رفتن به مطلب

کمک-رتبه عجیب

پست های پیشنهاد شده

دوستان از هفته ی پیش رتبه ی کشوری سایت به جایی اینکه افزایش پیداکند ، به سرعت در حال کاهش است.در صورتی که رتبه جهانی بر عکس است.رتبه جهانی در حال افزایش است.دوستان علت چیست؟(منظور این است که رتبه کشوری کاهش می یابد و رتبه جهانی افزایش پیدا می کند.

لینک به ارسال

اصلا بی خیال یک چیز عجیب تر.ببینید من روزی 3 بار رتبه سایت را چک می کنم.امروز یک رقمی تعجبی دستم امد.از یکشنبه هفته ی پیش جریان از این قرار بوده

بکشنبه: ایران=29.291 الکسا=4.100.876

دوشنبه: ایران=30.101 الکسا=4.100.876

سه شنبه: ایران= 32.003 الکسا=4.260.876

چهار شنبه: ایران=32.504 الکسا=4.408.876

پنج شنبه و جمعه: ایران=34.069 الکسا=3.085.976

شنبه: ایران=35.020 الکسا=3,085,976

شنبه(ساعت 11 شب): ایران=61,279 الکسا=3,085,976

دوستان به نظرتون این ارقام عجیب نیست به خصوص روز شنبه.مشکل از چیست؟؟؟؟

لینک به ارسال

فقط روی سایت.چه طور؟ حالا شما بقیه را بخیال شوید اون دو قسمت آخر را بچسبید.

لینک به ارسال

اصلاً عجیب نیست .

به احتمال زیاد درخواست بالای سایت الکسا باعث شده میزان کش اطلاعات رو بالا ببرن همین .

از داده های تکراری کاملاً مشهود است .

و اینکه ساده نباشید که فکر کنید الکسا ساعتی به روز میشه .

ماه به ماه چک کنید . ;)

لینک به ارسال

شما که می گویید الکسا را ماهانه چک کنم.خوب اون امار عجیب تو روز شنبه چیست؟

لینک به ارسال

سلام

شرمنده اینو میگم اما جای تعجب داره :)

rezaonline جون تو که کلن منو ناامید کردی :D

خب این مشکل ( البته سوال ) شما یه جواب خیلی راحت داره

وقتی میبینی مثلن فیسبوک توی الکسای ایرانش هیچ رتبه ای نداره بره چیه ؟

چون چیلتره

حالا فک کنم فهمیدی چرا سایت شما برعکسه

الکسا کارش بر اساس ip هست و وقتی شما میبینی جهانی داره میاد پایین اما ایران میره بالا یه دلیل داره و اونم اینه که یا سایت شما بازدید کننده خارجی داره و ایرانی نداره و یا اینکه کاربرای ایرانی با چیز شکن یا ip غر ایرانی وارد سایت شما میشن

در نتیجه الکسای ایرانی چون ip ایرانی نداره میره بالا اما خب ip غیر ایرانی ، جهانی حساب میشه :)

لینک به ارسال

تغییرات زیاد در رتبه های چند رقمی اصلاً چیز عجیبی نیست!

الکسا رتبه را بصورت روزانه بررسی کرده و بصورت میانگین سه ماهه نمایش می دهد.

لینک به ارسال
dv

اصلا بی خیال یک چیز عجیب تر.ببینید من روزی 3 بار رتبه سایت را چک می کنم.امروز یک رقمی تعجبی دستم امد.از یکشنبه هفته ی پیش جریان از این قرار بوده

بکشنبه: ایران=29.291 الکسا=4.100.876

دوشنبه: ایران=30.101 الکسا=4.100.876

سه شنبه: ایران= 32.003 الکسا=4.260.876

چهار شنبه: ایران=32.504 الکسا=4.408.876

پنج شنبه و جمعه: ایران=34.069 الکسا=3.085.976

شنبه: ایران=35.020 الکسا=3,085,976

شنبه(ساعت 11 شب): ایران=61,279 الکسا=3,085,976

دوستان به نظرتون این ارقام عجیب نیست به خصوص روز شنبه.مشکل از چیست؟؟؟؟

کلا من آلکسا را زیاد زیر نظر گرفتم. اینطور نبوده که هر دو با هم آپدیت شوند. دلیلی هم وجود نداره که وقتی رتبه شما در ایران اومد پایین تو جهانی هم بیاد پایین.

