M.K_Soft

افزونه جهت آپلود

7 پست در این موضوع قرار دارد

با سلام و احترام.

یه افزونه میخوام برای آپلود در وردپرس.

ترجیحا افزونه ای که یه پوشه در هاست رو بهش اختصاص داد و آپلودها در اون پوشه انجام بشه. اگر هم نه، در رسانه خود وردپرس آپلود کنه.

آپلودها هم ویدئو هستن با حجم های بالا.

با تشکر.

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

سلام

چرا از بخش رسانه ودپرس خودتون لستفاده نمیکنید ؟

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

سلام

چرا از بخش رسانه ودپرس خودتون لستفاده نمیکنید ؟

چون محدودیت حجم آپلود هست و نمیشه هم دانلودهای ویدئو رو جدا کرد و تمام آپلودها یکجا قرار میگیرند.

محدودیت حجم هم هرکاری کردم درست نشد.

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

چون محدودیت حجم آپلود هست و نمیشه هم دانلودهای ویدئو رو جدا کرد و تمام آپلودها یکجا قرار میگیرند.

محدودیت حجم هم هرکاری کردم درست نشد.

فقط شما به خاطر محدودیت حجم آپلود اینکار رو میکنید یا بخاطر اینکاه تمامی آپلود هاتون یه جا قرار میگیره ؟

+ برای رفع حجم آپلود میتونید با کمی ویرایش این حجم رو به انداه دلخواهتون تغییر بدید

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

فقط شما به خاطر محدودیت حجم آپلود اینکار رو میکنید یا بخاطر اینکاه تمامی آپلود هاتون یه جا قرار میگیره ؟

+ برای رفع حجم آپلود میتونید با کمی ویرایش این حجم رو به انداه دلخواهتون تغییر بدید

اول از همه ممنون بابت پیگیریتون.

راستش گفتم اگر افزونه ای هست که مختص آپلود باشه چنین امکاناتی رو ارائه بده که خیلی عالی هست. در غیر این صورت ویرایش انجام بدم.

لازم به ذکره که ویرایش هایی رو هم انجام دادم اما نتیجه نگرفتم.

فایل php.ini، فایل htaccess و استفاده از یه افزونه برای افزایش حجم آپلود که هیچکدام نتیجه نداشت.

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

اول از همه ممنون بابت پیگیریتون.

راستش گفتم اگر افزونه ای هست که مختص آپلود باشه چنین امکاناتی رو ارائه بده که خیلی عالی هست. در غیر این صورت ویرایش انجام بدم.

لازم به ذکره که ویرایش هایی رو هم انجام دادم اما نتیجه نگرفتم.

فایل php.ini، فایل htaccess و استفاده از یه افزونه برای افزایش حجم آپلود که هیچکدام نتیجه نداشت.

وقتی مدیر هاست حجم رو محدود کرده باشه شما با افزونه هم نمیتونید حجم رو زیاد کنید ... باید تیکت بزنید و بگید که سقف آپلود رو زیاد کنن که البته ممکنه قبول نکنن .

1

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری