رفتن به مطلب

مشکل ووکامرس با برخی از فایل های قالب

sir1

پست های پیشنهاد شده

با سلام

وقتی ووکامرس را بروز کردم پیامی مبنی بر این داد که افزونه ووکامرس با برخی از فایل های قالب مشکل داره. پیامش به صورت زیر است:

[b]Your theme (Enfold) contains outdated copies of some WooCommerce template files[/b]. These files may need updating to ensure they are compatible with the current version of WooCommerce. You can see which files are affected from the system status page. If in doubt, check with the author of the theme.

این پیامو چیکارش کنم.

فرایند خرید هم چک کردم مشکلی وجود نداره

لینک به ارسال

سلام

جالب!

ووکامرس > وضعیت سیستم : قالب‌ها

فایل‌هایی که از ووکامرس به داخل قالب منتقل شدن می‌بایست به‌روز بشن

(سوال مرتبط با بخش ووکامرس نبود ...)

لینک به ارسال
  • 8 ماه بعد...
در در 8/17/2015 at 06:34، مهدی گفته است :

سلام

جالب!

ووکامرس > وضعیت سیستم : قالب‌ها

فایل‌هایی که از ووکامرس به داخل قالب منتقل شدن می‌بایست به‌روز بشن

(سوال مرتبط با بخش ووکامرس نبود ...)

ممنون میشم از شما و دوستان که بیشتر راهنمای کنند

لینک به ارسال

درود ، 

اگر همین گونه هم استفاده نمایید مشکلی ندارد ، ولی می توانید پوسته را به روز نمایید.

مشکل از ووکامرس نیست و به قول "مهدی" عزیز سوال مرتبط با بخش ووکامرس نبود.

لینک به ارسال

ترجمه‌ش میشه:

قالب شما از چند فایل ووکامرس قدیمی استفاده میکنه، برای اینکه مطمئن بشید ووکامرس به درستی کار می‌کنه بهتر این فایل‌ها رو آپدیت کنید.

راه حل ساده:

در همون بخشی که گفته شد برید وببینید کدوم یک از فایل‌ها نیاز به به‌روزرسانی داره

از قالب، پوشه ووکامرس اون فایل‌ها رو پیدا و باز کنید (دسته اول)

نسخه جدید ووکامرس هم کنار دست‌تون باشه و از پوشه تمپلیت همون فایل‌ها رو مجدد پیدا و باز کنید (دسته دوم)

مثلا در دسته اول فایلی به نام الف وجود داره، همون فایل رو در دسته دوم پیدا می‌کنیم و تغییراتش رو مشخص می‌کنیم

نکته و دقت: در هر به‌روزرسانی معمولا اصل فایل تغییر چندانی نداره و فایل‌های که در دسته اول هست معمولا تغییرات زیادی پیدا کردند

برای اینکه بشه تغییرات انجام داده شده توسط نویسنده پوسته رو پیدا کرد می‌تونید دقیقا همون نسخه ووکامرس رو دانلود کنید (در ابتدای فایل دسته اول غالبا نسخه فایل و ووکامرس هست) و تغیراتش رو مشخص کنید

در نهایت فایل مورد نظر (الف) رو در دسته دوم جایگزین دسته اول می‌کنید و تغییرات انجام شده توسط نویسنده رو هم بر روی نسخه جدید پیاده می‌کنیم

اما دقت کنید بعضی از مواقع پیش میاد که تغییرات این چنینی باعث از کار افتادن قسمت از قالب میشه که الیته خیلی کم پیش میاد و بسته به تغییرات داده شده توسط نویسنده قالب داره

لینک به ارسال

یعنی تنها با بروز کردن پوسته مشکل حل میشه؟ من ورژن اخر این پوسته که 3.5.4 هست نصب کردم ولی همین مشکلو داشت.

فک کنم بعضی فایلهای ووکامرس داخل قالب فراخوانی میشه که بروزرسانی نمیشه و باید این فایلها را به صورت دستی ابدیت کردم که من نمیدونم

لینک به ارسال

به این نکته هم دقت کنید که سازنده ووکامرس جهت بالا بردن فروش پوسته های ساخته خود "ووتمز" این پیغام را خیلی از مواقع نمایش می دهد. قانونی مبنی بر اینکه شخص دیگری حق نوشتن پوسته برای افزونه رایگان ووکامرس را ندارد ، نیست . در نتیجه ووتمز از این ترفند بازاریابی و تجارت الکترونیک بهره برده است.

واضح است که وقتی سازنده پوسته و افزونه یک نفر باشد سازگاری بیشتر خواهد بود. یعنی اگر شما یک پوسته ساخته شده توسط ووتمز را با ووکامرس استفاده کنید بعضی وقت ها اگر فایل های پوسته با تمپلت های ووکامرس جدید سازگاری نداشته باشد ، باز این پیغام خطا نمایش داده نمی شود.

همانطوری که در اول اشاره کردم ، این خطا زیاد مهم نیست و در واقع اعلام می کند که پوسته شما حاوی الگوهای قدیمی از ووکامرس است.

و در مورد آخرین نگارش پوسته شما : همان طور که اشاره کردم ووتمز معمولا در افزونه ووکامرس تغییراتی را به فاصله زمانی کم ایجاد می کند و دیگر سازنده های پوسته های ووکامرس تا این تغییرات را در پوسته های خود ایجاد کنند ، ووتمز تغییرات دیگر و جدیدتری در افزونه ووکامرس پدید آورده است.

و در نتیجه دیگر نویسنده های پوسته های ووکامرس همیشه یک قدم از سایت ووتمز و افزونه ووکامرس عقب هستند.

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...