رفتن به مطلب

ورود به وردپرس

پست های پیشنهاد شده

با سلام خدمت همه ی دوستان گرامی

من مدتی پیش چند افزونه ی امنیت در وردپرس خود نصب نمودم هم چنین سطح دسترسی بعضی پوشه ها را تغییر داده و روی پوشه wp-admin رمز گذاشته و آدرس صفحه ورود را از wp-login به wplogin تغییر دادم و رمز دیتابیس را نیز تغییر دادم . حال هنگام وارد کردن آدرس سایتم صفحه ورود به این شکل می آید و معلوم نیست از من درخواست چه نام کاربری و رمز عبوری می کند !

لطفا راهنمایی کنید برای درست کردن این وضعیت چه کاری انجام دهم ؟ افزونه ها را از سی پنل پاک کردم ، رمز را از روی wp-admin برداشتم ولی مشکل کماکان باقی است .

766d1439633746-%D8%B5%D9%81%D8%AD%D9%87-%D9%88%D8%B1%D9%88%D8%AF-%D8%A8%D9%87-%D9%88%D8%B1%D8%AF%D9%BE%D8%B1%D8%B3-agha-zamanian3-copy.jpg

لینک به ارسال

من عکسی ندیدم

اما با تغییر پسورد دیتابیس الان سایت شما هم نباید بالا بیاد درسته؟

نه سایت بدون مشکل بالا میاد .... فقط صفحه ورود دچار مشکل شده ...

http://uploadkon.ir/fl/dd/74900

اینم عکس

لینک به ارسال

از فایل منیجر به زیر شاخه wp-content برو و نام پوشه plugins رو تغییر بده و دوباره تست کن

اگه بالا نیومد، فایل .htaccess رو ویرایش کن و کدهایی که مربوط به افزونه امنیتی‌ت هست رو پاک کن.

کدها معمولا‌ً با اینطور نامی شروع و پایان میرسه:

#begin code Plugin Name
.
.
.
#End Code Plugin Name

البته در ویرایش این فایل دقت کافی رو خرج بده. یه نسخه‌شو کپی کن و اگه لازم شد دوباره برگردون سر جاش

لینک به ارسال

از فایل منیجر به زیر شاخه wp-content برو و نام پوشه plugins رو تغییر بده و دوباره تست کن

اگه بالا نیومد، فایل .htaccess رو ویرایش کن و کدهایی که مربوط به افزونه امنیتی‌ت هست رو پاک کن.

کدها معمولا‌ً با اینطور نامی شروع و پایان میرسه:

#begin code Plugin Name
.
.
.
#End Code Plugin Name

البته در ویرایش این فایل دقت کافی رو خرج بده. یه نسخه‌شو کپی کن و اگه لازم شد دوباره برگردون سر جاش

من تو سی پنلم وقتی سرچ میکنم این فایلو پیدا میکنه اما نمیاره ... انگار که مخفی شده باشه ... کجا باید پیداش کنم .htaccess رو ؟

ضمنا اسم پوشه پلاگینم تغییر دادم فرقی نکرد :-(

ویرایش شده توسط moeinshah
لینک به ارسال

j

من تو سی پنلم وقتی سرچ میکنم این فایلو پیدا میکنه اما نمیاره ... انگار که مخفی شده باشه ... کجا باید پیداش کنم .htaccess رو ؟

ضمنا اسم پوشه پلاگینم تغییر دادم فرقی نکرد :-(

شاید تنظیمات پرمیشنش طوری هست که اجازه ویرایش نمیده.

اگر به صورت ادمین وارد بشی میتونی اینو با کد ادیتورها در سی پنل ویرایش کنی

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...