9 پست در این موضوع قرار دارد

سلام

ببخشید برای سایت من یه مشکلی پیش اومده و اونم اینه که وقتی میخوام کل محتوای سایتم ویا هر کدوم جداگانه برون ریزی کنم یه صفحه ای میاد که اطلاعات اونارو واسم میاره و در هم و برهمه .

از دوستان و بزرگان خواهشی داشتم و اونم اینه که بهم بگن چطوری میتونم از کل محتوای سایتم پشتیبان بگیرم و اونو توی لوکال هاست درون ریزی کنم اگه افزونه ای هست و یا هکی و یا یه چیز یکه بتونه بهم کمکی بکنه ممنون میشم بهم بگین فقط زود تد بگین تا منم بتونم کارامو راست و ریست کنم

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

برون ریزی فقط قسمتی از سایت رو بک آپ میگیره مثلا دسته ها و متن ها .....

حتی عکس ها رو هم نمیگیره

بهتره که از هاست و دیتابیس خود از هاست بک اپ بگیرید تا همه چی مث اون ور کار کنه.

2

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

برون ریزی فقط قسمتی از سایت رو بک آپ میگیره مثلا دسته ها و متن ها .....

حتی عکس ها رو هم نمیگیره

بهتره که از هاست و دیتابیس خود از هاست بک اپ بگیرید تا همه چی مث اون ور کار کنه.

ببخشید من توی لوکال هاست همه چیز رو آماده ارسال مطالبم کردم و هر کاری میکنم یه ارر مزخرفی رو می ده

ببخشید من میخوام با مدیریت وردپرس اصلی حرف بزنم و مشکلم رو به اونا بگم بلکه اونا بتونند درستش کنند ببخشید شما ایمیلشونو دارید ؟

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

سلام

مشکل شما چی بود؟

نامفهمومه...

واضح بگین

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

سلام

مشکل شما چی بود؟

نامفهمومه...

واضح بگین

سلام

مشکل من اینه که من وقتی میخوام بکاپ بگیرم یه صفحه ای رو میاره که با محتویات در هم و برهم که به نظرم محتویات نوشته هم و غیره رو میاره که این محتویات رو به صورت کد میاره نمیدونم چی کار کنم

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

سلام

شما فک کنم این کار کردین

مطالبی را در لوکال نوشتین حالا میخواهین ببرین رو هاست تا ارسال کنین؟

خب شما باید یک بکاب کلی بگیرین بعد همشو اپلود کنین بدون هیچ افزونه

error هایی هم میده که با حذف .htaccess حل میشه

حالا شما متن error را بگین بهتر راهنمایی بشین

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

سلام

شما فک کنم این کار کردین

مطالبی را در لوکال نوشتین حالا میخواهین ببرین رو هاست تا ارسال کنین؟

خب شما باید یک بکاب کلی بگیرین بعد همشو اپلود کنین بدون هیچ افزونه

error هایی هم میده که با حذف .htaccess حل میشه

حالا شما متن error را بگین بهتر راهنمایی بشین

دوست عزیز ازتون ممنونم مشکل از قالبم بود که رفعش کردم و من میخواستم از هاست بکاپ بگیرم چون نمیخواستم مطالبمو که 600 تا بودن و برای ایجادشون حدود دو هفته براشون وقت گذاشته بودم و از دست میدادم .

ممنونم که راهنماییم کردید

در ضمن من اگه بخوام سایتمو توی لوکال هاست ایجاد کنم و کل اون چیزی رو که درست کردم رو به صورت زیپ به هاست منتقل کنم و اونجا راه اندازیش کنم بنظرتون مشکلی پیش نمی یاد ؟

و اون مشکلایی که پیش میاد رو چطوری میتونم رفع کنم ؟

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

مشکلاتی که ممکنه پیش بیاد یکی مربوط به افزونه ها هست، توی لوکال سعی کنید کار رو بدون افزونه ایجاد کنید و افزونه ها رو بعد از انتقال استفاده کنید. مورد دیگه تنظیمات و راه اندازی اولیه هست که نیاز میشه مواردی رو از دیتابیس و فایل config تغییر بدید، سعی کنید تو لوکال، تنظیمات خاصی رو اعمال نکنید حتی permalink ها.

راه بهتر اینه که شما کار توسعه ی پوسته و محتوا و ویرایش افزونه ها رو روی لوکال انجام بدید و سپس به وردپرس نصب شده روی هاست اصلی منتقل کنید و تنظیمات مربوطه و نصب افزونه ها رو انجام بدید. اینطوری با مشکلات و خطاهای گوناگون مواجه نمی شید.

1

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

مشکلاتی که ممکنه پیش بیاد یکی مربوط به افزونه ها هست، توی لوکال سعی کنید کار رو بدون افزونه ایجاد کنید و افزونه ها رو بعد از انتقال استفاده کنید. مورد دیگه تنظیمات و راه اندازی اولیه هست که نیاز میشه مواردی رو از دیتابیس و فایل config تغییر بدید، سعی کنید تو لوکال، تنظیمات خاصی رو اعمال نکنید حتی permalink ها.

راه بهتر اینه که شما کار توسعه ی پوسته و محتوا و ویرایش افزونه ها رو روی لوکال انجام بدید و سپس به وردپرس نصب شده روی هاست اصلی منتقل کنید و تنظیمات مربوطه و نصب افزونه ها رو انجام بدید. اینطوری با مشکلات و خطاهای گوناگون مواجه نمی شید.

ممنونم که راهنماییم کردید

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری

• مطالب مشابه

• توسط sina-monfared
      سلام 
      در بخش دسته بندی محصولات؛ امکان استفاده از ابزار های ویرایش مربوط به این قسمت حذف شده است که در تصویر مشخص کرده ام.
      ممنون میشم راهنمایی بفرمایید.

• توسط mr.meysam
      سلام
      وقت بخیر
      من روی وردپرس از قالب گود نیوز استفاده میکنم ولی امروز متوجه شدم که از هر تصویر حدود 18 تا سایز دیگه هم میسازه 
      چطور میتونم جلوی این کارو بگیرم؟
      حالا چطور میتونم اینا رو حذف کنم؟
      سایز هایی که میسازه اینا هستن
      120*76
       150*150
      180*120
      190*122
      220*140
      265*168
      274*173
      278*202
      284*180
      300*168
      308*192
      373*270
      45*35
      475*342
      567*365
      610*365
      90*60
      95*64
      سلام من سایتم چندوقته بالا نمیاد الان که از پشتیبان سایت پرسیدم گفت این مشکلای زیر وجود دارن کسی میتونه حلش کنه؟
      PHP Fatal error: Uncaught Error: Call to undefined function mysql_escape_string() in /home/chahgavi/public_html/wp-content/themes/barad/functions.php:60 Stack trace: #0 /home/chahgavi/public_html/wp-settings.php(426): include() #1 /home/chahgavi/public_html/wp-config.php(90): require_once('/home/chahgavi/...') #2 /home/chahgavi/public_html/wp-load.php(37): require_once('/home/chahgavi/...') #3 /home/chahgavi/public_html/wp-blog-header.php(13): require_once('/home/chahgavi/...') #4 /home/chahgavi/public_html/index.php(17): require('/home/chahgavi/...') #5 {main} thrown in /home/chahgavi/public_html/wp-content/themes/barad/functions.php on line 60  
    • توسط Emperor
      این سایت باگ داره برای اینم نام کاربری wordpressparsi 
      ایمیل من :emperor1384@yahoo.com

• توسط logomaster
      سلام خدمت دوستان.
      ما یه اپلیکیشن میخوایم مثل دیجی کالا که یکسری اطلاعات و محصولات رو از سایت اصلی نمایش بده و یکسری ویژگی های دیگه مثل اپ دیجی کالا داشته باشه. هزینه طراحی اپلیکیشنی مثل دیجی کالا چقدر خواهد بود؟ فقط اپ اندروید مدنظرمون هستش. لطفا مفصل توضیح بدید که اگر بخوایم کار رو شروع کنیم همه جوانبش رو بسنجیم