رفتن به مطلب

ورودی زیاد فروشگاه اینترنتی با یک کلمه نامرتبط به فروشگاه!

internet

پست های پیشنهاد شده

سلام

سایت بنده فروشگاه اینترنتی شاپ سیتی shopcity.ir وردپرس هست با هشت سال سابقه ولی سال هاست با یک کلمه نامرتبط بیشترین ورودی گوگل رو داره:

رهگیری پست - دریافت کد پستی و از این دست کلمات تو الکسا هم بی زحمت بزنید ملاحظه می کنید که اکثر جستجو ها روی همین کلمات ورودی داشتم:

http://www.alexa.com...nfo/shopcity.ir

و همیشه هم ترسم این بوده که اون صفحه و لینک رو بردارم و رتبه سایت پایین بیاد!

ولی فروش اصلی سایت سریال ایرانی و مستند هست که بهتر بود بیشتر با این کلمات شناخته میشد

البته در کلمات دیگه ای مثل خرید سریال ارتش سری یا فروش سریال ارتش سری و از این دست آیتم ها اول صفحه گوگل هستم

همیشه هم خواستم این دریافت کد پستی و رهگیری پستی رو از سایت بردارم پیش خودم گفتم خوب این باشه که بد نیست طرف می یاد کد پستی دریافت کنه و رهگیری کنه خوب شاید یه چیزی هم خرید!

لطفا راهنمایی کنید چه کنم که سایت من با دریافت کد پستی و رهگیری و این حرف ها توسط گوگل شناسایی نشه

اگه مورد دیگه ای هم هست خوشحال میشم اطلاع بدهید تا رفع و رجوع کنم

با تشکر و سپاس

ویرایش شده توسط Morteza
لینک به ارسال

با سلام . تا حالا روی سئو سایتتون کار کردید ؟‌

دامین شما در حال حاضر غیر فعال میباشد .

سلام

ببخشید روی سئو والله کار تخصصی که خیر ولی خوب افزونه های مرتبط نصب هست

دامنه غیر فعال میباشد متوجه نمیشم شاپ بنده هاست از خارج گرفتم OVH فرانسه و دامنه هم خودم رجیستر کردم و هشت ساله کار می کنه و چیزی غیر فعال نیست متوجه منظورتون نشدم!

ممنون

با این حرف شما موافقم

متاسفانه جامعه برنامه نویس ها و ... زیاد به تازه کار ها روی خوش نشون نمیدن !!! البته بعضی ها واقعا محبت دارن و خوب راهنمایی می کنن

زیاد هم تازه کار نیستم سن که رفتم روی چهل سال و سایتی که بحث کردم هشت سال فعاله و سایت و فروم ایرانی و خارجی نیست که درش عضو نباشم از وردپرس هم که خوب اون سایت رو خودم همه کارهاش رو کردم

کلا کسی حوصله جواب دادن به سوالات رو نداره بحث سر اینه وگرنه خودم می دونم مشکلات رو چه طور باید حل کنم اینجا مطرح می کنم تا به یک اجماع برسم

ضمناً اکثر جواب هایی که اینجا می بینم صد رحمت به جواب ندادن یعنی یه جوابی بهت می دهند که خودشون هم نمی دونند این جوابه اصلا کارایی داره یا خیر یعنی خودشون هم تو این جوابه موندن بعد به من و شما تحویل می دهند

کلا زمونه اش عوض شده!

به هر حال ممنون

ویرایش شده توسط internet
لینک به ارسال

سلام

چیزی که من متوجه شدم اینه که شما نمی خواید سایتتون با یه سری کلمات ایندکس بشه. خب باید خدمت شما عرض کنم که گوگل بر اساس کلمات کلیدی و عنوان مطالب ایندکس انجام میده. مواردی که ذکر کردید اگه می خواید داخل نتایج نباشن به کل استفاده نشن. البته با یه متخصص بهینه سازی مشورت کنید چون تجربه بیشتری دارن بهتر کمکتون می کنن.

لینک به ارسال

این مورد رو هم چک کنید ببینید سایتتون بیشتر با چه کلماتی تو سایت ها و صفحات دیگه لینک شده، اگر با کلمات نامربوط هست سعی کنید اصلاحشون کنید.

لینک به ارسال

دامنه رو عجله کردید و اشتباه وارد کردید وگرنه فعاله حرف t رو جا انداختید.......اون کلمه هارو اگه بردارید شک نکنید که بازدید سایت میاد پایین ولی اینکه کسی بخاطر کدرهگیری و کدپستی بیاد و فیلم بخره یه چیز نسبتا محالیه......شما اگه این کلمات رو حذف کنید حداکثر یک ماه تول میکشه تا گوگل هم بیخیالش بشه...اگه می خوای موفق شی باید کاهش رتبه رو به جون بخری....از من میشنوی این کارو بکن...رتبه بازم به دست میاد نگرانش نباش...

