1 پست در این موضوع قرار دارد

6352_cover-1.jpg

دانلود قالب خوش خبر

پیشنمایش قالب خوش خبر

بالاخره پوسته ی خبری خوش خبر آماده شد !

به جرات میتونم بگم بهترین و حرفه ای ترین قالب خبری ایرانیه

که میتونه با قالب های خارجی رقابت کنه !

سعی میکنم بهترین باشم : )

بدون نیاز به راه اندازی !

سازگار با انجمن ساز bb press

سئو قوی

واکنشگرا

کد نویسی استاندارد

نمایش آخرین مطالب افکت زیبا !

قابلیت قرار دادن ویدیو های آپارات

به همراه چندید ابزارک کاربردی که به طور اختصاصی برای قالب خوش خبر نوشتم (از جمله پروفایل کاربر (حرفه ای) ، تبلیغات تصویری، اسلایدر مطالب ، تب ها ی مطاب محبوب و پر بازدید)

قابلیت لایک کردن مثل اینستاگرام

http://cdn.vbiran.ir/

پنل نتظیمات حرفه ای قالب : علاوه بر یه عالمه امکانات خوش خبر از صفحه ساز اختصاصی بهره منده ! باکس های خبری اضافه کنید ، بکشید ، جابه جا کنید و لذت ببرید !

تصویر شماره یک از پنل تنظیمات

2235214387244057815_panel1.jpg

تصویر شماره دو از پنل تنظیمات

892914387244068885_panel2.jpg

تصویر شماره سه از پنل تنظیمات

رنگ قالب رو تغییر بدید و بیشتر لذت ببرید : )

81811438724406311_panel3.jpg

میتونید خیلی راحت بین مطالب تبلیغ اضافه کنید و باز هم لذت ببرید :

23943143886272123185_pic_posts.jpg

تصویر شماره چهار از پنل تنظیمات

29659143872440515902_panel4.jpg

ماژول تماس با ما که به طور اختصاصی برای قالب خوش خبر نوشته شده و اطلاعات توی دیتبایس ذخیره میشن :

16458143872440522761_inbox.jpg

قیمت برای خرید مستقیم : 50ت

09169942377

eagle_Design_ir@yahoo.com

1

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

• مطالب مشابه

• توسط Ghaffari0098
      سلام دوستان
      من در حال توسعه یک قالب ووکامرس هستم و اخیرا با مشکلی برخورد کرده ام که از شما میخوام کمک کنید که بتونم اونو برطرف کنم. اخیرا در صفحه single product ، گالری تصاویر محصول نمایش داده نمیشوند، من کد های صفحه را بررسی کردم و متوجه شدم که کلاس woocommerce-product-gallery__wrapper دارای width 1600 پیکسل است، همچنین دارای استایل   t transform: translate3d(-792px, 0px, 0px)  میتونید کمکم کنید؟
    • توسط sina-monfared
      سلام 
      در بخش دسته بندی محصولات؛ امکان استفاده از ابزار های ویرایش مربوط به این قسمت حذف شده است که در تصویر مشخص کرده ام.
      ممنون میشم راهنمایی بفرمایید.

• توسط armanq
      سلام من یک سایت دانلود فایل دارم   یک هاست دینامیک که سایت اصلیم روش نصب شده   و یک هاست دانلود و آپلود هم باید بگیرم    می خواستم ببینم فرقی نمی کنه از کدوم سایت بگیرم؟ از آپلود بوی یا هر سایت دیگه؟
      بعضی هاشون نوشتن کنترل پنل دایرکنت ادمین  و کنترل پنل هاست اصلیم سی پنل هست   مشکلی پیش نمیاد؟
    • توسط poshenama
      سلام
      من یک سایت فروشگاهی برای فروش فایل های گرافیکی دارم آماده می کنم و نیاز به یک همکار دارم که کار هارو سریع تر انجام بدیم
      لطفا برای همکاری پیام ارسال کنید
      با تشکر
    • توسط roshanak97
      سلام .نمایش تعداد بازدید مطالب در وردپرس بدون نیاز به افزونه بر اساس Ip می خواستم تا با هر بار رفرش زیاد نشود.