رفتن به مطلب

راه اندازی سایت مشابه آپارات

پست های پیشنهاد شده

سلام

من الان یگ وبسایت بازی های اندروید ، ایفون و ایپد دارم میخواستم بدونم که اگه من وبسایت شبه اپارات بزنم بهتره یا همین وبسایتی که دارم یعنی اینکه کدومش زودتر پیشرفت میکنه؟؟؟؟ و بعد اینکه چجوری میتونم من یک قالب بگیرم که هم عین اپارات باشه و هم همچنین ویژگی هایی داشته باشه(ویژگی های سایت اپارات)

دوستان و اساتید محترم لطفن نظرات خودرا با دقت بنویسید ممنون

لینک به ارسال

سلام

من الان یگ وبسایت بازی های اندروید ، ایفون و ایپد دارم میخواستم بدونم که اگه من وبسایت شبه اپارات بزنم بهتره یا همین وبسایتی که دارم یعنی اینکه کدومش زودتر پیشرفت میکنه؟؟؟؟ و بعد اینکه چجوری میتونم من یک قالب بگیرم که هم عین اپارات باشه و هم همچنین ویژگی هایی داشته باشه(ویژگی های سایت اپارات)

دوستان و اساتید محترم لطفن نظرات خودرا با دقت بنویسید ممنون

سلام

بنظر من چون یه جایی خوندم میگم

یه سایت فیلم بیشتر پیشرفت میکنه چون گوگل به فیلم اهمیت میده و بهتره قالبت رو از مخزن وردپرس انتخاب کنی و اگه با ترجمه اش مشکل داشتی بهم بگو تا درستش کنم

سید جان اولا شما آدرس سایتت رو اشتباه انتخاب کردی چون بیشتر بازدید کننده هات اول ال دومی رو نخواهند زد و رقبات بیشتر هستند و نمیتونی زود پیشرفتت رو ببینی

در ضمن اون قالبی رو که داده بودی برات ترجمه کنم کمی رو عصابم راه رفت ولش کردم تا وقتی که حال کار باهاش رو داشته باشم و در ضمن اگه ترجمه هم کنم خیلی درست و حسابی ترجمه نمیشه چون چند جا مشکل داره

لینک به ارسال

با سلام ، آدرس سایت downlloadha.com کلاً اشتباه هست (قبلاً هم یه همچین آدرس هایی رو دیدم که چون شبیه به سایت های برتر ایران بودن با یه درخواست ساده فیلتر شدن)

امّا اینکه مرجع بازی یا فیلم باید بگم که راه اندازی یه مرجع بازی خیلی خیلی آسان تر و بهتر خواهد بود ، چرا؟

به دلیل اینکه سیستم آپارات یه سیستم کامل و پیشرفته اس و برنامه نویسی حرفه ای شده ، راه اندازی یه سیستمی که با اون رقابت کنه نیاز به یه برنامه نویس فوق حرفه ای یا یه پول پر از جیب داره + تبلیغات که باید اینقدر زیاد باشن تا کاربر ها جذب شن ، در کل فیلم دوستان ایران و سایت های یوتیوب و آپارات پخش شدن و یه رقیب جدید توی دنیای وب فعلی ایران باید با یه برنامه کامل + بودجه داشته باشه تا بتونه با این سایت ها رقابت کنه و خودش رو بالا بکشه ، شما برای سایت فیلم نیاز به دانش برنامه نویسی + برنامه + بودجه زیاد (برای برنامه نویسی سایت + هاست پربازدید + تبلیغات + هاست دانلود) دارید که خب کار شما رو سخت میکنه

امّا دانلود بازی یه سرور 10 هزار تومن در ماه میخواد + یه دامنه و روزی چند ساعتی وقت ، رقابتم توش اونقدرا هم شدید نیست.

خودتون میتونید با توجّه به توضیحاتم انتخاب کنید.

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...