sajjadmp

حذف فاصله ایجاد شده بالای سایت

7 پست در این موضوع قرار دارد

با سلام ،

فاصله ی ایجاد شده بالای سایتم که فکر می کنم از wp-head باشه رو چجوری میتونم حذفش کنم ؟

توی همه مرورگرا این مشکلو دارم و نتونستم راهیم براش پیدا کنم :(

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

سلام

قبل از </body> اگه wp_footer اضافه کنید زمانی که داخل سایت لاگین کرده باشید نوار ابزاری بالای سایت دارید.

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

سلام

قبل از </body> اگه wp_footer اضافه کنید زمانی که داخل سایت لاگین کرده باشید نوار ابزاری بالای سایت دارید.

بله در جریانم ، ولی چون من میخواستم نوار ابزار دقیقا بالای سایت نباشه اونو توی نوار های پایین تر فراخوانی کردم ، راه دیگه ای نیست ؟

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

من تو بعضی مواقع غیرفعالش می کنم.

show_admin_bar(false);

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

من تو بعضی مواقع غیرفعالش می کنم.

show_admin_bar(false);

داداش من که نمیخوام نوار ابزارو غیر فعالش کنم ، بهش نیاز دارم ، فقط میخوام فاصله بالا سایت حذف بشه ، راه دیگه ای نیست ؟

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

جستجو

http://forum.wp-parsi.com/topic/26785-%D9%81%D8%A7%D8%B5%D9%84%D9%87-%D8%A8%DB%8C-%D8%AF%D9%84%DB%8C%D9%84-%D9%87%D8%AF%D8%B1-%D8%A7%D8%B2-%D8%A8%D8%A7%D9%84%D8%A7-%D8%B5%D9%81%D8%AD%D9%87/

1

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

جستجو

http://forum.wp-parsi.com/topic/26785-%D9%81%D8%A7%D8%B5%D9%84%D9%87-%D8%A8%DB%8C-%D8%AF%D9%84%DB%8C%D9%84-%D9%87%D8%AF%D8%B1-%D8%A7%D8%B2-%D8%A8%D8%A7%D9%84%D8%A7-%D8%B5%D9%81%D8%AD%D9%87/

فایل فانکشن رو ویرایش کردم ، تمام سندهای قالبم رو هم توسط bom بدون utf8 کردم . ولی هنوز فاصله وجود داره .

فقط در صفحه اصلی این مشکل هست وگرنه توی پست ها و برگه ها اون فاصله وجود نداره !

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری