رفتن به مطلب

تنظیمات seo

user

پست های پیشنهاد شده

سلام به همه دوستان

در تنظیمات wordpress seo

پاراگراف اول را هرچه دستکاری میکنم آن خط اول نوشته هشدارش عوض نمیشود.

از طرفی وقتی کلمه کلیدی را در پاراگراف کم یا زیاد میکنم در هر حال دانسیته آن را صفر درصد نشان می دهد.

این هم دو نمونه قبل و بعد از تعیرات در متن:

The keyword doesn't appear in the first paragraph of the copy, make sure the topic is clear immediately. The keyword density is 0%, which is a bit low, the keyword was found 17 times

The keyword doesn't appear in the first paragraph of the copy, make sure the topic is clear immediately. The keyword density is 0%, which is a bit low, the keyword was found 2 times

ویرایش شده توسط user
لینک به ارسال
  • 5 ماه بعد...

کافیه کلمه داخل باکس "مرکز توجه کلمات کلیدی" رو یا بار تو متن پاراگراف اول بیاری تا ارور دوم حل بشه و برای ارور اول هم این کلمه کلیدی داخل باکس رو باید تو متن تکرار کنی که البته بگم اگر متن شما مثلا 500 کلمه هست و شما 10 بار تکرارش کنی بازم صفر میمونه چون درصد ناچیز هست ولی در متن های کوتاه میشه آوردش بالا، ضمنا حواستون به این نکته هم باشه که استفاده بیش از حد یک کلمه کلیدی هم مناسب نیست و خود این افزونه هم ایراد میگیره

لینک به ارسال
  • 3 هفته بعد...

مشکل چگالی کلمات کلیدی در چند ورژن آخر این پلاگین خیلی مشاهده شده میتونه به دلیل ساپورت نکردن درست از زبان فارسی باشه.

لینک به ارسال
  • 2 ماه بعد...

سلام منم این مشکل رو دارم./

من وقتی اون کلمه کلیدی رو توی قسمت اول نوشته مذارم ، بازم ، ارورش برطرف نمیشه . اعصاب برام نذاشته به خدا .

لطفا کمک کنید .

لینک به ارسال

یک پست بالاتر از پست خودتون رو بخونید

دوست من . ولی مشکل اینکه کلمه کلیدی توی پاراگراف اول نیز هم ، اصلا حل نمیشه . من میذارم اول پست ولی اصلا حل نمیشه .

The keyword doesn't appear in the first paragraph of the copy, make sure the topic is clear immediately.

لینک به ارسال

خوب اگر شما میدونید که مشکلی نیست که مهم نیست پلاگین چی میگه

کاری که شما میکنید مهمه٬مهم نیست پلاگین چی میگه اون که موثر نیست

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...