shahramco

ریدایرکت بدون از دست رفتن سئو و ایندکس شدن در گوگل

5 پست در این موضوع قرار دارد

با سلام و درود

چند وقتی هست که در گوگل به سایتهایی برمیخورم که از روش جدید ریدایرکت استفاده میکنند و در صفحه اول گوگل هستند خیلی در مورد این سایتها تحقیق کردم ولی به نتیجه نرسیدم که از چه روشی استفاده میکنند که دامین اصلی به خوبی در گوگل ایندکس شده و هنگام ورود به سایت به دامین دیگری ریدایرکت میشه اگر اشکالی نداره یک نمونه از این سایتهارو براتون مثال میزنم فقط به خاطر اینکه منظورمو متوجه شما کرده باشم و هدف دیگه ای ندارم خواهشن اگه کسی اطلاعی از این موضوع داره راهنمایی کنه خیلی به این روش احتیاج دارم بعنوان مثال:https://wlimail.com از چه روشی استفاده کرده که در صفحه اوله گوگل هست و مهمتر اینکه به خوبی در گوگل ایندکس شده

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

افزونه های خوبی برای وردپرس هست.

ریدارکت نوع های مختلفی داره . 301 ، 302 و...

301 برای ریدارکت کردن دائمیه ،مثلا قبلا یه مطلبی داشتید با عنوان و مطالب قدیمی که تو صفحه اول گوگل قرار گرفته بعد صفحه ای رو ایجاد می کنید که مثلا همیشه بروز می شه ولی تو صفحه 10 گوگل هست البته با همون اطلاعات صفحه قدیمی ، حالا با 301 می تونید تا حدود 80 درصد ارزش صفحه قدیمی رو به صفحه جدید بدید البته اگه مطالب جدید دقیقا شبیه مطالب قدیمی باشن .

302 هم موقتیه .. یعنی شما به گوگل می گید که موقتا این صفحه جدید بجای قدیمی باشه ولی ارزشش رو انتقال نده.

از 301 هم نباید برای صفحات حذف شده استفاده کرد.

برای مطالب بیشتر

http://dbstheme.com/edu/%D8%B1%DB%8C%D8%AF%D8%A7%DB%8C%D8%B1%DA%A9%D8%AA-%DA%86%DB%8C%D8%B3%D8%AA-%DA%A9%D8%AF-htaccess-redirect/

2

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

دوست عزیز همه اینارو من خودم میدونم ولی سایتی که براتون مثال زدم از این روش استفاده نکرده لطفا به سایتی که در پست اول اشاره کردم یه نگاهی بندازید

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

با سلام

هیچکس این روش را بلد نیست؟!!

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

درود

سایتی که معرفی کردین باز نمی شه.....

خب چه کلمه ای در گوگل سرچ می کنین این سایته میاد بعد ریدایرکت می شه....

قدرت سئوش رو در چی دیدین

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری