رفتن به مطلب

درخواست قالب

پست های پیشنهاد شده

سلام دوستان

لطفا این سایت رو نگاه کنید و بهم بگید قالبش چیه البته به احتمال زیاد قالب اختصاصی باشه اگر این قالب پیدا نشد نزدیک ترین قالب به این قالب که شبیه این سایت باشه بهم معرفی کنید

http://alanparker.com

با تشکر

لینک به ارسال

این قالب کاملا اختصاصی میباشد و توسط Rich Cooper طراحی و توسط Jodi Warren اجرا شده برای آقای Alan Parker از انگلیس

قالب دقیقا مثل این من تا حالا جایی ندیدم ولی تو این مایه ها زیاده چون یه جورایی سلیقه غربی ها این مدل قالب هست تو قالب های انگلیسی و غربی و اروپایی زیاده این نمونه قالب

لینک به ارسال

بله میدونم اختصاصیه

من خودم قبلا این سبک قالب ها رو هم تو جوملا هم تو وردپرس زیاد دیدم اون موقع لازم نبود جلو چشمم رژه میرفتن اما الان که میخوامش هر چی میگردم چیز به دردبخوری پیدا نمیکنم

یا حداقل اسم این سبک قالب ها رو بگید ما یه سر نخ داشته باشیم به قول معروف پیدا کردن شبیه این قالب مثل این می مونه که تو انبار کاه دنبال سوزن بگردی

لازم نیست دقیقا این شکلی باشه

ویرایش شده توسط shirzad
لینک به ارسال

تشکر از پاسخ هاتون نه ریپ نه فقط یه سر نخ بدید که بدونم دنبال چی بگردم یا یه سایتی که تو دسته بندیش این سبک قالب ها رو جدا کرده باشه

چون زمان بندی کمه و باید زود انجام بشه و تحویل بدم

ویرایش شده توسط shirzad
لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...