رفتن به مطلب

ترتیب کارهای زیر چطوره؟

samaram

پست های پیشنهاد شده

یه سایت وردپرسی تقریبا تازه کار داریم.

افزونه yoast روش نصب کردم

google site map رو غیر فعال کردم تا از سایت مپ yoast استفاده کنم.

میخوام بدونم برای ساخت سایت مپ چه مراحلی باید طی کنم؟

نیاز نیست من بسازمش. درسته؟ خود yoast میسازه؟

لازمه من جایی آپلودش کنم؟

تو گوگل وب مستر باید معرفیش کنم؟ کجا؟

فایل روبوت رو هم تو روت هاست ساختم.

حالا باید اینو جایی معرفی کنم؟

البته کارای بالا رو قاطی پاتی و نصفه نیمه انجام دادم. ولی مطمئن نیستم درست باشه. بعدشم کلا میخوام روال و ترتیب انجام کارهای سئوی یه سایت وردپرسی رو بدونم

ویرایش شده توسط samaram
لینک به ارسال

بسیار متشکرم. نمیدونم چرا اینقدر دیر شناختم اینجا رو. مرجع کامل و خوبیه

اگر سایت مپ تعریف بشه و بعد چند روز بعدش دوباره بیام تو گوگل وب مستر، سایت مپ رو دوباره بهش بدم، مشکلی که برا ایندکس هام پیش نمیاد. نه؟

معذرت میخوام یه سوال دیگه. اگر ساختار لینک ها تغییر کنه، نیازی هست دوباره سایت مپ رو در وب مستر آپلود کنم؟

لینک به ارسال

با سلام .

آموزش کامل yoast در مرجع زیر (امضا) موجود میباشد که شما میتوانید از آن استفاده کنید. , بخش آموزشی google webmaster tools نیز به زودی افتتاح خواهد شد .

اما راجع به سوال شما :

سایت مپ رو به گوگل وبمستر تولز معرفی کنید . خود گوگل اقدام به ایندکس میکند . زمانی که شما سایت مپ رو حذف میکنید و مجددا معرفی میکنید مقالات آموزشی شما از گوگل حذف نخواهد شد . البته به شرطی که لینک آن تغییر نکرده باشد .

شما سایت مپ رو معرفی کنید دیگر نیازی به معرفی چیز دیگه ای نیست . اگر ساختار لینک ها تغییر کنه در سایت مپ yoast نیز لینک ها تغییر خواهد کرد . و نیازی به معرفی مجدد نیست . موفق باشید .

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...