رفتن به مطلب

آموزش وردپرس

پست های پیشنهاد شده

می خواستم بدانم اگر کسی یک پک آموزش وردپرس درست کند که شامل نصب روی هاست و آموزش کنترل پنل هاست و وردپرس و ساخت پلاگین و افزونه باشد کسی استقبال می کند؟

لینک به ارسال

سلام

به نظر من آموزشها رو به دو دسته مقدماتی و پیشرفته تقسیم کنید .

مطالبی که در مقدماتی گفته میشه شاید خیلی ها بدونن اما خب باز گفتنش خوبه .

مطالب پیشرفته مطمئناً استقبال خواهد داشت .

لینک به ارسال

منظور من این است یک پک آموزش مثل یک یا چند دی وی دی آموزش وردپرس (تصویری و متنی) به همراه چند تا از قالب ها و پوسته های معروف و کمیاب.

لینک به ارسال
منظور من این است یک پک آموزش مثل یک یا چند دی وی دی آموزش وردپرس (تصویری و متنی) به همراه چند تا از قالب ها و پوسته های معروف و کمیاب.

پس منظورتون فروش هست .

اگه کیفیت محصول خوب باشه ممکنه فروش خوبی هم داشته باشید .

اما یه سری به چند سایت بزنید که همچین محصولی رو ارائه کردن و ازشون سوال کنید در مورد فروش .

لینک به ارسال

معمولا وقتی کاربری از حد مبتدی می گذره تمایلی به هزینه کردن برای آموختن بیشتر نداره مگر عده ای معدود که هدفمند و با انگیزه هایی بالاتر ادامه می دند

ولی دوره های ابتدایی و مقدماتیش احتمال استقبال داره که اون هم چندین نمونه مختلفش برای دانلود رایگان هست

به نظرم در حد سرمایه گذاری ریسک بزرگیه

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...