رفتن به مطلب

تاثیر ارور های 508 در ورودی گوگل

uploader333

پست های پیشنهاد شده

سلام دوستان

من یک مدته به خاطر نوع قالب و افزونه هایی که استفاده می کنم روزانه حدود 5-6 تا ارور 508 توی گوگل وب مستر می گیریم هر روز هم روی گزینه solve کلیک می کنم و اون ارورها از بین می رن دو مرتبه روزهای بعد چند تا ارور می بینم.. و همینطور این مساله تکرار می شه آیا این ارورهای 508 می تونن در کوتاه مدت یا میان مدت روی وردی گوگل تاثیر منفی بزارن؟

لینک به ارسال

با سلام .

دلیل این ارور ها محدود شدن اکانت شما توسط میزبانتون از منابع سرور میباشد . محدودیت هایی مانند : CPU Usage, RAM Usage, I/O usage or Entry Processes

راه حل :

سرورتون رو عوض کنید و یا از ویژگی CloudFlare استفاده کنید .

پلاگین های غیر ضروری را محدود نمایید . برای این که ببینید کدام پلاگین بیشترین تاثیر را روی سایت شما دارد میتوانید محتوای ( error_log ) را بررسی کنید .

موفق باشید.

لینک به ارسال

با سلام .

دلیل این ارور ها محدود شدن اکانت شما توسط میزبانتون از منابع سرور میباشد . محدودیت هایی مانند : CPU Usage, RAM Usage, I/O usage or Entry Processes

راه حل :

سرورتون رو عوض کنید و یا از ویژگی CloudFlare استفاده کنید .

پلاگین های غیر ضروری را محدود نمایید . برای این که ببینید کدام پلاگین بیشترین تاثیر را روی سایت شما دارد میتوانید محتوای ( error_log ) را بررسی کنید .

موفق باشید.

ممنون دوست عزیز

به جز این مساله سرعت لود صفحات سایت هم پایینه اگر سایت را منتقل کنم روی وی پی اس این دو تا مشکل حل می شن؟ ( یعنی مشکل ارور های 508 و سرعت لود پایین سایت)

لینک به ارسال

با سلام و احترام بله حل میشه به شرط این که وی پی اس شما هم درست کانفیگ بشه

لینک به ارسال

ممنون دوست عزیز

به جز این مساله سرعت لود صفحات سایت هم پایینه اگر سایت را منتقل کنم روی وی پی اس این دو تا مشکل حل می شن؟ ( یعنی مشکل ارور های 508 و سرعت لود پایین سایت)

با سلام .

به قطعیت نمیشه گفت که حل میشود . سرعت لود سایت به عوامل زیادی بستگی دارد . مانند قالب سایت شما , تصاویر سایت . کش و...

در مورد ارور هم باید بگم که اگر منابع سرورتون زیاد باشه بله این مشکل حل خواهد شد .

ویرایش شده توسط Morteza
لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...