رفتن به مطلب

مواجه شدن به مشکل بعد از بستن ناگهانی وردپرس

پست های پیشنهاد شده

با عرض سلام و خسته نباشید

بعد از یک خروج ناگهانی یعنی بسته شدن مرورگر و تمام پنجره ها همراه آن از قسمت مدیریت سایت و همچنین زدن چند دستور پشت سر هم یعنی ویرایش سریع و بعد ارسال مطلب و .. حالا به مشکل برخوردم که مثلا وقتی میزنم روی ویرایش سریع و تغییرات رو انجام میدم و بروز رسانی میزنم همینطور میچرخه و بروز نمیکنه و یا در قسمت ارسال مطلب نمیتونم وارد رسانه بشم تا عکس بزارم و همچنین وارد قسمت متن هم نمی شود قالب رو عوض کردم و همچنین بعضی از افزونه هم که فکر می کردم از اونها باشه رو غیر فعال کردم باز نشد تقریبا با همچین مشکلی قبلا هم مواجه شده بودم البته بعد از اینکه به نسخه 4.2.3 بروز رسانی کردم اما در بروز رسانی بعد مشکلی نداشتم تا اینکه این مشکل پیش اومد

به نظرتون باید چکار کرد؟

با تشکر از همه

لینک به ارسال

ممنونم

اما مثل اینکه مشکل از چیزه دیگه ایی بود یعنی با پشتیبانی سرور تماس گرفتم گفتم شاید تو سرور مشکلی پیش اومده باشه اونا تست کردن دیدن اونا همچین مشکلی رو ندارند لذا آی پی رو عوض کردم درست شد.

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...