رفتن به مطلب

بالا نیامدن سایت و نمایش پیغام Server not found

پست های پیشنهاد شده

باعرض سلام خدمت دوستان

سایت من چند روزی مشکل داشت نه صفحه مدیریت(wp-admin) میاد بالا نه خود سایت فقط صفحه سفید نمایش می داد بعد هاستمو عوض کردم اما الان دیگه کلا بالا نمیاد مطمینم تنظیمات هاست کامل انجام دادم تا حالا روی چند هاست مختلف تست کردم اما صفحه کامل سفید نمایش می ده یا پیغام Server not found می ده خواهشا یکی راهنمایی کن خیلی وقته این مشکل ایحاد شده عابروم درخطره

لینک سایت : http://www.gigiranian.ir

البته دو هفته پیشم درباره همین سایت و مشکلش مطلب گذاشتم () هیچ کدوم از دوستان راهنمایی نکردن و منم هرراهی که به ذهنم می رسید یا قبلا نوشته شده بود تست کردم مثل عوض کردن نام پوشه پلاگین یا کدهای که خطا رو نمایش می ده اما جواب ندادش خواهشمندم این مطلب حتما جواب بدید

لینک به ارسال

سلام

با هاستینگتون تماس بگیرید و مشکل رو اعلام کنید .

میتونید از دیتابیس سایت تون بکاپ بگیرید و کلا دوباره وردپرس رو نصب و راه اندازی کنید . ( البته کار راحتی نیست و پیشنهاد میکنم به پشتیبان هاست تون بگید با پرداخت مبلغی براتون انجام مدین )

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...