ویجت سرچ آمازون استفاده کنم ولی قرار دادن اون در ابزارک ها و یا ادامه مطلب سرعت لود سایت رو پایین میاره.

می خواستم ببینم چطور میشه یک صفحه اختصاصی درست یا اصلا برگه که می تونم این کد رو داخلش قرار بدم .

آیا راه مناسبی می شناسید که بتونم از این ابزار در سایتم استفاده کنم ؟

<script charset="utf-8" type="text/javascript">
amzn_assoc_ad_type = "responsive_search_widget";
amzn_assoc_tracking_id = "widgetsamazon-20";
amzn_assoc_link_id = "FTZMZIH5LXEU4SRW";
amzn_assoc_marketplace = "amazon";
amzn_assoc_region = "US";
amzn_assoc_placement = "";
amzn_assoc_search_type = "search_widget";
amzn_assoc_width = "auto";
amzn_assoc_height = "auto";
amzn_assoc_default_search_category = "Music";
amzn_assoc_default_search_key = "";
amzn_assoc_theme = "light";
amzn_assoc_bg_color = "0078BF";
</script>
<script src="//z-na.amazon-adsystem.com/widgets/q?ServiceVersion=20070822&Operation=GetScript&ID=OneJS&WS=1&MarketPlace=US"></script>

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

با سلام

این همه حرفه ای یعنی کسی نمی دونه جواب سوال ما رو ؟؟؟

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

دوستان کد های صبا ویژن رو با چه افزونه ای میشه تو سایت قرار داد ؟

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

@mahanm93

خب میتونید یک برپه با قالب دلخواه بسازید. آموزشش توی نت هست.

@irmacfa

مستقیم بزارید توی ویجت متن مشکلی نداره.

1

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
در 26 دقیقه قبل، Samaneh گفته است :

@mahanm93

خب میتونید یک برپه با قالب دلخواه بسازید. آموزشش توی نت هست.

@irmacfa

مستقیم بزارید توی ویجت متن مشکلی نداره.

نمایش نمیده

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

با فایرباگ چگ کنید ببینید چیزی خروجی میده یا نه.

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری

• مطالب مشابه

• توسط unid_user
      سلام
      کسی میتونه کمک کنه موردی که در ویدئو مشخص کردم چطور درست میشه؟
      خیلی مهمه و جالب خواهش میکنم راهنمایی کنید. حجم ویدئو حدود 1 مگابایت

هزاران بار سپاس
      C.mp4
    • توسط unid_user
      سلام دوستان
      برای ترکیب دو یا چند فایل جاوا اسکریپت چه باید کرد؟
      همینطور برای ترکیب دو یا چند فایل css ؟

ممنون و سپاس گذار
    • توسط unid_user
      دوستان سلام
      لطفا به لینک زیر بروید و انیمیشن لوگوی سایت در گوشه بالا سمت چپ و همینطور وسطای صفحه انیمیشن عکسهایی که روی هم قرار گرفتن رو نگاه کنید. خیلی خلاقانه وزیباست.
      https://layerslider.kreaturamedia.com/

کسی میتونه راهنمایی کنه این افکت زیبا چطور ایجاد میشه؟

خیلی ممنون و سپاسگذار
    • توسط unid_user
      سلام
      به کمکتون نیاز دارم.
      به مشکل خوردم برای اضافه کردن یک فایل جاوا اسکریپت برای ایجاد اسلاید شو (owl-carousel) در تم وردپرس.
      این تم html بوده که درحال تبدیل اون به تم وردپرس هستم.
      کد جاوااسکریپت: این کد رو کجا باید قرار بدم که مشکل اسلایدشو حل بشه؟
      <script> // You can also use "$(window).load(function() {" $(function () { // Slideshow $("#slider").responsiveSlides({ auto: true, pager: false, nav: true, speed: 500, namespace: "callbacks", before: function () { $('.events').append("<li>before event fired.</li>"); }, after: function () { $('.events').append("<li>after event fired.</li>"); } }); }); </script> آدرس دهی در فانکشن وارد کردم: این درسته که میتونم کدهای جاوا اسکریپت و توی فوتر قرار بدم و بعد از طریق فانکشن یا حالا هر روش دیگه ای اونا رو فراخونی کنم که دیگه همچین مشکلی پیش نیاد؟
      <?php function insert_style() { wp_enqueue_style('zerogrid' , get_template_directory_uri().'/assets/css/zerogrid.css'); wp_enqueue_style('style' , get_template_directory_uri().'/assets/css/style.css'); wp_enqueue_style('responsiveslides' , get_template_directory_uri().'/assets/css/responsiveslides.css'); wp_enqueue_style('font-awesome-min' , get_template_directory_uri().'/assets/font-awesome/css/font-awesome.min.css'); wp_enqueue_style('owl-carousel' , get_template_directory_uri().'/assets/owl-carousel/owl.carousel.css'); wp_enqueue_style('owl-theme' , get_template_directory_uri().'/assets/owl-carousel/owl.theme.css'); wp_enqueue_style('menu' , get_template_directory_uri().'/assets/css/menu.css'); //add scripts wp_enqueue_script('jquery183-min' , get_template_directory_uri().'/assets/js/jquery183.min.js'); wp_enqueue_script('script' , get_template_directory_uri().'/assets/js/script.js'); wp_enqueue_script('jquery-latest-min' , get_template_directory_uri().'/assets/js/jquery-latest.min.js'); wp_enqueue_script('responsiveslides-min' , get_template_directory_uri().'/assets/js/responsiveslides-min.js'); wp_enqueue_script('owl-carousel-min' , get_template_directory_uri().'/assets/owl-carousel/owl.carousel.min.js'); } add_action('wp_enqueue_scripts' , 'insert_style'); ?> خطایی که با بررسی inspect element متوجه شدم اینه که اصلا فایل owl-carousel.js خونده نمیشه.
      ممنون.

• توسط IFTHEN
      در حال کد کردن قالبی هستم حالا در قسمت بک پنل و در ایجاد نوشته جدید، فایل های جاوا اسکریپت لود نمی شه و به تبع اون یک سری از آیتم ها از کار می افتن!
      یه بررسی کردم دیدم توی صفحه یک سری از فایل ها درست لود نمی شن! و به عبارت بهتر آدرسشون دچار مشکل شده!
      <link rel='stylesheet' href='http://localhost/user/wp-admin/load-styles.php?c=1&amp;dir=rtl&amp;load%5B%5D=dashicons,admin-bar,buttons,media-views,common,forms,admin-menu,dashboard,list-tables,edit,revisions,media,themes,about,nav-menu&amp;load%5B%5D=s,widgets,site-icon,l10n,wp-auth-check,wp-color-picker,farbtastic&amp;ver=4.7' type='text/css' media='all' /> داخل کد بالا عبارت زیر به صورت کد نمایش داده شده و این باعث این اتفاق شده!
      &amp;
      چطور می تونم این مشکل رو رفع کنم؟