رفتن به مطلب

پست های پیشنهاد شده

راستش از وقتی من با این فروم آشنا شدم، انتظارم از فرومهای پشتیبانی دیگه خیلی بالا رفته!

یا مدیران و کاربران این سایت مقصرن که خوب و سریع پاسخ میدن، یا بقیه فرومها مقصرن که عملکردشون واقعا ضعیفه!

:D

اینجا تاپیک پست میکنیم دو دقیقه بعد میایم میبینیم گم و گور شده بسکه کاربرها اکتیون! سایت های دیگه میری تاپیک پست میکنی، تاپیک ارسالی تا دو سه روز آخرین تاپیک ارسالیه :wacko:

به هر حال چون قبلا از آقا مصطفی و آقا مرتضی اجازه گرفتم و خیلی هم عجله دارم، این تاپیک رو ایجاد کردم و سئوالاتم رو اینجا مطرح میکنم:

من فایل ipb رو دانلود کردم. طبق عکس، فایل یک رو استخراج کردم. فایلهای مرحله دو توش بود. فایل rar مرحله دو رو هم استخراج کردم که فایلهای مرحله سه توش بود. حالا میخوام بدونم:

1: هر کردوم از اون فایلها به چه درد میخورن؟

2: کدوم فایل یا پوشه رو باید روی هاست آپلود کرد؟

3: با بقیه فایلها باید چی کار کرد؟

:wub:

برای مثال فایلهای diz و sfv چی هستن و به چه کاری میان؟

post-478-0-75820100-1352459410_thumb.jpg

ویرایش شده توسط kavoshgar
لینک به ارسال

سلام

فقط پوشه uploads رو باید روی سرور بریزید. بقیه مربوط به گروه منتشر کننده ipb نال شده هستن (نال شده به زبان ساده = قفل شکسته = دزدی شده!)

فایل sfv برای verify کردن ریلیز هست.

diz هم برای توضیح کوتاه ریلیز هست.

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...