رفتن به مطلب

گرفتن نام فقط یک دسته از چندین دسته ی یک مطلب

پست های پیشنهاد شده

سلام. من وقتی پست ارسال میکنم چند تا دسته از منوی دسته ها انتخاب میکنم برای پستی که ارسال میکنم. برای مثال: یک خبر میتونه در دسته های(اجتماعی، سیاسی، اقتصادی، فرهنگی) باشه یعنی 4 تا بهش دسته دادیم. حالا من در یک جا از سایت میخوام یکی فقط از این دسته های نمایش داده بشه. مثلا از این 4 تا یکیشون رو انتخاب بکنه. حالا میخوام اینجاشو از شما بپرسم که چگونه فقط نام یک دسته رو بیاریم؟ و اینکه چجوری باید اون یک دسته انتخاب بشه (یعنی به صورت رندم) ؟

لینک به ارسال

شما میخواهید فقط یکی اون نمایش داده بشه و یا Rand یکی از اونها ننتخاب و هر سری نمایش داده شود ؟

میتونید بریزید درون یک آرایه و یا rand از اون خونه آرایه ها فراخانی کنید اما باز باید سوال از ابهام مشخص بشه

لینک به ارسال

شما میخواهید فقط یکی اون نمایش داده بشه و یا Rand یکی از اونها ننتخاب و هر سری نمایش داده شود ؟

میتونید بریزید درون یک آرایه و یا rand از اون خونه آرایه ها فراخانی کنید اما باز باید سوال از ابهام مشخص بشه

یه پست ارسال کردیم که موقع ارسال این چهار تا دسته رو براش انتخاب کردیم: (سیاسی ، اجتماعی ، فرهنگی ، بین الملل)

من در یک جایی از سایت میخوام دسته مربوط به اون مطلب رو بزارم ولی جا برای همه دسته ها نیست! میخواستم یکشون رو بزارم که بازم فکر کردم دیدم یکی فایده نداره شما چه راهی پیشنهاد میکنید که مطالب رو نمایش بدم؟ یه عکس از باکس مطالبم میزارم شما ببنید که چجوری بهتره دسته رو مشخص کنیم. یا اصلا نیاز هست برای سایت خبری در باکس مطلب در صفحه اول دسته مشخص بشه؟

عکس باکس اخبار سایت من:

of686l4szipmm0yfaqoy.jpg

به نظر شما کجا میتونم دسته ها رو مشخص کنم که کاربر ببینه؟ مثلا عکس زیر رو ببینید

مثلا این عکس زیر روی عکس دسته رو مشخص کرده:

bfx00etn8en7xan30d5r.jpgeuu27ynst3i99b20uu78.jpg

این عکس بالا برای هر خبر فقط یک دسته انتخاب کرده ولی من یه دونه دسته ندارم که برای هر خبر، یه خبر میبینی 6 تا دسته انتخاب میشه که مربوط بهشون میشه. شما ایده ای برای نمایش دسته دارید برای یک سایت خبری؟

ویرایش شده توسط Masrour
لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...