رفتن به مطلب

وردپرس روی ساب دامین

پست های پیشنهاد شده

درود.دوستان بنده میخوام روی یک ساب دامین یه بلاگ با استفاده از وردپرس بزنم.میشه با استفاده از وردپرس اصلی(نصب روی هاست) اینکار رو کرد یا باید روی ساب دامین یه وردپرس دیگر نصب کرد؟

لینک به ارسال

سلام

آره میشه و باید قابلیت شبکرو براش فعال کنی

اگر بلد نیستی فعال کنی بگو بگم

لینک به ارسال

ولی پیشنهاد میدم این کارو نکنید.بعدا پشیمون میشید.حالت از وردپرس بهم میخوره در اون صورت...

لینک به ارسال

خوب اپلود كردن 5 مگ اين حرفارو نداره ديگه :دي

عزیز 5 مگ نیست.باور نمیکنید ببنید هست یا نه،حداقل 15 مگ هست.برای منی که هاستش 200 مگ هست این 15 مگ میتونه خیلی موثر باشه...

لینک به ارسال

عزیز 5 مگ نیست.باور نمیکنید ببنید هست یا نه،حداقل 15 مگ هست.برای منی که هاستش 200 مگ هست این 15 مگ میتونه خیلی موثر باشه...

درسته بعد از اكستركت حجمش چيزي حدود 15 مگ ميشه ولي قبلش 5 مگه

از قديم هم گفتن هاستي كه نتونه يه وردپرس اضاف داشته باشه هاست نيس !!!

لینک به ارسال

پس کلا توصیه میشه یک وردپرس جدا روی ساب دامین نصب کنم؟

اگر کاربرهایی که در سایت اصلی فعالیت می کنند می خوای در ساب دامین هم فعالیت داشته باشند به نظر من شبکه کنی بهتر هست. من 6 ماه هست از وردپرس شبکه استفاده می کنم یک مشکل کوچیک هم نداشتم.

اما اگر کابرها فعالیت نخواهند داشت و صرفا برای اطلاع رسانی هست یک وردپرس دیگه نصب کنید.

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...