رفتن به مطلب

مشکل در آپلود فایل

پست های پیشنهاد شده

سلام. من وقتی میخوام یک فایل mp3 را آپلود کنم بعد از اینکه به 100% میرسه نوشته "درحال متراکم کردن" ظاهر میشه و همینطوری میمونه و هیچ اتفاقی نمیوفته.

البته سرور سایت من xzn.ir میباشد(رایگانه)

لینک به ارسال
سلام. من وقتی میخوام یک فایل mp3 را آپلود کنم بعد از اینکه به 100% میرسه نوشته "درحال متراکم کردن" ظاهر میشه و همینطوری میمونه و هیچ اتفاقی نمیوفته. البته سرور سایت من xzn.ir میباشد(رایگانه)

شما یکی از بدترین هاستهایی که به عمرم دیدم رو انتخاب کردید!

به نظرم هاستتون رو عوض کنید. این هاست از بنیاد مشکل داره.

دوتا از بزرگترین معایبش:

اولی اینکه هر بار که بازدید کننده سایت شما رو میخواد ببینه، کلی باید صبر کنه. مثلا سایتی که تو 5 ثانیه لود میشه، واسه شما تو 15 ثانیه لود میشه! دلیلشم اینه که قبل از لود شدن سایت شما، یه سری سایت های دیگه در پس پرده جستجو میشن، مثل خانه ملت!

دومین دلیل و یکی از مسائلی که خیلی منو اذیت میکرد، همین ارسال فایل بود. فایل که ارسال میکردم، وسط کار ارور میداد، کانکشن قطع و وصل میشد و دوباره ادامه ارسال انجام میگرفت اما فایل خراب میشد و ایراد پیدا میکرد.

همین چندروز پیش مجبور شدم بنا به دلایلی از اون هاستم دوباره استفاده کنم اما بعد از چند ماه هنوز مشکلش برطرف نشده بود!

خوبه که به تیکتی که به پشتیبانش زدم یه نگاهی بندازین.

سایت اینا کلا از روزی که به وجود اومده زیر تعمیره! قبلنا هم میگفتن که داریم سرورهامونو ارتقا میدیم و...

به نظرم اگه از یه جای فوق العاده ای مثل 000webhost.com هاست رایگان بگیرید و فایلهاتونو تو یه جایی مثل رپیدشیر، آپلود کنین خیلی بهتره!

پ.ن: البته ایشون در جواب به سوال دوم من گفتن که اشکال از اینترنت شماست در حالی که من با همین اینترنت دارم روی هاست های مختلف فایل آپلود میکنم...

موفق باشید

post-478-0-86803700-1352613051_thumb.jpg

لینک به ارسال

شما یکی از بدترین هاستهایی که به عمرم دیدم رو انتخاب کردید!

به نظرم هاستتون رو عوض کنید. این هاست از بنیاد مشکل داره.

دوتا از بزرگترین معایبش:

اولی اینکه هر بار که بازدید کننده سایت شما رو میخواد ببینه، کلی باید صبر کنه. مثلا سایتی که تو 5 ثانیه لود میشه، واسه شما تو 15 ثانیه لود میشه! دلیلشم اینه که قبل از لود شدن سایت شما، یه سری سایت های دیگه در پس پرده جستجو میشن، مثل خانه ملت!

دومین دلیل و یکی از مسائلی که خیلی منو اذیت میکرد، همین ارسال فایل بود. فایل که ارسال میکردم، وسط کار ارور میداد، کانکشن قطع و وصل میشد و دوباره ادامه ارسال انجام میگرفت اما فایل خراب میشد و ایراد پیدا میکرد.

همین چندروز پیش مجبور شدم بنا به دلایلی از اون هاستم دوباره استفاده کنم اما بعد از چند ماه هنوز مشکلش برطرف نشده بود!

خوبه که به تیکتی که به پشتیبانش زدم یه نگاهی بندازین.

سایت اینا کلا از روزی که به وجود اومده زیر تعمیره! قبلنا هم میگفتن که داریم سرورهامونو ارتقا میدیم و...

به نظرم اگه از یه جای فوق العاده ای مثل 000webhost.com هاست رایگان بگیرید و فایلهاتونو تو یه جایی مثل رپیدشیر، آپلود کنین خیلی بهتره!

پ.ن: البته ایشون در جواب به سوال دوم من گفتن که اشکال از اینترنت شماست در حالی که من با همین اینترنت دارم روی هاست های مختلف فایل آپلود میکنم...