یه چیزی هم هست نمیدونم بگم؟نگم؟ تو 8 سال پیشرفتت خیلی ضعیف بوده از نظر ربته تو الکسا....شابدم تازگی ها پس رفت داشتی....و اینکه ظاهر سایتت شده مثل وبلاگ دهی بلاگفا منظورم قدیمی و دموده...یه قالب شیک و گرافیکی میتونه اثرات منفی حذف کلمات رهنگیری و ... رو جبران کنه موفق باشی...ببخشید اگه زیاده صحبت کردم....وب مستر گوگل هم زیاد مالی نیست که بتونی اقدامی انجام بدی

بله مشکل از این هست که این انجمن در مرورگر IE 11 مشکل تایپ داره و باید حتما برم کروم یا ...

آدرس دقیق فروشگاه شاپ سیتی هست: www.ShopCity.ir

در مورد اینکه کسی با رهگیری پستی بیاد خرید کنه فرمایش شما متین ولی یه مشکل هست اونم اینکه کاربران برای رهگیری باید لینک رهگیری پستی رو بزارم البته میشه قسمت دریافت کد پستی رو حذف کنم که بیشتر ورودی ها هم همین صفحه است آمار بازدید این صفحه رو ببینید + ورودی کد پستی:

http://shopcity.ir/zipcod

در مورد اینکه سایت دموده شده و این حرف ها زیاد اعتقادی ندارم تازه می خواهم یه کم ساده ترش هم بکنم که سرعت صفحات بیاد بالا و قسمت های متحرک که الان اضافه شده رو بردارم

چون این فروشگاه مشتری زیاد داشته ولی عجیبه که الان مشتری کلا کم شده و این فکر کنم مشکل همه فروشگاه هایی از این دست هست!

قالب وردپرس هم به نظر من وردپرس قالب درست و درمونی نداره و همین فعلاً کارم رو به خوبی راه می اندازه و زیاد هم نمی خواهم کاربر درگیر قالب باشه و دوست دارم بیشتر بره دنبال خرید و قالب هم اگه مشتری خریدار باشه خرید خیلی راحت و سهل و آسون هست ولی نمی دونم چرا بازدید اینقدر کم شده

در ضمن چند ماهی رفتم روی افزونه WordPress SEO by Yoast

ولی الان که دیدم بی نتیجه است و رتبه کاهش یافته رفتم مجدد روی افزونه All in one seo pack

ولی امروز می بینم الکسای فروشگاه شده 37000 که فوق العاده افتضاح هست

قبلا به 6000 هم رسیده بود

البته همکاران هم که نگاه می کنم فروشگاه دارند همشون همین مصیبت رو دارند و انگار فروش کلا کاهش یافته و ورودی کم شده

این دریافت کد پستی رو هم میتونم بردارم ولی میترسم همین چهار تا بازدید هم از دست بدهم

ممنون میشم دوستان راهنمایی دقیق تری بکنند که مشکل چیه و دست به دامن کی باید بشم

با تشکر

سلام چیزی که من متوجه شدم اینه که شما نمی خواید سایتتون با یه سری کلمات ایندکس بشه. خب باید خدمت شما عرض کنم که گوگل بر اساس کلمات کلیدی و عنوان مطالب ایندکس انجام میده. مواردی که ذکر کردید اگه می خواید داخل نتایج نباشن به کل استفاده نشن. البته با یه متخصص بهینه سازی مشورت کنید چون تجربه بیشتری دارن بهتر کمکتون می کنن.

سلام

دنبال این قضیه و کلمات کلیدی و این حرف ها نبودم!

لینک به ارسال

این مورد رو هم چک کنید ببینید سایتتون بیشتر با چه کلماتی تو سایت ها و صفحات دیگه لینک شده، اگر با کلمات نامربوط هست سعی کنید اصلاحشون کنید.

چه طوری این کار رو بکنم؟

ضمناً صفحه رهگیری پستی رو هم ببینید چقدر بازدید داشته یکی از پربازدید ترین صفحات بوده این رو چیکارش کنم:

http://shopcity.ir/rahgir

برای مشتریای خودم هم لازمه!

لینک به ارسال

مثلا خیلی از دوستان خودم که قبل از من یعنی شاید بیش از من فعالیت می کردند شاید 9 الی 10 سال از جمله http://www.persiastore.com هنوز روی قالب و اسکریپت ایکامرس هستند و الکساشون رو چک کردم 66000 ایران بود!

در کل می گم دوستام هم که چک می کنم دست کمی از خودم ندارند هیچ پایین تر هم هستند از لحاظ رتبه و ...

سایتم هم که ملاحظه می کنید همین ماه میلادی چند محصول منحصر بفرد و جدید اضافه شده:

http://shopcity.ir

ویرایش شده توسط internet
لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...