رفتن به مطلب

الکسا

پست های پیشنهاد شده

سلام

من سایتم با روزانه 200 بازدید رسید به 44 هزار ایران اما الان سه روزه که بازدیدش بالای 1000 تا شده اما الکسا تغییر نکرده قضیه چیه ؟

حالا احتمالا باروزی 1000 بازدید میتونه بیاد زیر 10 هزار؟

http://esfahanpatogh.com/

لینک به ارسال

سلام

رنک الکسا برای سایت های با بازدید های کم ؛ بصورت 3 ماهه قابل مشاهده هست و طول میکشه تا بیاد پایین ...

اگه منظور تون بازدید روزانه 1000 آی پی باشه زیر 10 هزار ایران براحتی میاد بعد از یه مدت ...

لینک به ارسال

اما تا چند روز پیش رنک الکسا همش افزایش پیدا میکرد اول 90 هار بود بعد دو روز شد 80 بعد چند روز شد 44 هزار الان سه روزه تغییری نکرده

لینک به ارسال

رنک الکسا طبیعتا هر روز نباید تغییر کنه . البته یه چیز دیگه هم که بنده خودم تجربه کردم ؛ اینه که الکسا گاهی اوقات به آی پی های مختلف ؛ رنک های مختلف نشون میده!

مثلا با یک آی پی ممکنه روی 100 هزار جهانی نشون بده و با آی پی دوم روی 102 هزار جهانی ...

بعد از یک روز یا چند ساعت اون رنک ها برای هر دو آی پی یکسان میشن ...

البته زیاد برای همه شاید تا الان محسوس نبوده باشه ...

لینک به ارسال

من تعجب اوره واسم تا چهار روز پیش روزی 200 بازدید داشتم و هر روز تغییر میکرد الان چهار روزه 1500 بازدید دارم و 1000 ای پی اما تغییر نکرده هنوز

لینک به ارسال

سلام

ببینید رنک الکسا قرار نیست توی همه رتبه ها با یه نوع بازدید باشه

شما فرض کنید وقتی از 100 هزار میاین روی 20000 باید ببینی که این همه سایت بازدیدشون کمتر بوده و در یه حد

اما مثلن وقتی میاید روی 10 هزار نباید همون بازدید شمارو بیاره پایین

چون فرض کن اگر روی رنک 10 هزار 200 تا سایت باشه و همه اونا بین هزار ip داشته باشن شما باید همه اونارو رد کنید

همینطور وقتی مثلن اگر بخوای برسی به 5000 باید بازدیدت به توان 4 برسه

مثلن رتبه حدود 1000 ایران باید بازدیدت بالای 20 هزار ip باشه تا بتونی برسی به 1000

و اگر بخوای برسی به رتبه 900 ایران ( یعنی فقط 100 تا اختلاف ) باید بالای 60000 تا ip داشته باشی

یه کم تو منابع انگلیسی جستجو کن مطلب زیاد هست در مورد الکسا

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...