Mohammad B2F

مشکل در نمایش شورت کدها

4 پست در این موضوع قرار دارد

سلام

دوستان به دلیل اینکه مصرف رم و سی پیو سایتم زیاد شده میخوام خیلی از افزونه هارو حذف کنم و مصرف رو بیارم پایین.

بنده از همون اول که سایت رو راه اندازی کردم با افزونه "فرم تماس 7" کار میکردم و فعال بود ، حالا مصرفش خیلی بالاست و باید غیر فعالش کنم.

اما وقتی غیر فعالش میکنم خیلی از شورت کد های دیگه سایت که اصلا مربوط به فرم 7 نیست هم غیر فعال میشن و در نمایش سایت اختلال ایجاد میکنند...

اما وقتی افزونه فعالعه چیزی مشکل نداره...

وقتی غیر فعالش میکنم اینجوری میشه

short_cod.png

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

خب زمانی که افزونه غیرفعال باشه شورت کدها عمل نمی کنن. باید از داخل کد قالب شورت کدها رو حذف کنید

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

خب زمانی که افزونه غیرفعال باشه شورت کدها عمل نمی کنن. باید از داخل کد قالب شورت کدها رو حذف کنید

آره میدونم ، اما شورت کد هایی که کار نمیکنند هیچ ربطی به افزونه "تماس 7" نداره...

و کلن فرق دارن....

مثل افزونه : Alex Is User Logged In

که برای نمایش قسمتی از سایت برای اعضا و غیر اعضا استفاده میکنم ازش .... که کاملا از افزونه "تماس 7" جداس ...

یا افزونه : Widget Shortcode

که برای درست کردن شورت کد ابزارک هاست ... که بازهم هیچ ربطی به افزونه "تماس 7" نداره...

کد های اینا کار نمیکنند ....

با کد های "تماس 7" کاری ندارم و در تصویر هم روشون ضربدر زدم و دور شورت کد های دیگر دایره کشیدم...

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

بعضی افزونه ها برای فرم هاشون از cf7 استفاده می کنند. اگه به هم مرتبط نبودن مشکل پیش نمی اومد. در هر صورت اینجوری که مشخصه فرم های دو افزونه ای که تصب کردین هم با cf7 بوده که غیرفعال شده. من فکر می کنم مشکل این باشه.

1

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری