رفتن به مطلب

سفارش پاپ اپ برا سایت + پرداخت هزینه

sptspt

پست های پیشنهاد شده

هر ip که وارد هر صفحه ای (تمام سایت) از سایتم شد بعد از 50 ثانیه ( قابل تغییر باشد) برای هر 24 ساعت ( قابل تغییر باشد) 1 بار ( قابل تغییر باشد) یه پنجرجدید باز شده که تواون پنجره صفحه اصلی سایتم ( قابل تغییر باشد) لود بشه

البته این باز شدن در تب باشه و خیلی ازار دهنده نباشه

اصلا بنظرت اینکار خوب است؟

از نظر سئو و یا ترافیک سایت

لطفا هزینه و زمان مورد نظر را اطلاع بدید

لینک به ارسال

هر ip که وارد هر صفحه ای (تمام سایت) از سایتم شد بعد از 50 ثانیه ( قابل تغییر باشد) برای هر 24 ساعت ( قابل تغییر باشد) 1 بار ( قابل تغییر باشد) یه پنجرجدید باز شده که تواون پنجره صفحه اصلی سایتم ( قابل تغییر باشد) لود بشه

البته این باز شدن در تب باشه و خیلی ازار دهنده نباشه

اصلا بنظرت اینکار خوب است؟

از نظر سئو و یا ترافیک سایت

لطفا هزینه و زمان مورد نظر را اطلاع بدید

به نظر من بجای هزینه رو پاپ اپ رو سئو سایت کار کنید.

پاپ اپ فقط برای گرفتن بازدیده و به محض قطع شدن سایت با کله سقوط می کنه... دقیقا شبیه مسکن کار میکنه. لحظه ای ریو سئو هم اصلا تاثیر نداره

• امتیاز 1
لینک به ارسال

نه چون من خیلی تک بازدید دارم میخام اینا هدایت بشن به صفحه اصلی سایتم تا با محصولاتم اشنا بشن

در واقع میخام تو سایت خودم یه پنجره جدید باز بشه برای هر ای پی در هر روز که اونایی که تک بازدید رو جذب محصولاتم کنم و نرن بیرون

لینک به ارسال
نه چون من خیلی تک بازدید دارم میخام اینا هدایت بشن به صفحه اصلی سایتم تا با محصولاتم اشنا بشن در واقع میخام تو سایت خودم یه پنجره جدید باز بشه برای هر ای پی در هر روز که اونایی که تک بازدید رو جذب محصولاتم کنم و نرن بیرون

سلام

برای بازدید بیشتر از هر بازدید کننده اصلاً از پاپ آپ استفاده نکنید

- نمایش پست های مرتبط با هر مطلب باعث جذب بازدید بعدی بازدید کننده میشه

- نمایش پست های جذاب و تحریک کننده هم جزو راهکار های بازدید بعدی بازدیدکننده هست

- نمایش پست های برتر هم از همین راهکار هاست

- استفاده از لینک های درونی داخل متن هم میتونه راهکار مفیدی باشه علاوه براینکه بر روی سئو کلاً مؤثره...

• امتیاز 2
لینک به ارسال

اخه من خیلی از سایتارو رصد میکنم خیلیاشون که الان رتبشون زیر 500 است

یا سایتشون رو رفرش میدن به صورت اتومات

یا پاپ اپ خریدن اتفاقا

البته تعدادیشون و نه همشون

من اصلا هدفم باز دید بیشتر نیست من خیلی بازدید کننده تک دارم که میرن بیرون میخام اینارو هدایت کنم به صفحه اصلی که با محوصلاتم اشنا بشن

تقریبا تمام این مواردو تو سایتم دارم ولی خوب بخشی از بینندهام بازم میرن بیرون

این که میگید ایرادش چیه؟ یعنی گوگل متوجه میشه و جریمه میکنه؟

لینک به ارسال
اخه من خیلی از سایتارو رصد میکنم خیلیاشون که الان رتبشون زیر 500 است یا سایتشون رو رفرش میدن به صورت اتومات یا پاپ اپ خریدن اتفاقا البته تعدادیشون و نه همشون من اصلا هدفم باز دید بیشتر نیست من خیلی بازدید کننده تک دارم که میرن بیرون میخام اینارو هدایت کنم به صفحه اصلی که با محوصلاتم اشنا بشن تقریبا تمام این مواردو تو سایتم دارم ولی خوب بخشی از بینندهام بازم میرن بیرون این که میگید ایرادش چیه؟ یعنی گوگل متوجه میشه و جریمه میکنه؟

پاپ آپ رو استفاده میکنن برای کسب درآمد نه برای بازدید دوباره از سایت خودشون ، پاپ آپ رو گفته میشه برای سئو مضره ، ولی خب ضررش اونقدرا هم نیست که بشه از درآمدش زد...

اینیکه شما میگین همون بازدید هست ، بازدیدکننده میاد ولی بازدید همراهش کم میاد ، اگر تمام این موارد رو دارین بازم بازدیدتون کم هست کاری کنین که بیشتر توی چشم باشن ، اگر فایده نداشت میتونید از ایندکس کردن تگ ، ادامه مطلب دار کردن و... استفاده کنید که خودش خیلی مفید هست ، سایت های بزرگ ایران معمولاً پاپ آپ ندارن (مگر برای کسب درآمد)

خریدن پاپ آپ مفید هست چون به معنی خرید بازدید و تبلیغات هست هیچ مشکلیم نداره.

• امتیاز 1
لینک به ارسال
  • اضافه کردن...