reza_yki

یک سوال در رابطه با واکنش گرا کردن

9 پست در این موضوع قرار دارد

سلام من یه قالب رو واکنش گرا کردم و کدهاشو تو یه فایل css قرار دادم حالا سوالم اینه که می خوام این فایل فقط زمانی بارگزاری بشه که صفحه نمایش کاربر زیر 960px باشه برای افزایش سرعت و کاهش فشار به سرور اگه میشه با جی کوئری باشه که خیلی خوب میشه چون چنتا کد هم با جی کوئری نوشتم که باید زمانی اجرا بشن که صفحه نمایش کاربر زیر 960 باشه لطفا راهنمایی کنید

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

با سلام و احترام چرا لز

Media min-width

در css استفاده نمیکنید

1

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

ارسال شده در (ویرایش شده)

نه فک کنم منظورم رو درست نتونستم برسونم

قالب کامل واکنش گرا شده و اگر بصورت 960 و بالاتر هم کامل نشون میده ولی تو قالب بارگزاری میشه و این خودش زمان رو میگیره می خوام اصلا این فایل در نظر گرفته نشه تا زمانی که سایز صفحه نمایش زیر 960 بشه

ویرایش شده در توسط reza_yki
0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

من راهی به جز استفاده از جاوا اسکریپت برای این چیزی که شما میخواهید بلد نیستم

ولی واقعا نمیدونم مشکل شما چیه که نمیتونید از سی اس اس استفاده کنید اونقدر سنگین نیست که شما فکر میکنید

http://www.w3schools.com/cssref/css3_pr_mediaquery.asp

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

من راهی به جز استفاده از جاوا اسکریپت برای این چیزی که شما میخواهید بلد نیستم

ولی واقعا نمیدونم مشکل شما چیه که نمیتونید از سی اس اس استفاده کنید اونقدر سنگین نیست که شما فکر میکنید

http://www.w3schools..._mediaquery.asp

شما میشه همون جاوا اسکریپت رو بگید؟

من کامل به نقطه شکست و این جیزا اشنا هستم می گم فایل لود نشه

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

کد های ریسپانسیو که حجم زیادی اشغال نمکنن !

1

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

منظور شما از حجم چقدر هست ؟

حتی اگه نصف کدها قرار بدید اونقدر فشاری به سرور و یا زمانی در تاخیر نمیندازند که شما اهمیت خاصی میدهید

میشه با js کاربر محبود به دیدن 960px کرد اما اینکار شما عملا قانون ریسپنسیو زیر سوال میبره

دوستان گفتند که min تعریف کنید و خوب حتی اگر ساده فکر کنید میبینید مثل یک شرط min عمل میکند و نه بیشتر

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

سلام،

شما تمام مدیا کویری هایی که نوشتید رو در انتهای فایل سی اس اس تون قرار بدید. مشکلی پیش نمیاد. مطمئن باشید اگر حجم و سنگینی هم داشته باشند کمتر از اینه که شما یک فایل سی اس اس دیگه رو فراخوانی کنید اون هم با جاوا اسکریپت.

به هر حال در جی کویری این طوری می تونید یک رویداد رو بنا بر عرض صفحه انجام بدید:

$(document).ready(function(){
if($(window).width() <= 980){
//kari anjam bede.
}
});

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری

• مطالب مشابه

• توسط oMid
      با سلام,در حال طراحی پوسته ای جدید می باشم که یه مشکلی برام پیش اومده,عبارت "RANGO" که با افکت neon مشاهده می کنید پس از تغییر سایز مروگر ثابت می ماند و واکنش گرایی پوسته را به هم می ریزد.از اسکریپت fittext هم استفاده کردم اما هنوز مشکل پابرجاست.ممنون می شوم اساتید یه نگاهی بیاندازند...#

mpf90.ir/wordpress