رفتن به مطلب

آخرین مطالب بدون استفاده از حلقه

پست های پیشنهاد شده

سلام دوستان

ببخشید عنوان رو اشتباه وارد کردم

من الان آخر مطالب صفحه اصلی نوشتم "بیشتر>>" که مثلا بره توی صفحه ای که مطالبش بیشتر باشه . باید blog.php بسازم . بعد آدرس اون "بیشتر " رو چی باید بزارم که بره توی blog.php

و یک سوال دیگه این که برای دیزاین ابزارک های خود وردپرس، باید به کلاس های خودشون توی style.css استایل بدم ؟ مثلا تقویم شمسی رو میخوام دیزاین کنم. باید به کلاس های خودشون استایل بدم ؟

ممنون

ویرایش شده توسط hcp90
لینک به ارسال

سلام. چون یک روز گذشت و کسی جوابتونو نداد بهتون جواب میدم.

برای بخش اول اگر اشتباه نکنم یه صفحه طراحی کردین و الان می خواین مثلا بفرستین به صفحه ای که مطالب اون دسته توش هستن، در این صورت باید به category لینک بدید.

برای لینک کردن به بلاگ باید فایلی داشته باشین که تمپلت باشه و یه صفحه بسازید که اون تمپلت قالبش باشه و لینک اون صفحه رو بزارید توی صفحه اصلی. اگر هم می خواید پوستتون خودکار این کار رو انجام بده میتونید یه تابع بسازید که با فراخوانی شدن یه برگه با یه اسم مخصوص مثلا blog به صورت خودکار میسازه. میتونید از این لینک هم کمک بگیرید:

https://wordpress.org/support/topic/how-to-create-pages-programmatically

برای بخش دوم سوالتون هم بله باید استایل رو توی استایل پوستتون بهش بدید.

موفق باشید.

لینک به ارسال

سلام. چون یک روز گذشت و کسی جوابتونو نداد بهتون جواب میدم.

برای بخش اول اگر اشتباه نکنم یه صفحه طراحی کردین و الان می خواین مثلا بفرستین به صفحه ای که مطالب اون دسته توش هستن، در این صورت باید به category لینک بدید.

برای لینک کردن به بلاگ باید فایلی داشته باشین که تمپلت باشه و یه صفحه بسازید که اون تمپلت قالبش باشه و لینک اون صفحه رو بزارید توی صفحه اصلی. اگر هم می خواید پوستتون خودکار این کار رو انجام بده میتونید یه تابع بسازید که با فراخوانی شدن یه برگه با یه اسم مخصوص مثلا blog به صورت خودکار میسازه. میتونید از این لینک هم کمک بگیرید:

https://wordpress.or...rogrammatically

برای بخش دوم سوالتون هم بله باید استایل رو توی استایل پوستتون بهش بدید.

موفق باشید.

نه دسته نیست . یک سایت خبری هست که توی صفحه اصلی مطالب سایت رو قرار دادم. حالا زیر اون مطالب نوشتم "بیشتر" که یعنی بره توی یک صفحه که اخبار بیشتری توش باشه

مثلا سایت ایسنا رو ببینید زیر آخرین مطلبش نوشته "بیتشر" . وقتی کلیک میشه روش میره توی یک صفحه که مطالبش بیشتر هست .

http://isna.ir/

لینک به ارسال
  • 5 هفته بعد...

سوال من بد متوجه شدم

1-عنوان درست قرار ندادید

دوم صفحه ای که میخواهید منتثل بشوند ساخته شده درسته ؟

صفحات به صورت استاتیک لینک میدهید یا داینامیک و...

مثلا من یک صفحه میسازم و با ajax و... feed سایت ها میگیرم و میریزم توش و با استفاده از template name اون صفحه به عنوان قالب تعریف میکنیم در صفحه اصلی اون قرار میدهم

باز سوال شما ابهام دارد

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...