هم رقابت کشوری داریم هم رقابت جهانی - به فاصله 2 هفته چک کنی رنکینگ بهتری بهتون میده از لحاظ واقعیت. یه زمانی من به خاطر یک نوشته 175 نفر بازدین آنلاین واقعی داشتم. چند روز هم تکرار شد اما رتبه من 200 هزار اومد پایین و رو 600 هزار تا اومد.در صورتیکه با این بازدید رنکینگ من زیر 30000 هزار می شد.

باید 2 هفته این امار تکرار می شد تا آلکسا اونو نشون می داد. یهو نمیاره پایین الکسا

لینک به ارسال
الکسا کارش بر اساس ip هست

تا اونجایی که اطلاع دارم الکسا آمار رو از روتر ها میگیره .

لینک به ارسال

تا اونجایی که اطلاع دارم الکسا آمار رو از روتر ها میگیره .

من بر اساس نوته ها خودِ الکسا و تجربه میگم رضا جون

بر اساس ip و اینکه نصب بودن تولبارش خیلی تاثیر داره

در کل من حتی 1% هم اهمیت نمیدم به الکسا چون خیلی راحت میشه در عرض 1 هفته سایت رو برد به رتبه 10 ایران !!!

نمونه سایتی که اینطوری رفت رتبه 11 ایران سایت میکروبلاگ ف ی س ن م ا بود که با تبلیغ پاپ آپ رفت رتبه 11 ایران !

این اواخر با ورود وبلاگ ها به الکسا هم رتبه ها خیلی سخت میره بالا

دیگه این سایت های آمار تقلبیرو نگاه کنی 200 هزار ip رو در 1 هفته میفرستن و میری رتبه 20 ایران :D

الکسا زیاد مهم نیست :)

لینک به ارسال

دوستان باز یک مشکلی برای سایتم پیش آمد.الان رتبه جهانی ام 2,873,299 است ولی با این وجود تو ایران رتبه ندارم!علت چیست؟

این هم بازدید 30 روز گذشته ام.

post-330-0-34234000-1353336675_thumb.png

البته فکر کنم این تصویر مربوط به این می شود که این تعداد IP مختلف تا حالا وارد سایت شدن.بدون کسانی که سایت را لود دوباره کردن.وگرنه آمار روزانه من میانگین 20 الی 30 نفر است.

post-330-0-10215200-1353336702_thumb.png

ویرایش شده توسط alireza1375
لینک به ارسال

سایتتون چند وقت هست ایجاد شده؟

رتبه جهانی تون خیلی پایینه.

لینک به ارسال

سایت که تقریبا دامنه اش را توی خرداد خریدم ولی استارت اصلی سایت تو اوایل شهریور بود.من یادم است با وجود اینکه رتبه ام تو جهان روی پایه 4 میلیون بود تو ایران رتبه ی 35.000 داشتم ولی حالا که رتبه جهانی

2,873,299 دارم اصلا تو ایران رتبه ندارم.

لینک به ارسال

سلام

بارها خودم و دوستان ذکر کردند که :

الکسا بر اساس ای پی وارد شده رتبه میده و شما باید بازدیدت از بقیه سایت های نزدیک به رنک خودت بیشتر بشه تا نک بالاتری بهت بده .

درضمن چه دلیلی است که سایت رتبه داشته باشه ؟

رتبه برای فروش سایت و گرفتن تبلیغات خوبه که اونم باید زیر 1000 ایران باشی تا بتونی برای هر تبلیغی ماهیانه مبلغی بگیری که اینم باز خودش هزینه داره چون هرچی بازدید بیشتر بشه باید هاست و پهنای باندتم اضافه کنی و این در صورتی خوبه که بتونی درامد کسب کنی .

من الان سایتی دارم رتبه ایرانش 6000 هست ولی دارم ماهی بالای 400 درامد میکنم و یه سایتی هم هست زیر 500 ایرانه و تو خرج خود سایت هم مونده .

زیاد به رتبه فکر نکن به درامد فکر کن

لینک به ارسال

پیرو سخنان تاکیدی دوست خوبم ناصر باید بگم ، رتبه فقط یک عدده ... :)

زیاد سخت نگیر.

مهم اینه آدم 4 تا خواننده باسواد داشته باشه تا 400 تا خواننده بچه مدرسه ای

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...