رفتن به مطلب

آیا می توانم ایده خودم را شخصی سازی کنم؟

پست های پیشنهاد شده

سلام و احترام:

دوستان بنده یک ایده دارم که مدتیه دارم توسط یک cms اختصاصی اون رو با php و htmlو.... می نویسم تا حالا هم 20 درصد کار پیش رفته تا اینکه از چن نفر پرسیدم و گفتند که چرا چرخ رو دوباره اختراع می کنی و می دونی که cms ای که تو داری می سازی نیاز به امنیت داره و نیاز به سئو داره و نیاز به بهینه سازی کد داره و..... که همه اینها مستلزم زمان هستن و شاید آخرش هم پر از باگ باشه؟؟؟

به فکر افتام که برم سراغ سیستم وردپرس و حداقل برای شروع کار از این cms استفاده کنم و درآینده سایت رو منتقل کنم

1- حالا می خواستم بدونم وورد پرس امکان هر چیزی رو داره؟ مثلا آپلود فایل ,چت آنلاین, و خیلی چیزای دیگه....

2- منظورم اینه که تا چه اندازه میشه افزونه های مختلف برای اون نوشت؟

3- انعطاف اون چه قدره آیا مثلا به اندازه سایت هایی مثل آپارات یا دی جی کالا یا .... می تونه قابل پیشرفت باشه؟

یادگیری افرونه نویسی چه میزان زمان میبره؟

4- در کل توصیه شما cms اختصاصی با صرف زمان هست یا اینکه وورد پرس؟

ممنون

لینک به ارسال

سلام دوست عزیز، به انجمن پشتیبانی وردپرس پارسی خوش اومدید.

اولاً سیستم وردپرس سیستم بسیار قوی هست که با توجه به اصول برنامه‌نویسی نوشته شده و چون اصطلاحاً Pluggable یا پلاگین‌پذیره، شما میتونید وردپرس رو تا هر قدری که بخواید توسعه بدید

1. وردپرس امکان هرچیزی که مستقیم و غیرمستقیم زبان PHP از پس اون بربیاد رو داره.

2. تا هرجایی که محدودیت‌های زبان PHP به شما اجازه بده (یعنی خیلی زیاد، چون محدودیت‌های زبان PHP کم هست)

3. صد در صد

4. یادگیری افزونه‌نویسی اون بستگی به خودتون داره. اگه با زبان PHP و HTML و CSS خوب آشنا باشید، با مفهوم و استانداردهای وردپرس که آشنا بشید، میتونید شاید در کمتر از دوماه، یه پلاگین‌نویس بشید.

5. وردپرس

این پنج مورد نظر شخصی خود من بود.

موفق باشید.

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...