رفتن به مطلب

راهنمایی در مورد PHP

پست های پیشنهاد شده

سلام دوستان

من یک افزونه فونت دارم که در نسخه جدید یک قابلیت بهش اضافه کردم که کاربر فونت رو از پنل تنظیمات افزونه انتخاب می کنه و فونت روی سایت اعمال میشه.

انتخاب فونت ها هم که از طریق دستور select در html هست.

من برای هر فونت یک فانکشن ایجاد کردم که دستور font-face اون فونت رو به head قالب منتقل می کنه.

حالا می خوام اگه مثلا فونت b yekan انتخاب شد فقط فانکشن اون اجرا بشه و بقیه غیرفعال باشن و یا اگه دوتا فونت انتخاب شدن فانکشن اون دوتا فونت فقط اجرا بشه.

ممنون می شم روش کار رو توضیح بدید.

لینک به ارسال

سلام.میتونید یه آپشن توی wp option ایجاد کنید و مقادیر id این فونت ها(فونت های فعال) رو توش ذخیره کنید و همچنین توی wp_head هم این اپشن را بگیرید و چک کنید مقادیر توش متعلق به یک فونت هستن یا نه اگه بودن فونت فیسشو ایجاد کنید بدید به خروجی

لینک به ارسال

سلام.میتونید یه آپشن توی wp option ایجاد کنید و مقادیر id این فونت ها(فونت های فعال) رو توش ذخیره کنید و همچنین توی wp_head هم این اپشن را بگیرید و چک کنید مقادیر توش متعلق به یک فونت هستن یا نه اگه بودن فونت فیسشو ایجاد کنید بدید به خروجی

لطف می کنید با یک مثال توضیح بدید.

لینک به ارسال

لطف می کنید با یک مثال توضیح بدید.

سلام. کدوم قسمتشو توضیح بدم؟ چون اینطوری که نمیشه همشو بخوام توضیح بدم باید افزونه رو همینجا بنویسم :))

لینک به ارسال

شما تو قسمت تنظیمات پلاگین فونتهای انتخاب شده توسط کاربر رو درون یک ارایه ذخیره میکنید مثلا

array('B_yekan','B_zar');

خب حالا موقع اجرا این ارایه رو درون یک حلقه قرار میدین و توابع مربوط به هرکدوم رو اجرا میکنید میتونین نام توابعتون رو بر بر مبنای اسامی همین فونتها قرار بدین

ولی بهتر اینه 1 تابع برای فراخوانی فونتها بنویسین که با دادن نام فونت بهش اون فونت رو فراخوانی کنه

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...