hesamkj

باز نشدن ادامه مطلب

6 پست در این موضوع قرار دارد

ارسال شده در (ویرایش شده)

سلام

قالبی رو طراحی کردم و روی این سایت بارگذاری کردم.

روی لوکال قالب کامل و بدون مشکل کار میکرد اما الان که انلاین شده فقط قسمت ادامه مطلب یا همون صفحه single فراخونده نمیشه و صفحه سفید میاد. تمامی صفحات باز میشن غیر از این صفحه. مشکل از چی میتونه باشه؟

ویرایش شده در توسط hesamkj
0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

سلام؛

WP_DEBUG وردپرس رو true کنید و صفحه رو باز کنید ببینید چه خطایی میده.

موفق باشید.

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

توی کدوم فایل باید تعریف کنم؟

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

در فایل wp-config خط مربوط به WP_DEBUG رو پیدا کنید و مقدار رو به روش رو true کنید.

موفق باشید.

2

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

در فایل wp-config خط مربوط به WP_DEBUG رو پیدا کنید و مقدار رو به روش رو true کنید.

موفق باشید.

خیلی ممنون، shortcode اضافه گذاشته بودم.

1

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

پیوند های یکتا رو یک دفعه به صورت پیش‌فرض بذارین و ذخیره کنید.

1

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری

• مطالب مشابه

• توسط HADI.RBL
      سلام خسته نباشید من وقتی یک برگه رو در وردپرس خودم میسازم هرکار میکنم در سایتم نمایش داده نمیشه هرکی میدونه مشکل از کجاست لطفا راهنمایی کنه >. 
    • توسط amirdehghani
      سلام ببخشید من داخل سایت ام query monitor نصب کردم بعد بهم ارور slow query میده  میگه دو تا slow query داری 
      الان باید چیکار کنم که درست بشن با افزونه میشه درستش کرد یا باید کد های query رو تغییر بدم 
      لطفا کمک کنید خیلی مهمه تا امشب باید درستش کنم تحویل بدم
    • توسط mahnaz20
      با سلام خدمت دوستان و اساتید گرامی
      دیروز هنگام آپدیت افزونه ووکامرس مشکلی در بروزرسانی بوجود آمد و سایتم بالا نیومد مجبور شدم برم از هاست فایل maintance را پاک کنم و سایت بالا اومد .
      ولی تنظیمات پیکربندی گواهینامه ssl بهم ریخته و وقتی آدرس سایتم را میزنم مرورگر اخطار میده که این سایت امن نیست و سایت باز نمیشه. بجای آیکون سبز رنگ هم آیکون اخطار قرمز کنار url نشان میده.
      لطفا کمک کنید این مشکل را برطرف کنم. ممنونم
    • توسط mahsa98
      سلام دوستان. من از افزونه acf  برای نمایش برخی اطلاعات استفاده میکنم. ولی میخوام نمایش این اطلاعات رو یکم زیبا و منظم و مرتب کنم. مثلا تو یه کادر قرار بگیره، رنگشون تغییر کنه و ....
      میشه از شورتکد استفاده کرد؟ مثلا تو ویژوال کامپوزر یا صفحه ساز خود قالبم اون فرمی که میخوام رو بسازم بعد این اطلاعات رو نمایش بدم؟
       اگه نمیشه چطوری باید بهشون استایل دلخواهم رو بدم؟
      خواهش میکنم دوستانی که تواناییش رو دارن کمکم کنن خیلی کارم گیره
    • توسط mahsa98
      سلام دوستان. من میخوام صفحه جزییات محصول رو در ووکامرس سفارشی سازی کنم. تا حدودی موفق شدم ولی افزونه تخصصی برای اینکار هست؟
      و سوال مهم هم اینه که مکان دکمه افزودن به سبد خرید رو میخوام تغییر بدم. میشه راهنماییم کنین؟ به کد هم خیلی مسلط نیستم
      ممنون♥