موفق باشید

پس یعنی این مشکل به خاطر هاستمه. عوضش کنم درست میشه؟؟

بعد این هاستی که معرفی کردین چقدر فضا میده؟؟؟

لینک به ارسال

پس یعنی این مشکل به خاطر هاستمه. عوضش کنم درست میشه؟؟

بعد این هاستی که معرفی کردین چقدر فضا میده؟؟؟

داداش من روی این هاستی هم که شما گفتید ورپرس رو نصب کردم و دوباره امتحان کردم ولی بازم این مشکل هست :(

لینک به ارسال

1) شما به عنوان یه طراح سایت باید آدرس کل سوراخ سمبه های سایتت رو بدونی :D

مثلا توی ووردپرس تعریف کردی که فایلهایی که آپلود میشن بره تو پوشه ای به نام poosheyeman

وقتی فایلزیلا رو نصب میکنی و به هاستت متصل میشی، لیستی از تمام پوشه های هاستت برات میاره. خیلی راحت روی پوشه poosheyeman دابل کلیک میکنی تا باز شه و فایلهات رو توش درگ میکنی.

مسیرت که مشخصه. مثلا: www.yourdomain.com/poosheyeman

اسم و فرمت فایلت رو هم که میدونی؟ اونو به آخر آدرست اضافه میکنی دیگه! فرض کن فایلی به نام shajarian.pm3 آپلود کردی، آدرس فایلت میشه:

www.yourdomain.com/poosheyeman/shajarian.pm3

2) هاستی که معرفی کردم یک و نیم گیگ فضا بهت میده (هزاروپانصدمگابایت) اما این یک و نیم گیگ به هزار تا از این سایتهایی که ملت بهش دل خوش میکنن، می ارزه. تازه، اگه یه روزی بخوای پلن های پولیشو خریداری کنی، میتونی مطمئن باشی که از یکی از برترین هاست های دنیا داری استفاده میکنی.

پلن پولیش نه تنها از سایتهای مشابه قیمتش مناسب تره، بلکه یه دامین دات کام رایگان هم بهت میده

داداش من روی این هاستی هم که شما گفتید ورپرس رو نصب کردم و دوباره امتحان کردم ولی بازم این مشکل هست :(

xzn یا 000webhost ؟

لینک به ارسال

اگه یکم حوصله به خرج بدین و دوتا تاپیک زیر رو مطالعه بفرمایید، خالی از لطف نیست:

معرفی هاست مطمئن

هاست و مشکلات پیش روی آن

لینک به ارسال

مثلا توی ووردپرس تعریف کردی که فایلهایی که آپلود میشن بره تو پوشه ای به نام poosheyeman

وقتی فایلزیلارو نصب میکنی و به هاستت متصل میشی، لیستی از تمام پوشه های هاستت برات میاره. خیلی راحت روی پوشه poosheyeman دابل کلیک میکنی تا باز شه و فایلهات رو توش درگ میکنی.

اسم و فرمت فایلت رو هم که میدونی؟ اونو به آخر آدرست اضافه میکنی دیگه! فرض کن فایلی به نام shajarian.pm3 آپلود کردی، آدرس فایلت میشه:

2) هاستی که معرفی کردم یک و نیم گیگ فضا بهت میده (هزاروپانصدمگابایت) اما این یک و نیم گیگ به هزار تا از این سایتهایی که ملت بهش دل خوش میکنن، می ارزه. تازه، اگه یه روزی بخوای پلن های پولیشو خریداری کنی، میتونی مطمئن باشی که از یکی از برترین هاست های دنیا داری استفاده میکنی.

پلن پولیش نه تنها از سایتهای مشابه قیمتش مناسب تره، بلکه یه دامین دات کام رایگان هم بهت میده

xzn یا 000webhost ؟

1-طراح سایت کجا بوده داداش من هنوز موندم به شما برسم. من تازه با اینکار آشنا شدم.

داداش ردیف شد. آهنگ رو با فایلزیلا آپلود کردم و لینکشم به همین روشی که شما گفتید بدست آوردم و کارکرد. فقط اینکه تو داشبورد و قسمت کتابخانه رسانه وردپرس نشونش نمیده که چیز مهمی نیست.

2- رو 000webhost دیگه. بیخیال کارم راه افتاد مرسی از شما و pdf-book.net

ویرایش شده توسط aliandre
لینک به ارسال

وقتی فایلزیلارو نصب میکنی و به هاستت متصل میشی، لیستی از تمام پوشه های هاستت برات میاره. خیلی راحت روی پوشه poosheyeman دابل کلیک میکنی تا باز شه و فایلهات رو توش درگ میکنی.

xzn یا 000webhost ؟

در مورد000webhost

كاملا تاييد ميشه چهار ماه بدون مشكل تيكتم نهايتا دوساعت جواب ميدن

شركتشون ليتوانيه ولي سرورشون امريكاست اكانت پولي هم كه ديگه حرف نداره ...

فقط يكم روي اي پي حساس اند (مسائل امنيتي و غيره ) سعي كن با اي پي يه كشور بري نه هر بار با يه اي پي !

لینک به ارسال

طراح سایت کجا بوده داداش من هنوز موندم به شما برسم. من تازه با اینکار آشنا شدم.

والا مام اول راهیم! هرچی یاد گرفتم از دوستای خوبیه که تو این فروم باهاشون آشنا شدم!

عاشق ووردپرسم چون من رو با بچه های این فروم آشنا کرد

شاد باشی :wub:

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...