رفتن به مطلب

پوسته مذهبی

پست های پیشنهاد شده

با سلام

آیا پوسته مذهبی خوب و بدون مشکل(با موضوع مهدویت و امام زمان) کسی از دوستان داره که به اشتراک بذاره؟

چندتایی رو که با سرچ پیدا کردم خیلی جالب نبودن

ممنون میشم اگر کمک کنید.

با تشکر

لینک به ارسال

الان پوسته ها بیشتر مینی مال طراحی میشن و با چندتا تغییر مثل هدر و فوتر و بک گراند بعلاوه‌ی عکس‌های محتوا تبدیل میشن به برای مثال مذهبی

دنبال پوسته‌‌ای که ساختارش رو می‌پسندید باشید بعد تغییر بدید. به نظرم پوسته مذهبی و غیر مذهبی خیلی معنایی نداره.

لینک به ارسال

شما اول پوسته‌ای که ساختارش رو می‌پسندی رو انتخاب کن و بعد سر تغییرات مشورت بگیر

توی وب فارسی پره پوسته‌ی وردپرسه. چه رایگان و چه پولی

لینک به ارسال

میدونید من یه قالب گالری مدنظرم هست

چون همه نوشته ها تصویر شاخص دارن به نظرم با قالب گالری سایت جالب تر به نظر میاد

مثلا زیر هر تصویر یه مقدار از متن هم نمایان باشه و مابقی در ادامه مطلب قرار بگیره

هرچی سرچ زدم قالب گالری خوب و چشمگیری پیدا نکردم

چندتایی هم که بودن متاسفانه با مبالغ بالا برای فروش قرار داده شده بود.

لینک به ارسال

میدونید من یه قالب گالری مدنظرم هست

چون همه نوشته ها تصویر شاخص دارن به نظرم با قالب گالری سایت جالب تر به نظر میاد

مثلا زیر هر تصویر یه مقدار از متن هم نمایان باشه و مابقی در ادامه مطلب قرار بگیره

هرچی سرچ زدم قالب گالری خوب و چشمگیری پیدا نکردم

چندتایی هم که بودن متاسفانه با مبالغ بالا برای فروش قرار داده شده بود.

دوست عزیز اگه دقت کنین اکثر قالب ها از تصویر شاخص استفاده میکنند تا مطالب رو زیبا تر کنند در ضمن نیازی نیست شما دنبال قالب توی سایت ها بگردید برید به مخزن وردپرستون اونجا که قالب ها هست از ائنجا کمی با فیلتر کردن میتونین قالبتون رو پیدا کنین در ضمن هر کجا که به مشکلی برخوردید میتوین ازم کمک بگیرین من به سایت های مذهبی بیشتر توجه میکنم چون اگه یه کمک کوچولو کنیم باعث میشه اون سایت کمی روی کیفیت مطالبش کار کنه و بتونه کمی به سطح آگاهی دینی مردم کمک کنه

لینک به ارسال

دوست عزیز اگه دقت کنین اکثر قالب ها از تصویر شاخص استفاده میکنند تا مطالب رو زیبا تر کنند در ضمن نیازی نیست شما دنبال قالب توی سایت ها بگردید برید به مخزن وردپرستون اونجا که قالب ها هست از ائنجا کمی با فیلتر کردن میتونین قالبتون رو پیدا کنین در ضمن هر کجا که به مشکلی برخوردید میتوین ازم کمک بگیرین من به سایت های مذهبی بیشتر توجه میکنم چون اگه یه کمک کوچولو کنیم باعث میشه اون سایت کمی روی کیفیت مطالبش کار کنه و بتونه کمی به سطح آگاهی دینی مردم کمک کنه

دوست خوبم توی مخزن هم قالب چشمگیر و خوبی که مناسب فعالیت سایت باشه رو هم پیدا نکردم.

لینک به ارسال
  • 2 هفته بعد...

دوست خوبم توی مخزن هم قالب چشمگیر و خوبی که مناسب فعالیت سایت باشه رو هم پیدا نکردم.

خب شما چند تا راه بیشتر ندارید :

یا یه قالب بخرید اونم با موضوع مهدویت و امام زمان (عج)

یا یه قالب رو سفارشی کنید

یا هم این که خودت طراحی کنی

یا سفارش بدی برات طراحی کنند (این سفارش نمیشه )

در ضمن من خودمم دنبال یه همچین قالبی زیاد گشتم ولی خوبشو پیدا نکردم در نتیجه تصمیم گرفتم یه چند وقتی خودم دست بکار بشم و برای خودم یه قالب درست کنم که چون وقت زیادی ندارم نمیتونم .

دوستان طراح اگه میخواهید ثواب کسب کنید لطفا یه قالبم با موضوع مهدویت و امام زمان (عج) طراحی کنین تا بقیه استفاده کنند و در این امر خیر کمکشون کنید

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...