رفتن به مطلب

صفحه اختصاصی

پست های پیشنهاد شده

با سلام

من یه صفحه طراحی کردم و همه کارهای مورد نیاز را انجام دادم

<?php
/*
Template Name: No Sidebar
*/
?>
<?php get_header(); ?>
<?php if ( have_posts() ) : while ( have_posts() ) : the_post(); ?>
<div style="width:850px !important;">
<?php the_content('
Read the rest of this page »</p>'); ?> <?php edit_post_link('Edit this entry.', '<p>', '</p>'); ?> <?php endwhile; else: ?> <p><?php _e('Sorry, no posts matched your criteria.'); ?></p> <?php endif; ?> </div> </div> <?php get_footer(); ?>

این کد صفحه است ودر خود ورد پرس هم یه صفحه ساختم و تمپلیت اون رو روی این ست کردم حالا می خوام ببینم این صفحه رو چجوری باید ادرس دهی کنم من توی صفحه اول یه لینک گذاشتم که می خوام با کلیک روی اون این صفحه با شکل وشمایل جدید باز بشه که فعلا باز نمی شه :angry:

ویرایش شده توسط yaserjvani
لینک به ارسال

سلام

باید در صفحه ای که میخواین این قالب براش فعال بشه , از منوی کناری ارسال صفحه جدید , قالب صفحه رو روی نام قالب تون ست کنید...احتمالا اشتباه ست شده ...

الان روی لینک دهی به صفحه مشکل دارین یا صفحه در حالت عادی هم با قالب جدید باز نمیشه ؟!

ویرایش شده توسط farzad231
لینک به ارسال

وقتی صفحه از توی داشبورد باز می کنم قشنگ باز میشه با همون تغییراتی که می خوام اما وقتی لینکش رو میدم و از طریق لینک میخوام این صفحه رو باز کنم فقط یه صفحه سفید میاد

لینک به ارسال

لینک صفحه ای که در وردپرس ساختید رو می دید یا لینک صفحه ای که این کد توشه

صفحه ای که در وردپرس می سازید پیوند مربوطه اش رو همونجا بهتون می ده اگر نمی دونید کجاست از داشبوئرد صفحه را باز کنید و از آدرس بار آدرس را کپی کنید

لینک به ارسال

<?php
/*
Template Name: No Sidebar
*/
?>
<?php get_header(); ?>
<?php if ( have_posts() ) : while ( have_posts() ) : the_post(); ?>
<div style="width:850px !important;">
<?php the_content('Read the rest of this page »</p>'); ?> <?php edit_post_link('Edit this entry.', '<p>', '</p>'); ?> <?php endwhile; else: ?> <p><?php _e('Sorry, no posts matched your criteria.'); ?></p> <?php endif; ?> </div> </div> <?php get_footer(); ?>

لینک به ارسال

باید اون فایل سی اس استون رو که یه فایل خارجی هست با این کد به صفحاتتون معرفی کنید

<link rel="stylesheet" type="text/css" href="mystyle.css" />

lmystyle.css : آدرس مسیر فایل سی اس اس تون هست

لینک به ارسال

چطور این کد رو دادید؟ کد معرفی استایلتون رو بزارید اینجا.(آدرس دهی)

لینک به ارسال

آدرس فایل css می شه

http://yourdomain.com/wp-content/themes/yourtheme/new-style.css

که بجای yourdomain باید آدرس سایت را بنویسید و بجای yourtheme نام پوشه ی قالب را و جای new-style.css هم نام فایل css ساخته شده

لینک به ارسال

به جای آدرس دهی کامل از این کد هم میتونید استفاده کنید :

<?php bloginfo('template_url'); ?>/style.css

لینک به ارسال

ممنون درستشد

ولی من قبلا فقط اسم فایل رو مینوشتم درست میشدولی توی این مورد ادرسکامل جواب داد بهرحال ممنون

صفحه شما در ایندکس سایت لود می شه یعنی محل روت سایت در نتیجه فایل new-style.css باید در روت باشه تا بتونید با قرار دادن اسم تنها بهش لینک کنید ولی خود فایل css در محل خودش لود می شه در نتیجه می تونه مستقیما از صفحات یا پوشه های کنار دستیش لینک بگیره

لینک به ارسال
  • 3 ماه بعد...

با سلام خدمت اساتید .

از استارتر تاپیک عذرخواهی میکنم بابت سوالی که مطرح میکنم .

مشکل من یه جورایی مربوط به همین موضوع میشه و در همین تاپیک مطرح میکنم .

من در قالبم صفحه ای که ساختم ، میخوام استایل خاصی بارگذاری بشه .

منظورم اینه که اگر در صفحه با اسم test1 بودم ، استایل test.css بجای style.css بارگذاری بشه و این بخاطر اینه که get_header رو فراخوانی کردم و بالعکس اگر در صفحه اصلی بودم ، فایل test.css بارگذاری نشه !

اگر بخوام جدا براش تعریف کنم ، مجبورم تو صفحه test1 ، کل اچ تی ام ال رو بنویسم .

امیدوارم تونسته باشم منظورمو کامل برسونم .

متشکرم .

ویرایش شده توسط dodgy
لینک به ارسال

باید شرط php استفاده بشه در فایل هدر. نمونه:

if(is_page('آی دی صفحه یا نامک صفحه')){
echo '<link rel="stylesheet" type="text/css" href="http://forum.wp-parsi.com/public/test.css" />';
}else{
echo '<link rel="stylesheet" type="text/css" href="http://forum.wp-parsi.com/public/main.css" />';
}

لینک به ارسال

ممنونم آقا مرتضی .

آیا امکانش هست که این مثلا رو برعکس بزنید ؟ طوری که شرط اینطوری باشه که اگه در صفحه اصلی بود ، فایل style.css لود بشه و در غیر اینصورت فایل test.css ?

همچنین اگر امکانش هست بگید که چطور در شرطی که در بالا کدش رو قرار دادین ، بتونم چند صفحه رو شامل شرط کنم .

مثلا صفحه هایی با آی دی های 23 و 24 و 25 و ... با || و OR و , نتونستم این کارو کنم !

با else if فکر کنم بشه اما شاید راه بهتری وجود داره !

متشکرم .

ویرایش شده توسط dodgy
لینک به ارسال

از تابع is_home استفاده کنید . همانند مثال مرتضی

برای چند برگه

is_page(array(5,55,23))

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...