رفتن به مطلب

نحوه ایجاد قسمت اطلاعات تماس

پست های پیشنهاد شده

سلام وردپرسی های عزیز

من قصد دارم یه قسمت مثل قسمت

اطلاعات تماس (در انتهای سایت)

(احتراما از شما خواهشمندیم کلیه موارد خود را از بخش پشتیبانی داخل سامانه پیگیری نمایید اما در صورتی که موفق به برطرف کردن مشکل خود نشدید و یا نیاز داشتید با .................) تا پایان شماره ها با ایکون

این سایت برای سایتم درست کنم اما نمیدونم چطور باید ایکون ها رو قرار بدم کسی از دوستان میتونه راهنمایی کنه!؟

rasaco . co

لینک به ارسال

مگه تو خود قالب نیست؟

تو کجاشه؟

من در قسمت ابزارک ها رو دیدم نیست! من میخوام اطلاعات تماسم با ایکون باشه! در قسمت ابزارک ها ابزار / متن دلخواه یا HTML

هست! ایا افزونه ای میشناسید؟

لینک به ارسال

برای آیکون باید از فونت‌آیکون‌ها استفاده کنید. مثلاً سرویس IcoMoon سرویس خوبی هست و راهنمایی خوبی هم ارائه میده.

موفق باشید.

لینک به ارسال

اول رو سورس سایته کلیک کنید ببینید چطوری چیدمان بندی کرده ، و بعد با فریم ورک بوتسترپ می تونید براحتی با grid طبقه بندی کنید و با کامپوننت فونت ایکن ها هم برای ایکن هر نوشته استفاده کنید. البته از نسخه راستچین بوتسترپ استفاده کنید.

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...