رفتن به مطلب

برون ریزی کل محتوای سایت

پست های پیشنهاد شده

سلام

ببخشید برای سایت من یه مشکلی پیش اومده و اونم اینه که وقتی میخوام کل محتوای سایتم ویا هر کدوم جداگانه برون ریزی کنم یه صفحه ای میاد که اطلاعات اونارو واسم میاره و در هم و برهمه .

از دوستان و بزرگان خواهشی داشتم و اونم اینه که بهم بگن چطوری میتونم از کل محتوای سایتم پشتیبان بگیرم و اونو توی لوکال هاست درون ریزی کنم اگه افزونه ای هست و یا هکی و یا یه چیز یکه بتونه بهم کمکی بکنه ممنون میشم بهم بگین فقط زود تد بگین تا منم بتونم کارامو راست و ریست کنم

لینک به ارسال

برون ریزی فقط قسمتی از سایت رو بک آپ میگیره مثلا دسته ها و متن ها .....

حتی عکس ها رو هم نمیگیره

بهتره که از هاست و دیتابیس خود از هاست بک اپ بگیرید تا همه چی مث اون ور کار کنه.

لینک به ارسال

برون ریزی فقط قسمتی از سایت رو بک آپ میگیره مثلا دسته ها و متن ها .....

حتی عکس ها رو هم نمیگیره

بهتره که از هاست و دیتابیس خود از هاست بک اپ بگیرید تا همه چی مث اون ور کار کنه.

ببخشید من توی لوکال هاست همه چیز رو آماده ارسال مطالبم کردم و هر کاری میکنم یه ارر مزخرفی رو می ده

ببخشید من میخوام با مدیریت وردپرس اصلی حرف بزنم و مشکلم رو به اونا بگم بلکه اونا بتونند درستش کنند ببخشید شما ایمیلشونو دارید ؟

لینک به ارسال

سلام

مشکل شما چی بود؟

نامفهمومه...

واضح بگین

سلام

مشکل من اینه که من وقتی میخوام بکاپ بگیرم یه صفحه ای رو میاره که با محتویات در هم و برهم که به نظرم محتویات نوشته هم و غیره رو میاره که این محتویات رو به صورت کد میاره نمیدونم چی کار کنم

لینک به ارسال

سلام

شما فک کنم این کار کردین

مطالبی را در لوکال نوشتین حالا میخواهین ببرین رو هاست تا ارسال کنین؟

خب شما باید یک بکاب کلی بگیرین بعد همشو اپلود کنین بدون هیچ افزونه

error هایی هم میده که با حذف .htaccess حل میشه

حالا شما متن error را بگین بهتر راهنمایی بشین

لینک به ارسال

سلام

شما فک کنم این کار کردین

مطالبی را در لوکال نوشتین حالا میخواهین ببرین رو هاست تا ارسال کنین؟

خب شما باید یک بکاب کلی بگیرین بعد همشو اپلود کنین بدون هیچ افزونه

error هایی هم میده که با حذف .htaccess حل میشه

حالا شما متن error را بگین بهتر راهنمایی بشین

دوست عزیز ازتون ممنونم مشکل از قالبم بود که رفعش کردم و من میخواستم از هاست بکاپ بگیرم چون نمیخواستم مطالبمو که 600 تا بودن و برای ایجادشون حدود دو هفته براشون وقت گذاشته بودم و از دست میدادم .

ممنونم که راهنماییم کردید

در ضمن من اگه بخوام سایتمو توی لوکال هاست ایجاد کنم و کل اون چیزی رو که درست کردم رو به صورت زیپ به هاست منتقل کنم و اونجا راه اندازیش کنم بنظرتون مشکلی پیش نمی یاد ؟

و اون مشکلایی که پیش میاد رو چطوری میتونم رفع کنم ؟

لینک به ارسال

مشکلاتی که ممکنه پیش بیاد یکی مربوط به افزونه ها هست، توی لوکال سعی کنید کار رو بدون افزونه ایجاد کنید و افزونه ها رو بعد از انتقال استفاده کنید. مورد دیگه تنظیمات و راه اندازی اولیه هست که نیاز میشه مواردی رو از دیتابیس و فایل config تغییر بدید، سعی کنید تو لوکال، تنظیمات خاصی رو اعمال نکنید حتی permalink ها.

راه بهتر اینه که شما کار توسعه ی پوسته و محتوا و ویرایش افزونه ها رو روی لوکال انجام بدید و سپس به وردپرس نصب شده روی هاست اصلی منتقل کنید و تنظیمات مربوطه و نصب افزونه ها رو انجام بدید. اینطوری با مشکلات و خطاهای گوناگون مواجه نمی شید.

لینک به ارسال

مشکلاتی که ممکنه پیش بیاد یکی مربوط به افزونه ها هست، توی لوکال سعی کنید کار رو بدون افزونه ایجاد کنید و افزونه ها رو بعد از انتقال استفاده کنید. مورد دیگه تنظیمات و راه اندازی اولیه هست که نیاز میشه مواردی رو از دیتابیس و فایل config تغییر بدید، سعی کنید تو لوکال، تنظیمات خاصی رو اعمال نکنید حتی permalink ها.

راه بهتر اینه که شما کار توسعه ی پوسته و محتوا و ویرایش افزونه ها رو روی لوکال انجام بدید و سپس به وردپرس نصب شده روی هاست اصلی منتقل کنید و تنظیمات مربوطه و نصب افزونه ها رو انجام بدید. اینطوری با مشکلات و خطاهای گوناگون مواجه نمی شید.

ممنونم که راهنماییم کردید

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...